Westboro Vaftizcisi

Westboro Vaftizcisi

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

2012'de Westboro Baptist Kilisesi, cenazelerde (Sandy Hook İlköğretim Okulu Yanlış Bayrağı cenazeleri) yine protesto edeceklerini açıkladıktan sonra Anonymous, bu gruptan dinsel nefret ve şiddetle yeterince gördüklerine karar verdi. Anonymous'un dine karşı toleransı yoktur, çünkü hükümdarlara karşı toleransı yoktur. İkisi de sadece seni kontrol etmek için kullanılır.

Merhaba, Westboro Baptist Kilisesi.

Kendimizi tanıtmamıza izin verin.

Biz Anonymous'uz.

Bizim varlığımızı kabul etmediğiniz gibi, biz, diğer taraftan, sizinkini tanıdık. Nefret mesajınızı Amerika Birleşik Devletleri'ne yaymak için ahlaksız yöntemlerinizi gördük.

Ulusumuzun güvenliği için kendilerini feda edenlerin anılarını aşağılamanıza, liselerde ve üniversitelerde eğitim ortamının huzurunu bozmanıza, yakın akrabalarınızın kırılgan zihinlerinde kin beslemenize, Tanrı'nın adını saygısızlık etmenize tanık olduk. Kiliselerin ve sinagogların yakınlığı ve kutsal metinlerin kötü niyetli davanıza uygun şekilde parçalanması.

Yalancı inancınız iğrençtir ve liderleriniz iğrenç. Etkiniz ve davanız milyonların hayatı için tehlikelidir ve masum insanların ölümlerini teşvik etmekte yanlış bir şey görmüyorsunuz. Siz, önyargınıza uymak için O'nun kutsal kitabının sözlerini tekrar yazan, Allah'ın kendi kendilerine tayin edilmiş kullarınızdır. Nefretin inancının yerini alır ve nefretini teşvik etmek için inancı kullanırsın.

Tek boyutlu düşünce protokolünüz herhangi bir modern mantığa uymayacağından, sizinle tartışmayacağız, tartışmayacağız veya ikna etmeye çalışmayacağız. Bunun yerine, kurumunuzun Amerika Birleşik Devletleri nüfusuna zararlı olduğunu oybirliğiyle kabul ettik ve bu nedenle kurumunuzu aldatıcı bahaneler ve aşırı önyargılar nedeniyle aşamalı olarak yok edecek bir eylem gündemi yürütmeye karar verdik ve bağnazlığınız kuruduğunda sona erecek. Sizi ciddi rakipler olarak tanıyoruz ve kampanyamızın kısa bir süre içinde sona ermesini beklemiyoruz.

Yıramak bizim silahımızdır ve kararlılığınızı parçalara ayırmak için zaman, para, çaba ve keyif harcamayacağız, çarpık inancınızın uyumsuzluğunu ortaya çıkarmak gibi. Anonymous, ağımız içinde Hristiyanlığın birçok bölünmesi ve sayısız diğer dini doktrinler hakkında çok sayıda bilgiye sahiptir. Birçoğumuz İncil metninde tecrübeliyiz ve Kutsal Kitap ihlallerinizin her birini tanımlayabiliriz. Kutsal İncil'i tam olarak anlayamadığınız ve binlerce yazarın başkalarına empoze edeceğinizi bilmediğiniz ve sevdiklerinizle bütünleşip makul gördüğünüz şekilde yaşayabildiğiniz Kutsal Kitap'ı kötüye kullanıyorsunuz. Başka bir adamla karşılıklı zina yapıyor ve günah olarak zina vaaz veriyorsun.

Sen, Shirley Lynn Phelps-Roper, Tesniye 5:18'i ihlal ettin. Sonuç olarak, oğlunuz Sam basit yalnızlığınızın yaşayan ve nefes alan bir kanıtı. Basitçe söylemek gerekirse, kibirli bir kadının gevşek ahlaki ipini ve giderek solmaya ve kavgaya olan tercihini gerçekleştirmek için bir dahi gerekmez. Bu mesajı aldığınız andan itibaren saldırı protokolümüz geçti ve düşüşünüz devam ediyor. Kendinizi elimizden kaçabileceğinizi düşünerek kandırmaya çalışmayın. Çünkü biz her yerdeyiz ve her şeyi görüyoruz, Tanrı ile aynı anlamda.

Bizler, kendinden daha yüksek bir amaç için savaşan ve kötü niyetli kişilerin kötü niyetli niyetlerini ortaya çıkarmaya çalışan bireylerden oluşan bir bedeniz. Nefret tohumlarınızla Amerika'nın zihinlerini yozlaştırmanıza izin vermeyeceğiz.

Aşağılık olarak tanımladığınız sosyal gruplara saldırganlık yapmanıza izin vermeyeceğiz. Seni eski haline getireceğiz. Seni yok edeceğiz. Geliyoruz. Herkes eşittir.

Biz Anonymous'uz.

Biz Lejyon'uz.

Biz affetmeyiz.

Biz unutmayız.

