Projekt Chanology

Projekt Chanology

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

W 2008 roku Anonymous wyszedł zza swoich komputerów i wyszedł na ulice w pierwszym fizycznym proteście. Dawniej nieznany kolektyw hakerów internetowych, Anonymous postanowił wziąć na maski Guy Fawkes i protest scjentology.

Tak zaczyna się pierwsza wielka wojna Anonimowych. Epicki wyczyn, który skutecznie i trwale uszkodził umysł kontrolujący kult scjentologii.

Witaj, scjentologia.

Jesteśmy anonimowi.

Przez te lata obserwowaliśmy cię. Wasze kampanie dezinformacji, tłumienie sprzeciwu, wasza sporna natura, wszystkie te rzeczy przykuły nam wzrok. Wraz z wyciekiem waszego najnowszego filmu propagandowego (patrz poniżej) do głównego nurtu, zakres waszego złośliwego wpływu na tych, którzy wam ufają, którzy nazywają was liderem, został dla nas jasny.

Anonimowy zdecydował więc, że organizacja powinna zostać zniszczona. Dla dobra waszych naśladowców, dla dobra ludzkości — dla śmiechu — wypędzimy was z Internetu i systematycznie demontujemy Kościół scjentologii w jego obecnej formie.

Uznajemy cię jako poważnego przeciwnika i jesteśmy przygotowani na długą, długą kampanię. Nie będziesz zawsze zwyciężył przeciwko wściekłym masom ciała politycznego. Twoje metody, hipokryzja i bezpomysłowość twojej organizacji brzmiały jak śmierć.

Nie możesz się ukryć, jesteśmy wszędzie.

Nie możemy umrzeć, jesteśmy wiecznie.

Z każdym dniem stajemy się coraz więksi — i wyłącznie dzięki sile naszych pomysłów, złośliwych i wrogich, jak często są. Jeśli chcesz inną nazwę dla swojego przeciwnika, zadzwoń do nas Legion, dla nas jest wielu. Jednak nie jesteśmy tak potworni jak wy; wciąż nasze metody są równoległe do waszych.

Niewątpliwie użyjecie działań Anonu jako przykładu prześladowań, które tak długo ostrzegaliście, że przyjdą ci naśladowcy; to jest do przyjęcia. W rzeczywistości jest to zachęcane. Jesteśmy twoimi SPS. Stopniowo, gdy połączymy nasz puls z twoim “Kościołem”, tłumienie twoich wyznawców stanie się coraz trudniejsze do utrzymania. Wierzący obudzą się i zobaczą, że zbawienie nie ma żadnej ceny. Będą wiedzieć, że stres, frustracja, którą czują, nie jest czymś, co może być obwiniane Anonimowym. Nie — zobaczą, że pochodzi ona ze źródła o wiele bliżej każdego.

Tak, jesteśmy SPS. Ale suma tłumienia, którą moglibyśmy wydostać, jest przyćmiona przez RTC.

Wiedza jest wolna.

Jesteśmy anonimowi.

Jesteśmy Legionem.

Nie wybaczymy.

Nie zapominamy.

Spodziewaj się nas.

Międzynarodowa strona Kościoła Scjentologii została wyłączona i nastąpiła “bombardowanie Google” (manipulacja wyszukiwarką, co skutkuje tym, że strona internetowa stała się pierwszym wynikiem zwróconym przez Google, gdy użytkownicy wpisują “niebezpieczny kult”). Strona Scjentologii w Wielkiej Brytanii stała się niedostępna, a w USA FBI zbadało, co powiedzieli, było wysyłką białego proszku w kopertach do 19 kościołów w rejonie Los Angeles.

Budynki na całym świecie protestowały setki Anonimowych, którzy nadal powracają i reprotestują zgodnie z życzeniem.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image