Chanologie projektu

Chanologie projektu

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

V roce 2008 Anonymous vystoupil ze svých počítačů a vyšel do ulic při vůbec prvním fyzickém protestu. Dříve neznámý internetový hacker kolektiv, Anonymous se rozhodl vzít na Guye Fawkese masky a protestovat Scientologii.

Tak začíná první velká válka Anonymous. Epický čin, který úspěšně a trvale poškodil mysl ovládnoucí kult Scientologie.

Ahoj, Scientologie.

Jsme Anonymní.

V průběhu let jsme vás sledovali. Vaše kampaně dezinformací, potlačení nesouhlasu, vaše sporná povaha, všechny tyto věci nás zaujaly. S únikem vašeho nejnovějšího propagandistického videa (viz níže) do hlavního proudu, byl nám jasně objasněn rozsah vašeho zhoubného vlivu na ty, kteří vám důvěřují, kteří vás nazývají vůdcem.

Anonymous se proto rozhodl, že vaše organizace by měla být zničena. Pro dobro vašich následovníků, pro dobro lidstva — pro smích — vás vypudíme z internetu a systematicky demontujeme Scientologickou církev v její současné podobě.

Uznáváme vás jako vážného soupeře a jsme připraveni na dlouhou a dlouhou kampaň. Nezvítězíte navždy proti rozzlobeným masám těla politického. Vaše metody, pokrytectví a bezbožnost vaší organizace zněly na její smrt.

Nemůžeš se schovat, jsme všude.

Nemůžeme zemřít, jsme navždy.

Každý den se zvětšujeme — a to výhradně silou našich myšlenek, zlovolných a nepřátelských, jakými jsou často. Jestli chcete pro svého soupeře jiné jméno, tak nám zavolejte Legie, protože je nás mnoho. Přesto nejsme tak monstrózní jako vy; stále jsou naše metody rovnoběžné s vašimi vlastními.

Nepochybně použijete Anonovy činy jako příklad pronásledování, které jste tak dlouho varovali, že vaši následovníci přijdou; to je přijatelné. Ve skutečnosti je to podporováno. Jsme vaše SP. Postupně, jak spojíme náš puls s tepem vaší“ církve”, potlačení vašich následovníků bude stále obtížnější udržovat. Věřící se probudí a uvidí, že spása nemá cenu. Budou vědět, že stres, frustrace, kterou cítí, není něco, co by mohlo být obviňováno Anonymous. Ne — uvidí, že pochází ze zdroje, který je mnohem blíž ke každému.

Ano, jsme SP. Ale suma potlačení, které jsme kdy mohli shromáždit, je zastíněna součtem RTC.

Vědomosti jsou zdarma.

Jsme Anonymní.

Jsme Legie.

Neodpouštíme.

Nezapomínáme.

Očekávat nás.

Mezinárodní webová stránka Církve Scientologie byla zakázána a následovala“ bombardování Google” (manipulace s vyhledávačem, která vede k tomu, že web je prvním výsledkem vráceným Googlem, když uživatelé zadávají“ nebezpečný kult”). Webové stránky Scientologie ve Spojeném království se staly nedostupnými a v USA FBI vyšetřovala, co říkali, že je podvod bílého prášku v obálkách 19 kostelům v oblasti Los Angeles.

Budovy po celém světě protestovaly stovky Anonymous, kteří nadále znovu navštěvují a reprotestují podle potřeby.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image