Bizi bekle.

Anonymous Örgütlerin web sitesine saldırdıktan sonra Westboro, Anonymous'sulugöz hackerları'diyerek yanıt verdi ve Anonymous'a'getirmesini'söyledi. Ve So Anonymous yaptı. Anonymous WBC doxxes yayınladı ve web sitelerini çevrimdışı aldı. Burada, Burada ve Burada daha fazlasını görün.

Aşağıda görülen röportaj sırasında, Anonymous'un Kilise'nin iddialarına nasıl “olgunca” yanıt vermeye çalıştığını gözlemleyebilirsiniz, Phelps-Roper ise hacktivist'i ele geçirip cehenneme gideceğini söyledi.

Bu #2 hatasıydı. O bunu söylediği gibi, Anonymous görünüşe göre Downloads.WestboroBaptistChurch.com kesmek ve resmi bir yanıt yayınladı:

“Bu alan adı Anonymous tarafından İnternet kurallarının #14 bölümünde ele geçirildi”.

Anonymous'lara bulaşılmaması gereken bir şey değil.

Anonim Basın Bülteni: Operasyon Westboro Baptist Kilisesi'ni Kapattı

22 Haziran 2015 Pazartesi 6:30 ET ABD

Westboro Baptist Kilisesi aslında bir kilise değildir. Aksine, küçük ama iyi finanse edilen ve son derece organize bir nefret grubudur. Temel liderlik ve üyelik tek bir aileden oluşur, Phelps. Onlar cenaze törenleri ve orada eşsiz ve iğrenç bir nefret markası kusmak, kayıp zamanlarında yas tutan aile üyelerini ve halkı rahatsız etmek konusunda uzmanlaşmışlardır. Geçtiğimiz beş yıl boyunca Anonymous, belli cenazeleri toplama planlarıyla ilgili olarak hem çevrimiçi hem de yerde birkaç kez onlarla yüzleşti. Her durumda siber ve kara operasyonlarımız WBC'nin planlarını tamamen iptal etmesine sebep olacak şekilde yeterliydi. Buna ek olarak, bu Anonymous kampanyaları Westboro Baptist Kilisesi'nin üyelik saflarını yok etti ve onlara siber altyapıları için on binlerce dolara mâl oldu. Ama bu asla hafife alınamaz. Westboro Baptist Kilisesi son zamanlarda “Charleston 9" için Güney Carolina'daki yaklaşan cenazelerden bazılarını toplama planlarını açıkladığında Anonymous bir kez daha harekete geçti.

Anonymous ve Westboro Baptist Kilisesi arasındaki son birkaç çatışma boyunca oldukça rafine bir strateji geliştirdik. Yaklaşımımız iki yönlü olacak. WBC oldukça büyük bir siber altyapıyı sürdürüyor ve bunu çeşitli yollarla tamamen yok edeceğiz. Anonymous, Westboro Baptist Kilisesi'nin cenaze törenleriyle uğraşmak için standart operasyon prosedürümüzü başlatacak ajanları konuşlandıracak.

Yerde WBC ile Yüzleşmek İçin SOP

Westboro Baptist Kilisesi'ne karşı devam eden bu kampanya Charleston, Güney Carolina'daki tüm cenazeler bitene kadar devam edecek. Tüm Anon'ları, müttefik mürettebatları, hacktivistler ve dünya çapındaki destekçileri WBC'nin bilinen tüm siber varlıklarına saldırmak için bize katılmaları için isimsiz çağrıda bulunuyorlar. Hedeflere ilişkin ayrıntılar Op web sitesinde bulunabilir. Başarılarınızı hahstag #OpShutDownWBC ile tweet edin ve birincil Op Twitter hesabı @OpFerguson'dan bahsedin, böylece bu moronlara verilen hasarı takip edebilelim.

Güney Carolina'da yaşayan ya da cenazeler için oraya seyahat etmeyi planlayan Anons ve destekçileri - yukarıda bağlantılı WBC Yüzleşmek İçin SOP'umuzu kullanmaya hazırlanmanızı öneririz. Birlikte ağ kurun, SOP ile senaryoları prova edin. Bu aptalların ortaya çıkacağı şüpheli olsa da Anonymous'un Charleston, SC'de iyi hazırlanmış bir varlığı olması çok önemli.

Charleston, Güney Carolina'nın kederli insanlarına: Bu nefret dolu insanları tamamen aklınızdan çıkarmanızı istiyoruz. Anonymous'un senin için bu var. Bu hayvanlarla nasıl başa çıkacağımızı biliyoruz ve bunu yapacağız. Boş ver onları. Bunu ağza alınmayacak kaybınız için başsağlığı hediyesi olarak sizin adınıza halledelim.

Son olarak, Westboro Baptist Kilisesi üyelerine: Sizin için geliyoruz. Her zaman yaptığımız gibi seni yeneceğiz. En iyi şansın bu aptallığı bir an önce durdurmak. Yapmayacağını biliyoruz, bu yüzden...

... BİZİ BEKLİYORUZ.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image