המטביל ווסטבורו

המטביל ווסטבורו

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

בשנת 2012, לאחר הכנסייה הבפטיסטית Westboro הודיעה כי הם היו שוב לקיים מחאות בהלוויות, (הלוויות של דגל False בית הספר היסודי סנדי הוק), אנונימי החליט שהם ראו מספיק עם שנאה דתית מתודלק ואלימות מקבוצה זו. אנונימי אין סובלנות לדת, שכן אין לו סובלנות לשליטים. שניהם משמשים רק כדי לשלוט בך.

שלום, הכנסייה הבפטיסטית ווסטבורו.

הרשו לנו להציג את עצמנו.

אנחנו אנונימיים.

כפי שאולי לא הכרת בקיומנו, אנחנו, מצד שני, זיהינו את שלך. ראינו את השיטות המושחתות שלך להפצת מסר השנאה שלך ברחבי ארצות הברית של אמריקה.

יש לנו עדים לך להשמיץ את הזיכרונות של מי הקריב את עצמם למען הביטחון של האומה שלנו, לשבש את השלום של הסביבה החינוכית בתוך בתי ספר תיכוניים ואוניברסיטאות, רבייה שנאה בתוך המוח השברירי של קרובי משפחה שלך, חילול שמו של אלוהים על ידי מחאה ב הקרבה של כנסיות ובתי כנסת, ולהרסק את הטקסט המקראי כדי להתאים בהתאם לגורם הרשע שלך.

האמונה מדומה שלך היא נתעבת, והמנהיגים שלך, דוחה. ההשפעה והסיבה שלך מסוכנים לחייהם של מיליונים ואתה לא מצליח לראות את הלא נכון בקידם מותם של אנשים חפים מפשע. אתם משרתים שמינה את עצמם של אלוהים אשר לשכתב את המילים של כתבי הקודש המקודשים שלו לדבוק בדעות הקדומות שלך. השנאה שלך מחליפה את האמונה שלך, ואתה משתמש באמונה כדי לקדם את השנאה שלך.

מאחר ופרוטוקול החשיבה החד-ממדי שלכם לא תואם לשום היגיון מודרני, לא נתווכח, נתווכח או ננסה לדבר איתכם בהיגיון. במקום זאת, יש לנו פה אחד נחשב הארגון שלך להיות מזיק לאוכלוסייה של ארצות הברית של אמריקה, ולכן החלטנו לבצע אג 'נדה של פעולה אשר בהדרגה לפרק את המוסד שלך של תירוץ רמאי והטיה קיצונית, ולהפסיק כאשר הקאלוטרי שלך יבש. אנו מזהים אותך כיריבים רציניים, ואינם מצפים שהקמפיין שלנו יסתיים תוך פרק זמן קצר.

התשה היא הנשק שלנו, ואנחנו לא נבזבז זמן, כסף, מאמץ והנאה, לקרוע את הנחישות שלך לחתיכות, כמו עם חשיפת חוסר ההתאמה של האמונה המעוותת שלך. אנונימי בעל שפע של מידע בתוך הרשת שלנו על חטיבות רבות של הנצרות ודוקטרינות דתיות רבות אחרות. רבים מאיתנו בקיאים בטקסט המקראי, ואנחנו יכולים לזהות כל אחת מההפרות של כתבי הקודש שלך. אתה התעללות התנ״ך הקדוש אשר אתה לא מבין באופן מלא ולא יודע של אלפי סופרים לכפות על אנשים אחרים כאשר אתה יכול פשוט להתמזג עם יקיריכם ולחיות באופן שאתה רואה סביר. אתה עוסק בניאוף הדדי עם גבר אחר ומטיף ניאוף כחטא.

את, שירלי לין פלפס-רופר הפרת דברים 5:18. כתוצאה מכך, הבן שלך סם הוא ההוכחה החיה והנשימה של מעשה הבדידות הפשוטה שלך. במילים פשוטות, זה לוקח לא גאון כדי להבין מחרוזת מוסרית רופפת של אישה יהירה, ואת הנטייה שלה בהדרגה לקמול וקלחת. מהרגע שקיבלת את ההודעה הזו, פרוטוקול התקיפה שלנו הוצא להורג והנפילה שלך מתנהלת. אל תנסו להשלות את עצמכם לחשוב שאתם יכולים לברוח מהישג ידנו, כי אנחנו נמצאים בכל מקום, ורואי הכל, באותו מובן כמו אלוהים.

אנחנו גוף של אנשים שנלחמים למען מטרה גבוהה יותר מאשר עצמי, ומבקשים להביא את הכוונה מרושעת של malefactors לאור. לא נאפשר לכם להשחית את מוחותיהם של אמריקה עם זרעי השנאה שלכם.

אנחנו לא נאפשר לכם לעורר תוקפנות לפלגים החברתיים שאתם רואים שהם נחותים. אנחנו נהניק לך מיושן. אנחנו נשמיד אותך. אנחנו באים. כולם שווים.

אנחנו אנונימיים.

אנחנו לגיון.

אנחנו לא סולחים.

אנחנו לא שוכחים.

תצפו לנו.

