Westboro Baptysta

Westboro Baptysta

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

W 2012 roku, po tym, jak Kościół Baptystów Westboro ogłosił, że po raz kolejny odbędą protesty na pogrzebach (pogrzeby Szkoły Podstawowej Fałszywej Flag Sandy Hook), Anonimowy zdecydował, że widzieli wystarczająco dużo z religijną nienawiścią i przemocą ze strony tej grupy. Anonimowy nie ma tolerancji dla religii, ponieważ nie ma tolerancji dla władców. Oba są używane tylko do kontrolowania ciebie.

Witaj, Kościół Baptystów Westboro.

Pozwól nam się przedstawić.

Jesteśmy anonimowi.

Ponieważ mogłeś nie przyznać naszego istnienia, my, z drugiej strony, rozpoznaliśmy twoje. Widzieliśmy pańskie zdeprawowane metody rozpowszechniania waszego przesłania nienawiści w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Byliśmy świadkami, jak zniesławiasz wspomnienia tych, którzy poświęcili się dla bezpieczeństwa naszego narodu, zakłócając pokój środowiska edukacyjnego w szkołach średnich i uniwersytetach, rozmnażając nienawiść w kruchych umysłach swoich najbliższych krewnych, profanując imię Boga, protestując w bliskość kościołów i synagog, i zrębanie tekstu biblijnego, aby zgodne z waszą złą sprawą.

Twoja pseudo-wiara jest odrażająca, a twoi przywódcy, odrażający. Twój wpływ i przyczyna jest niebezpieczna dla życia milionów i nie dostrzegasz zła w promowaniu śmierci niewinnych ludzi. Wy jesteście samozwańnymi sługami Boga, którzy przepisują słowa Jego świętego Pisma, aby stosować się do waszych uprzedzeń. Twoja nienawiść zastępuje twoją wiarę, a ty wykorzystujesz wiarę, by promować swoją nienawiść.

Ponieważ twój jednowymiarowy protokół myśli nie będzie zgodny z żadną nowoczesną logiką, nie będziemy dyskutować, kłócić się ani próbować rozumować z tobą. Zamiast tego, jednogłośnie uznaliśmy waszą organizację za szkodliwą dla ludności Stanów Zjednoczonych Ameryki i dlatego zdecydowaliśmy się na realizację programu działań, który stopniowo zdemontuje waszą instytucję podstępnego pretekstu i skrajnego uprzedzenia i ustanie, gdy wasza gorliwość się skończy. Uznajemy Cię jako poważnych przeciwników i nie oczekujemy, że nasza kampania zakończy się w krótkim czasie.

Ścieranie jest naszą bronią i nie będziemy tracić czasu, pieniędzy, wysiłku i przyjemności, rozdzierając twoją determinację na kawałki, tak jak przy ujawnianiu niezgodności twojej zniekształconej wiary. Anonimowy posiada mnóstwo informacji w naszej sieci o wielu podziałach chrześcijaństwa i wielu innych doktryn religijnych. Wielu z nas jest zorientowanych w tekście biblijnym i możemy zidentyfikować każde z waszych naruszeń Pisma Świętego. Nadużywasz Biblii Świętej, której nie w pełni pojmujesz i nie znasz o tysiącach autorów, aby narzucić innym ludziom, kiedy możesz po prostu zdziałać ze swoimi bliskimi i żyć w sposób, który uznasz za wiarygodny. Włączysz się w cudzołóstwo z innym człowiekiem i głosisz cudzołóstwo jako grzech.

Ty, Shirley Lynn Phelps-Roper naruszyłeś Powtórzony 5:18. W rezultacie twój syn Sam jest żywym, oddychającym dowodem twojego aktu samotności. Mówiąc najprościej, nie potrzeba geniusza, aby zrealizować luźny moralny ciąg aroganckiej kobiety i jej skłonność do stopniowego więdnienia i walki. Od chwili, gdy otrzymałeś tę wiadomość, nasz protokół ataku został zrealizowany i twój upadek jest w toku. Nie starajcie się oszukować siebie, myśląc, że możecie uciec od naszego zasięgu, bo jesteśmy wszędzie i wszechwidzący, w tym samym znaczeniu co Bóg.

Jesteśmy ciałem ludzi, którzy walczą w celu wyższym niż ja i starają się wyprowadzić na światło dzienne złowrogie zamiary tych ludzi. Nie pozwolimy ci zepsuć umysłów Ameryki swoimi nasionami nienawiści.

Nie pozwolimy wam zainspirować agresji do frakcji społecznych, które uważacie za gorsze. Uczynimy cię przestarzałym. Zniszczymy cię. Idziemy. Wszyscy są równi.

Jesteśmy anonimowi.

Jesteśmy Legionem.

Nie wybaczymy.

Nie zapominamy.

Spodziewaj się nas.

