פרוייקט חנולוגיה

פרוייקט חנולוגיה

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

בשנת 2008 אנונימי יצא מאחורי המחשבים שלהם ויצא לרחובות במחאה הפיזית הראשונה אי פעם. לשעבר קולקטיב האקר אינטרנט ידוע, אנונימי החליט לקחת על מסכות גיא פוקס ומחאה סיינטולוגיה.

כך מתחילה המלחמה הגדולה הראשונה האנונימית. הישג אפי אשר בהצלחה לצמיתות פגעה פולחן שליטה המוח של סיינטולוגיה.

שלום, סיינטולוגיה.

אנחנו אנונימיים.

במהלך השנים, אנחנו כבר צופים בך. מסעות הפרסום שלכם במידע מוטעה, דיכוי ההתנגדות, הטבע הנתעב שלכם, כל הדברים האלה תפסו את עינינו. עם הדליפה של וידאו התעמולה האחרון שלך (ראה להלן) למחזור הזרם המרכזי, היקף ההשפעה הממאירה שלך על אלה הסומכים עליך, שקוראים לך מנהיג, הובהר לנו.

אנונימי לכן החליט כי הארגון שלך צריך להיהרס. לטובת החסידים שלך, לטובת האנושות — לצחוקים — אנחנו נגרש אותך מהאינטרנט באופן שיטתי לפרק את כנסיית הסיינטולוגיה בצורתו הנוכחית.

אנו מכירים בך כיריב רציני, ואנחנו מוכנים לקמפיין ארוך וארוך. אתה לא תנצח לנצח נגד ההמונים הזועמים של הגוף הפוליטי. השיטות שלך, הצביעות, וחוסר האומנות של הארגון שלך נשמעו knell המוות שלה.

אתה לא יכול להתחבא, אנחנו נמצאים בכל מקום.

אנחנו לא יכולים למות, אנחנו לנצח.

אנחנו נעשים גדולים יותר בכל יום — ורק על ידי כוח הרעיונות שלנו, זדוניים ועוינים כפי שהם לעתים קרובות. אם אתה רוצה שם אחר עבור היריב שלך, אז קורא לנו לגיון, כי אנחנו רבים. עם זאת, עבור כל מה שאנחנו לא מפלצתיים כמוך; עדיין השיטות שלנו הן מקבילות לשלכם.

אין ספק שתשתמש בפעולות של Anon כדוגמה לרדיפה יש לך כל כך הרבה זמן הזהיר חסידיו יבואו; זה מקובל. למעשה, זה מעודד. אנחנו SPs שלך. בהדרגה כאשר אנו למזג את הדופק שלנו עם זה של "הכנסייה" שלך, הדיכוי של חסידיו שלך יהיה קשה יותר ויותר לשמור. המאמינים יתעוררו, ויראו כי לישועה אין מחיר. הם ידעו כי הלחץ, התסכול שהם מרגישים הוא לא משהו שעשוי להיות מואשם אנונימי. לא, הם יראו שזה נובע ממקור קרוב יותר לכל אחד.

כן, אנחנו SPs. אבל סכום הדיכוי שנוכל לגייס אי פעם הוא האפיל על ידי זה של RTC.

ידע הוא בחינם.

אנחנו אנונימיים.

אנחנו לגיון.

אנחנו לא סולחים.

אנחנו לא שוכחים.

תצפו לנו.

אתר האינטרנט הבינלאומי של כנסיית סיינטולוגיה הושבתה ו״הפצצת גוגל "(מניפולציה של מנוע החיפוש שתוצאתו באתר להיות התוצאה הראשונה שהוחזרה על ידי גוגל כאשר משתמשים להקליד" כת מסוכנת "). האתר בבריטניה של סיינטולוגיה הפך זמין ובארה״ב, ה-FBI חקר מה שהם אמרו היה משלוח מתיחה של אבקה לבנה במעטפות עד 19 כנסיות באזור לוס אנג 'לס.

בניינים בכל רחבי העולם מחו על ידי מאות אנונימיים, שממשיכים לבקר ולתוכחות כרצונך.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image