לאחר אנונימי תקף את אתר הארגונים, Westboro הגיב על ידי קורא אנונימי "האקרים בכיין" ואמר אנונימי "להביא אותו". וכך אנונימי עשה. דוקסיקס אנונימי שוחרר של WBC ולקח האתרים שלהם במצב לא מקוון. ראה עוד כאן, כאן, וכאן.

במהלך הראיון ראה להלן, אתה יכול לראות איך אנונימי ניסה להגיב "בגרות" לטענות הכנסייה, בעוד פלפס-רופר נזף hacktivist ואמר לו שהוא הולך לעזאזל.

זו הייתה טעות #2. כפי שהיא אמרה את זה, אנונימי כנראה פרוצים הורדות.Westborobaptistchurch.com ופורסם תגובה רשמית:

"תחום זה נתפס על ידי אנונימי לפי סעיף #14 של כללי האינטרנט".

אנונימי הם לא להידפק עם.

הודעה לעיתונות אנונימית: מבצע כיבוי הכנסייה הבפטיסטית Westboro

ימי שני-22 יוני, 2015 6:30 PM ET ארה״ב

הכנסייה הבפטיסטית שנקרא Westboro היא לא ממש כנסייה בכלל. במקום זאת, היא קבוצת שנאה קטנה אך ממומנת היטב ומאורגנת מאוד. זה מנהיגות ליבה וחברות מורכב ממשפחה אחת, פלפס. הם מתמחים בהפגנה הלוויות ופולטים שם מותג ייחודי ומגעיל של שנאה, בני משפחה מתאבלים מטרידים והציבור בזמן ההפסד שלהם. במהלך העבר כחמש שנים, אנונימי התעמת איתם מספר פעמים, הן באינטרנט והן על הקרקע - על התוכנית המודיעה שלהם כלונסאות הלוויות מסוימות. בכל מקרה ובכל מקרה הסייבר המשולב שלנו פעולות הקרקע היו מספיק כדי לגרום WBC לבטל את התוכניות שלהם כלונסאות לחלוטין. בנוסף, קמפיינים אנונימיים אלה הושמדו בשורות החברות של הכנסייה הבפטיסטית Westboro, ועלו להם עשרות אלפי דולרים בנזקים לתשתית הסייבר שלהם. אבל זה לא יכול להיות מובן מאליו. וכך, כאשר הכנסייה הבפטיסטית Westboro הודיעה לאחרונה על תוכניותיהם כלונסאות לפחות חלק מהלוויות הקרובות בדרום קרוליינה עבור "צ'רלסטון 9", אנונימי שוב עבר לפעולה.

במהלך העימותים האחרונים בין אנונימי לבין הכנסייה הבפטיסטית Westboro, פיתחנו אסטרטגיה מעודנת למדי. הגישה שלנו תהיה שני ראשים. WBC שומרת תשתית סייבר גדולה למדי, ואנו נהרוס את זה לחלוטין באמצעים שונים. על הקרקע, אנונימי יפרוס פעילים אשר ייזום נוהל הפעולה הסטנדרטי שלנו להתמודדות עם כלונסאות הלוויה על ידי הכנסייה הבפטיסטית Westboro.

SOP להתעמת WBC על הקרקע

הקמפיין המתמשך הזה נגד הכנסייה הבפטיסטית Westboro ימשיך עד שכל הלוויות בצ 'רלסטון, דרום קרוליינה תסיימו. שיחות אנונימיות על כל Anons, צוותי בעלות הברית, hacktivists - ותומכים ברחבי העולם להצטרף אלינו לתקוף כל נכס סייבר ידוע של WBC. פרטים על המטרות ניתן למצוא באתר Op. ציוץ ההצלחות שלך עם hahstag #OpShutDownWBC ולהזכיר את החשבון הראשי אופ טוויטר @OpFerguson כדי שנוכל לעקוב אחר הנזק שנגרם למטומטמים האלה.

Anons ותומכים שחיים בדרום קרוליינה, או שמתכננים לנסוע לשם הלוויות - אנו ממליצים לך להכין לנצל SOP שלנו להתעמת WBC על הקרקע המקושרת לעיל. רשת יחד, חזרות תרחישים עם SOP. אמנם ספק האידיוטים האלה יופיעו, זה קריטי כי אנונימי יש נוכחות מוכנה היטב על הקרקע צ'רלסטון, SC.

לאנשים המתאבלים של צ'רלסטון, דרום קרוליינה: אנו מבקשים שתשים את האנשים השנואים האלה ממוחך לחלוטין. אנונימי יש את זה בשבילך. אנחנו יודעים איך להתמודד עם החיות האלה, ואנחנו נעשה זאת. שכח מהם. תן לנו לטפל בזה בשבילך כמתנת תנחומינו על האובדן הבלתי יתואר שלך.

לבסוף, לחברי הכנסייה הבפטיסטית Westboro: אנחנו באים בשבילך. אנחנו נביס אותך בדיוק כמו תמיד. ההימור הטוב ביותר שלך הוא להפסיק את הטיפשות הזאת בבת אחת. אנחנו יודעים שלא, אז אתה יכול לזיין...

מצפה לנו...

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image