وستبرو باپتیست

وستبرو باپتیست

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

در سال ۲۰۱۲، پس از آنکه کلیسای باپتیست وست بورو اعلام کرد که دوباره در مراسم تشییع جنازه اعتراضی برگزار می‌کنند (مراسم تشییع جنازه پرچم جعلی مدرسه سندی هوک)، ناشناس تصمیم گرفت که به اندازه کافی با نفرت و خشونت مذهبی از این گروه دیده باشند. ناشناس هیچ تحمل دین را ندارد، زیرا تحمل حاکمان را ندارد. هر دو فقط برای کنترل شما استفاده می شود.

سلام کليساي باپتيست وست برو

اجازه بديد خودمون رو معرفي کنيم

ما ناشناس هستيم.

از اونجايي که ممکنه وجود ما رو تاييد نکرده باشي، از طرف ديگه، ما تو رو شناختيم. ما روش هاي فاسد شما رو براي انتشار پيام نفرت در سراسر ايالات متحده آمريکا ديديم

ما شاهد این بودیم که شما خاطرات کسانی را که خود را برای امنیت ملت ما فدا می کردند، تحقیر می کردید، صلح محیط آموزشی را در مدارس و دانشگاه ها مختل می کردید، نفرت را در ذهن شکننده خویشاوندان خود پرورش می دهید، با اعتراض به نام خدا بی حرمتی می کردید. نزدیکی کلیساها و کنیسه ها، و تنیدن متن کتاب مقدس برای تطبیق مطابق علت بدخواهتان.

شبه ايمان شما نفرت انگيز است و رهبرانتان نفرت انگيز است تاثیر و علت شما برای زندگی میلیون ها نفر خطرناک است و شما نمی توانید اشتباه در ترویج مرگ مردم بی گناه را ببینید. شما بندگان خود منصوب شده خدا هستید که کلمات کتاب مقدس او را بازنویسی می کنند تا به تعصب شما پایبند باشند. تنفر تو ايمانت رو از دست ميده و تو از ايمان استفاده ميکني تا نفرتت رو ارتقا بدي

از آنجا که پروتکل تفکر یک بعدی شما با هیچ منطق مدرن مطابقت ندارد، ما بحث، بحث و تلاش برای استدلال با شما نخواهیم کرد. در عوض، ما به اتفاق آرا سازمان شما را برای جمعیت ایالات متحده آمریکا مضر تلقی کردیم، و بنابراین تصمیم گرفتیم دستور کار عملی را اجرا کنیم که به تدریج نهاد شما را از بهانه فریبنده و تعصب شدید منحل خواهد کرد، و هنگامی که متعصب شما خشک شود، متوقف خواهد شد. ما شما را به عنوان مخالفان جدی می شناسیم و انتظار نداریم که کمپین ما در مدت کوتاهی خاتمه یابد.

ساییدگی سلاح ما است، و ما هیچ وقت، پول، تلاش، و لذت را در پاره کردن عزم شما به قطعات تلف نخواهیم کرد، همانند افشای ناهمگنی ایمان تحریف شده شما. ناشناس دارای مجموعهای از اطلاعات در شبکه ما درباره بخشهای بسیاری از مسیحیت و آموزه های مذهبی متعدد دیگر است. بسیاری از ما در متن کتاب مقدس آشنا هستیم، و ما می توانیم هر یک از نقض شما از کتاب مقدس را شناسایی کنیم. شما از کتاب مقدس سوء استفاده می کنید که شما به طور کامل درک نمی کنید و نمی دانید از هزاران نویسنده که به دیگران تحمیل کنند زمانی که شما می توانید به سادگی با عزیزان خود ترکیب کنید و به شیوه ای که شما تصور می کنید قابل قبول است زندگی کنید. شما با مرد دیگری درگیر زنا می شوید و زنا را به عنوان یک گناه موعظه می کنید.

شما، شرلی لین فلپس روپر از تثنیه 5:18 نقض کردید در نتيجه، پسرتون سم ثابت زنده و نفس کشيدنه براي کار ساده ي تنهايي به عبارت ساده، آن را به یک نابغه برای تحقق بخشیدن به یک رشته اخلاقی شل زن متکبر، و تمایل خود را به تدریج پژمرده و نزاع. از زمانی که شما این پیام را دریافت کردید پروتکل حمله ما از قبل اجرا شده و سقوط شما در جریان است. سعی نکنید خودتان را فریب دهید که فکر کنید می توانید از دسترس ما فرار کنید، زیرا ما همه جا هستیم و همه چیز را می بینیم، به همان معنا که خدا است.

ما بدنه‌ای از افرادی هستیم که برای هدفی بالاتر از خود می‌جنگیم و می‌خواهیم قصد بدخواهانه افراد بدذات را به نور برسانیم. ما به شما اجازه نخواهیم داد که ذهن آمریکا را با دانه های تنفر فاسد کنید.

ما به شما اجازه نخواهیم داد که الهام بخش تجاوز به جناح های اجتماعی باشید که شما آن را پست تر می پندارید. ما شما را منسوخ می کنیم. نابودت ميکنيم. ما داريم ميايم. همه برابرند.

ما ناشناس هستيم.

ما لژيون هستيم

ما نميبخشيم

ما فراموش نمی کنیم.