Po tym, jak Anonimowy zaatakował stronę Organizacje, Westboro odpowiedział, dzwoniąc do Anonimowych “hakerów crybaby” i powiedział Anonimowi, żeby “przyniósł go”. I tak Anonimowy. Anonimowi wydali doxxes WBC i przejęli swoje strony internetowe w trybie offline. Zobacz więcej Tutaj, Tutaj i tutaj.

Podczas wywiadu widzianego poniżej można zaobserwować, jak Anonimowy starał się odpowiedzieć “dojrzale” na zarzuty Kościoła, podczas gdy Phelps-Roper ożenił hacktywistę i powiedział mu, że idzie do piekła.

To był błąd #2. Jak powiedziała to, Anonymous najwyraźniej włamał się downloads.WestborobaptistChurch.com i opublikował oficjalną odpowiedź:

“Ta domena została zajęta przez Anonimowego zgodnie z sekcją #14 zasad Internetu”.

Anonimowi nie można się z nimi spieprzyć.

Anonimowy komunikat prasowy: Operacja Zamknij Kościół Baptystów Westboro

poniedziałek - 22 czerwca 2015 18:30 ET USA

Kościół Baptystów Westboro wcale nie jest kościołem. Jest to raczej mała, ale dobrze finansowana i wysoce zorganizowana grupa nienawiści. To podstawowe przywództwo i członkostwo składa się z jednej rodziny, Phelps. Specjalizują się w pikietowaniu pogrzebów i wypluwaniu tam wyjątkowej i obrzydliwej marki nienawiści, niepokojącej żałobnych członków rodziny i społeczeństwa w czasie ich stracenia. W ciągu ostatnich około pięciu lat Anonymous spotykał się z nimi kilkakrotnie, zarówno online, jak i na ziemi - nad ich ogłoszonym planem zbiórki niektórych pogrzebów. W każdym przypadku nasze połączone operacje cybernetyczne i naziemne wystarczyły, by WBC anulować plany całkowicie. Ponadto, te anonimowe kampanie zdziesiątkowały szeregi członkostwa Kościoła Baptystów Westboro i kosztowały ich dziesiątki tysięcy dolarów odszkodowania w ich cyberinfrastrukturze. Ale nigdy nie można tego uznać za pewnik. I tak kiedy Westboro Kościół Baptystów ogłosił niedawno swoje plany na pikiecie przynajmniej niektórych z nadchodzących pogrzebów w Karolinie Południowej dla “Charleston 9", Anonimowy po raz kolejny wszedł do akcji.

W ciągu ostatnich kilku konfrontacji między Anonymous a Kościołem Baptystów Westboro opracowaliśmy dość wyrafinowaną strategię. Nasze podejście będzie dwa. WBC utrzymuje dość dużą infrastrukturę cybernetyczną, a my zniszczymy to całkowicie za pomocą różnych środków. Na miejscu Anonimowi rozmieści agentów, którzy zainicjują naszą standardową procedurę operacyjną w sprawie pikietów pogrzebowych przez Kościół Baptystów Westboro.

SOP do konfrontacji WBC na ziemi

Ta trwała kampania przeciwko Kościołowi Baptystów Westboro będzie kontynuowana aż do zakończenia wszystkich pogrzebów w Charleston w Karolinie Południowej. Anonimowe wzywają wszystkich Anonów, sojuszników, haktywistów i zwolenników z całego świata, aby dołączyli do nas w atakowaniu wszystkich znanych cyberzasobów WBC. Szczegółowe informacje na temat celów można znaleźć na stronie operacyjnej. Tweet swoje sukcesy hahstag #OpShutDownWBC i wspomnieć o podstawowym koncie Op Twitter @OpFerguson, abyśmy mogli śledzić szkody wyrządzone tym kretynom.

Anony i zwolennicy, którzy mieszkają w Karolinie Południowej, lub którzy planują podróż tam na pogrzeby - zachęcamy do przygotowania się do korzystania z naszego SOP do Confronting WBC On The Ground powiązanego powyżej. Sieć razem, próba scenariuszy z SOP. Wątpliwe jest, że ci idioci się pojawią, ważne jest, aby Anonimowi mieli dobrze przygotowaną obecność na ziemi w Charleston, SC.

Do pogrążonych w żałobie mieszkańców Charleston w Karolinie Południowej: prosimy, abyś całkowicie odstawił tych nienawistnych ludzi z umysłu. Anonimowy ma to dla ciebie. Wiemy, jak radzić sobie z tymi zwierzętami i zrobimy to. Zapomnij o nich. Zajmiemy się tym dla ciebie jako darem kondolencji za twoją niewypowiedzianą stratę.

Wreszcie, do członków Kościoła Baptystów Westboro: idziemy po ciebie. Pokonamy cię tak jak zawsze. Najlepszym wyjściem jest powstrzymanie tej głupoty od razu. Wiemy, że tego nie zrobisz, więc możesz się pieprzyć...

... OCZEKUJ NAS

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image