Proje Chanology

Proje Chanology

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

2008'de Anonymous bilgisayarlarının arkasından çıktı ve ilk fiziksel protesto için sokaklara çıktı. Eskiden bilinmeyen bir internet korsanı topluluğu olan Anonymous, Guy Fawkes maskelerini alıp Scientology'yi protesto etmeye karar verdi.

Böylece Anonymous'un ilk büyük savaşı başlıyor. Scientology'nin zihni kontrol eden kültüne başarıyla ve kalıcı olarak zarar veren destansı bir başarı.

Merhaba Scientology.

Biz Anonymous'uz.

Yıllardır seni izliyorduk. Yanlış bilgilendirme kampanyalarınız, muhalefetlerin bastırılması, dava niteliğiniz, tüm bunlar gözümüze çarptı. En son propaganda videonuzun (aşağıya bakınız) ana akım dolaşımına sızmasıyla, size güvenen, size lider diyen kişiler üzerindeki kötü huylu etkinizin kapsamı bize açıkça açıklandı.

Anonymous bu nedenle kuruluşunuzun yok edilmesi gerektiğine karar verdi. Takipçilerinizin iyiliği için, insanlığın iyiliği için — kahkahalar için — sizi internetten çıkaracağız ve Scientology Kilisesi'ni sistematik olarak şu anki haliyle parçalayacağız.

Sizi ciddi bir rakip olarak kabul ediyoruz ve uzun, uzun bir kampanya için hazırız. Vücudun politik öfkeli kitlelere karşı sonsuza kadar galip gelmeyeceksin. Yöntemleriniz, ikiyüzlülüğünüz ve örgütünüzün sanatsızlığı onun ölüm çanını çaldı.

Saklanamazsın, her yerdeyiz.

Ölemeyiz, sonsuza dek kalırız.

Her geçen gün daha da büyüyoruz — ve sadece fikirlerimizin gücüyle, kötü niyetli ve düşmanca oldukları gibi. Rakibiniz için başka bir isim istiyorsanız, o zaman bize Lejyon deyin, biz çokuz. Yine de sizin kadar korkunç olmadığımız için yöntemlerimiz sizinkine paralel.

Şüphesiz Anon'un eylemlerini, takipçilerinizin geleceğini uzun zamandır uyardığınız zulmün bir örneği olarak kullanacaksınız; bu kabul edilebilir. Aslında, teşvik edilir. Biz sizin SP'leriniz. Yavaş yavaş nabzımızı sizin “Kilise” ile birleştirdikçe, takipçilerinizin bastırılması giderek daha zor hale gelecektir. İnananlar uyanacak ve kurtuluşun bedeli olmadığını göreceklerdir. Stresin, hissettikleri hüsranın Anonymous'un suçlanabileceği bir şey olmadığını bilecekler. Hayır, her birine çok daha yakın bir kaynaktan kaynaklandığını görecekler.

Evet, biz SP'leriz. Ama topladığımız bastırmanın toplamı RTC tarafından gölgede tutuluyor.

Bilgi özgürdür.

Biz Anonymous'uz.

Biz Lejyon'uz.

Biz affetmeyiz.

Unutmayız.

Bizi bekle.

Scientology Kilisesi'nin uluslararası web sitesi devre dışı bırakıldı ve “Google bombalaması” ortaya çıktı (arama motorunun manipülasyonu, kullanıcılar “tehlikeli kült” yazdığında Google tarafından geri dönen ilk sonuç olarak web sitesinin sonuçlanmasıyla sonuçlandı). Scientology'nin İngiltere sitesi kullanılamaz hale geldi ve ABD'de FBI, Los Angeles bölgesindeki 19 kiliseye zarf halinde beyaz tozun sahte gönderilmesi olduğunu söylediklerini araştırdı.

Dünyanın dört bir yanındaki binalar yüzlerce Anonymous tarafından protesto edildi ve tekrar tekrar protesto etmeye devam ediyor.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image