کانولوژي پروژه

کانولوژي پروژه

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

در سال 2008 ناشناس از پشت کامپیوتر خود پا و در اولین اعتراض فیزیکی به خیابان در زمان. قبلا یک گروه هکر اینترنت ناشناخته, ناشناس تصمیم به در ماسک گای Fawkes و اعتراض ساینتولوژی.

بنابراین آغاز می شود ناشناس 'اولین جنگ بزرگ است. شاهکار حماسی که با موفقیت و به طور دائم آسیب دیده ذهن کنترل ساینتولوژی.

سلام ساینتولوژی

ما ناشناس هستيم.

در طول این سالها، ما شما را تحت نظر داشتیم. کمپین های شما برای اطلاعات نادرست؛ سرکوب مخالفت؛ طبیعت دادگرای شما، همه این چیزها چشم ما را گرفته اند. با نشت آخرین ویدئوی تبلیغاتی (پایین را ببینید) در جریان جریان اصلی، میزان نفوذ مخرب شما بر کسانی که به شما اعتماد می کنند و شما را رهبر صدا می کنند برای ما روشن شده است.

بنابراین ناشناس تصمیم گرفته است که سازمان شما باید نابود شود. برای خیر پیروان خود را, برای خیر انسان برای خنده — ما شما را از اینترنت اخراج و سیستماتیک از بین بردن کلیسای ساینتولوژی در شکل فعلی آن.

ما شما را به عنوان یک حریف جدی تایید می کنیم، و ما برای یک کمپین طولانی و طولانی آماده هستیم. شما برای همیشه در برابر توده‌های عصبانی سیاسی بدن غالب نخواهید شد. روش هاي تو، رياکاري و بي نظيري سازمانت باعث مرگ اون شده

شما نمی توانید پنهان شوید، ما همه جا هستیم.

ما نمی توانیم بمیریم، ما برای همیشه هستیم.

ما هر روز بزرگتر می شویم و صرفا با نیروی ایده هایمان، مخرب و خصمانه همانطور که اغلب هستند. اگه اسم ديگه اي براي حريفت ميخواي، پس ما رو لژيون صدا کن، چون ما خيلي هستيم. با این حال برای همه که ما به عنوان هیولا به عنوان شما نیست; هنوز هم روش های ما موازی با خود شما.

بدون تردید شما از اقدامات آنون به عنوان نمونه ای از آزار و اذیت که مدتها پیش به پیروانتان هشدار داده اید استفاده خواهید کرد؛ این قابل قبول است. در واقع، آن را تشویق می شود. ما اس.پي.اس هاي تو هستيم به تدریج به عنوان ما ادغام پالس ما با «کلیسای» خود را, سرکوب پیروان خود را تبدیل خواهد شد به طور فزاینده دشوار برای حفظ. ایمانداران بیدار خواهند شد و خواهند دید که نجات هیچ قیمتی ندارد. آنها خواهند دانست که استرس، سرخوردگی که احساس می کنند چیزی نیست که ممکن است بر «ناشناس» سرزنش شود. نه، آنها خواهند دید که این از یک منبع بسیار نزدیک به هر یک از آنها سرچشمه می گیرد.

بله، ما اس پی اس هستیم. اما مجموع سرکوبي که ما ميتونيم جمع کنيم تحت الشعاع RTC قرار گرفته

دانش مجانيه.

ما ناشناس هستيم.

ما لژيون هستيم

ما نميبخشيم

ما فراموش نمی کنیم.

انتظارمون رو داشته باش

کلیسای وب سایت بین المللی ساینتولوژی غیر فعال شد و «بمب گذاری گوگل» آمد (دستکاری موتور جستجو که در نتیجه در وب سایت اولین نتیجه بازگشت توسط گوگل زمانی که کاربران نوع «فرقه خطرناک»). وب سایت انگلستان ساینتولوژی در دسترس نیست و در ایالات متحده، اف بی آی بررسی آنچه آنها گفت اعزام جعل پودر سفید در پاکت نامه به 19 کلیسا در منطقه لس آنجلس بود.

ساختمان های سراسر جهان توسط صدها ناشناس اعتراض شده اند، که به بازبینی و اعتراض در صورت تمایل ادامه می دهند.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image