انتظارمون رو داشته باش

بعد از حمله ناشناس به وب سایت سازمان ها، وستبرو با تماس با هکرهای کریبچه ناشناس پاسخ داد و به ناشناس گفت که آن را بیاره. و بنابراین ناشناس این کار را کرد. ناشناس doxxes از WBC منتشر شد و وب سایت خود را آنلاین و جو در زمان. مشاهده بیشتر در اینجا, اینجا, و در اینجا.

در طول مصاحبه ای که در زیر دیده می شود، می توانید مشاهده کنید که چگونه ناشناس سعی کرد به اتهامات کلیسا پاسخ دهد، در حالی که فلپس روپر hacktivist را سرزنش کرد و به او گفت که او به جهنم می رود.

این اشتباه #2 بود. همانطور که او گفت این, ناشناس ظاهرا هک Downloads.Westborobaptistchurch.com و ارسال پاسخ رسمی:

'اين دامنه توسط Anonymous تحت بخش #14 قوانين اينترنت' تصرف شده است.

ناشناس نباید با اونا بگا بره

اعلامیه مطبوعاتی ناشناس: عملیات کلیسای باپتیست وستبرو را تعطیل کرد

دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۶:۳۰ عصر ET آمریکا

کلیسای باپتیست وست بورو به اصطلاح در واقع یک کلیسا نیست. در عوض، آن را یک گروه نفرت کوچک اما به خوبی تامین می شود و بسیار سازمان یافته است. این رهبری اصلی و عضویت متشکل از یک خانواده واحد، فلپس. آنها در مراسم تشییع جنازه تخصص دارند و در آنجا یک برند منحصر به فرد و نفرت انگیز از نفرت، ناراحت کننده اعضای خانواده عزادار و مردم در زمان از دست دادن خود. در حدود پنج سال گذشته، ناشناس چندین بار با آنها مواجه شده است، هر دو آنلاین و بر روی زمین - بیش از طرح اعلام شده خود را برای اعتصاب تشییع جنازه خاص. در هر مورد، عملیات ترکیبی سایبری و زمینی ما کافی بود تا باعث شود WBC برنامه های خود را برای اعتصاب کامل لغو کند. علاوه بر این، این کمپین های ناشناس صفوف عضویت کلیسای باپتیست وست بورو را نابود کرده و ده ها هزار دلار خسارت به زیرساخت های سایبری شان وارد کرده اند. اما این هرگز نمی تواند برای مسلم گرفته شود. و بنابراین هنگامی که کلیسای باپتیست وست بورو اخیرا برنامه های خود را برای اعتصاب حداقل برخی از مراسم تشییع جنازه های آینده در کارولینای جنوبی برای «چارلستون 9" اعلام کرد، ناشناس بار دیگر به عمل آمد.

در چند درگیری اخیر بین ناشناس و کلیسای باپتیست وست بورو، ما یک استراتژی نسبتا تصفیه شده را توسعه داده ایم. رویکرد ما دو طرفه خواهد بود. WBC یک زیرساخت سایبری نسبتا بزرگ را حفظ می کند، و ما این را به طور کامل با ابزارهای مختلف نابود خواهیم کرد. بر روی زمین، «ناشناس» مامورانی را مستقر خواهد کرد که روش عملیاتی استاندارد ما را برای مقابله با پیکت های مراسم تشییع جنازه توسط کلیسای باپتیست وست بورو آغاز خواهند کرد.

SOP برای مقابله با WBC بر روی زمین

این کمپین پایدار علیه کلیسای باپتیست وست بورو ادامه خواهد داشت تا زمانی که تمام مراسم تشییع جنازه در چارلستون، کارولینای جنوبی تمام شوند. تماس ناشناس از تمام «آنونها «، خدمه متفقین، هکتیویستها و حامیان سراسر جهان برای پیوستن به ما در حمله به هر دارایی سایبری شناخته شده از WBC. جزئیات در مورد اهداف را می توان در وب سایت عملیات یافت. موفقیت های خود را با #OpShutDownWBC hahstag توییت کنید و حساب اصلی عملیات توییتر @OpFerguson را ذکر کنید تا بتوانیم آسیب هایی را که به این احمق ها انجام می شود پیگیری کنیم.

چند لحظه و حامیان که در کارولینای جنوبی زندگی می کنند، و یا که در حال برنامه ریزی برای سفر به آنجا برای مراسم تشییع جنازه - ما شما را تشویق به آماده سازی برای استفاده از SOP ما برای مقابله با WBC بر روی زمین مرتبط بالا. شبکه با هم, تمرین سناریوهای با SOP. در حالی که تردید است این احمقها نشان خواهد داد تا, این مهم است که ناشناس حضور خوبی آماده بر روی زمین در چارلستون, SC.

به مردم عزادار چارلستون، کارولینای جنوبی: ما از شما می خواهیم که این افراد نفرت انگیز را به طور کامل از ذهنتان جدا کنید. ناشناس این را برای شما دارد. ما می دانیم که چگونه با این حیوانات برخورد کنیم، و ما این کار را انجام خواهیم داد. فراموششون کن. بذار اين موضوع رو برات حل کنيم به عنوان هديه ي تسليت براي از دست دادن توصيف ناپذيرت.

سرانجام، به اعضای کلیسای باپتیست وست بورو: ما به سراغ شما می آییم. مثل هميشه شکستت ميديم. بهترين شانست اينه که جلوي اين حماقت رو بگيري ما مي دونيم که تو نمي توني، پس مي توني...

از ما انتظار داشته باشید...

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image