OPUSPs

OPUSPs

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

הודעה מקורית כאן.

איך לא לשלם שוב על דמי דואר.

עכשיו לפני שאתם מנסים לעשות את מה שאני עומד לחשוף בבקשה לקבל הבנה מלאה ומוחלטת של מה זה אתם תעשו על מנת לשמור על הביטחון הדרוש אם נחקר. זכור זה חוקי לחלוטין שלה פשוט היה מדוכא לחלוטין. ברור שאם פורסם דיסקורד המשפטי שלה אנו Anons לא FUK עד Fam שלנו.

עכשיו לשיעור היסטוריה USPO (ארצות הברית הדואר) wuz הוקמה בשנת 1776 או 1777 אז ב 1970 fuks הארגוניים אלה יצרו את USPS (שירות הדואר של ארצות הברית) ו yus תאגיד fukn קשור לעזאזל וושינגטון DC דרך ZIP (תכנית שיפור אזור) קוד. כן זה איך fuks סיק אלה לשלב את כל כבשן fukn לתוך 10 רדיוס מרובע מייל של תאגיד fukn הזר המכונה וושינגטון DC נוסדה בשנת 1671 ו שולבו על ידי הקונגרס בשנת 1802.

Yus DC הוא תאגיד זר zip הוא איך הם מקבלים אלה החיים במדינות החיצוניות להסכים ביודעין להיות אזרח ארצות הברית. ועל כן את כל הכובעים עושים ארצות הברית שונה מוגדרת במילון החוק של שחור מתרגם לתאגיד קשור fukn DC... לתלות שם זה מקבל אפילו siker fagz lulz

הסכמה זו אי-ידיעה היא במילים אחרות המכונה "אנשי קשר מינימליים" ישנם רבים. כל הקיצורים של רחובות כלומר קיצורי רח או מדינה כמו ניו יורק וכל חוקי חוקי חוקי חוקי fukn הם פטנט והם אנשי קשר מינימאליים בכל פעם שהם משמשים יש לך הסכים להיות עובד ארור של DC

תן לי לעשות דבר אחד ברור שמישהו נולד באמריקה הוא לא אזרח אשר מוגדר במילון החוק של שחור כתושב של 10 מייל אזור מרובע של תאגיד החוץ המכונה וושינגטון DC. כל עורכי הדין באמריקה הם "חברים" של BAR (ריג 'נסי ההסמכה הבריטית) כן עורכי דין שנקראו אלה הם לא יותר כי סוכני fukn בריטיים אני יודע שזה נשמע מטורף למרות הדברים האלה חשובים לדעת אם אתה גר במדינות כי אתה כבר שיקר ובגדול מידע דואר זה הוא הולך להביא לפרספקטיבה מה שאני מסביר לך. אתה צריך להבין אתה לא אזרח אמריקאי אזרח המדינה של מדינת אומה כן אבל אני חוזר לא אזרח ארה "ב. זה חשוב לך לזכור כי אתה עומד ללמוד כיצד לשלוח משלוח חינם כפרי בתשלום דמי משלוח בתוך ZIP פטור NON מקומי ללא ארצות הברית דרך js.

עכשיו הנה מה ZIP פטור NON מקומי ללא ארצות הברית פורמט נראה. חשוב לזכור כי פורמט מקומי הוא פורמט קו 3 הבינלאומי הוא פורמט 4 קו כאן הוא דוגמה לכך:

דוגמה:

ג'ון הנרי: בית של Doe

תיבת 012 RR 1234

עיר [מיקוד (אופציונלי)]

אומה (רפובליקת קליפורניה)

לא מקומי ZIP פטור

ללא ארצות הברית

חשוב מאוד לזכור את הכלל המשפטי שנקרא ארבע פינות כלל אם משהו הוא במארז בתיבה או נתפס על ידי ארבע פינות כלומר [zipcode] זה לא יכול להיחשב ומכאן מדוע אם תחליט להשתמש ZIP (תוכנית שיפור אזור) מקום בתיבה או סוגר את הסוף (ארבע פינות) אז זה לא נחשב זה קשר מינימלי להבין את זה fuks אלה af רציני וכל עוד אתה יודע טקטיקות השטויות שלהם תלמד איך לשלוט החרא הזה ותפקיד על fuks אלה עם מערכת הונאה מזויפת משלהם.

חשוב עליך להקליד הכל החוצה אין קיצורי fukn אלה קיצורי fukn פטנט והם מגעים מינימום fukn שלה למעשה לא חוקי עבור אנשים להשתמש בהם לא משנה היו אתה מן js

עכשיו, אם יש לך כתובת אמריקאית, אתה צריך לדעת איך לסתר את זה לכתובת הכפרית שלך, ככה אתה עושה את זה.

שלב 1. עבור לאתר זה:

שלב 2. לחץ על כלים מהירים

שלב 3. לחץ על חפש מיקוד TM

שלב 4. לחץ על מצא לפי כתובת

שלב 5. הקלד את הכתובת המלאה שלך תאגידי DC כולל מיקוד אתה יודע את אחד המורה בכיתה ג'שלך לימד בבית הספר עושה דגש עצום על לא שוכח את zipcode הארור (אל תאשים אותם הם היו כל שטיפת מוח יש לי לאחרונה להשלים עם lulz זה).

שלב 6. לאחר הכתובת שלך מוצגת עם מיקוד כולל מה שנקרא "פלוס 4 ייעוד" מספרים המצורפים לסוף של מיקוד כלומר 9999-9998

(יש לזכור את -9998 הוא ייעוד בינלאומי מנוצל בהודעת USPO אמרתי USPO ולא USPS יש הבדל מחדש: מעל מידע ולקבל ישר זה יהיה צריך להיות ידוע בקרוב להתפרסם שיעורים על זה) עכשיו כמו שאמרתי פעם כתובת מופיעה שם תהיה נפתחת חץ נראה כמו זה / לחץ עליו וזה ייפתח כדי לחשוף את "מספר כביש Carrier" שלך כן הם מנסים למצוא את החרא הזה ככל שהם יכולים אתה תבוא לשים לב לזה כפי שאתה לחשוף את החרא הזה כמו שיש לי.

שלב 7. מסמך מספר מסלול המוביל הזה הוא המספר אשר ישמש עבור משלוח חינם כפרית תשלום דמי משלוח חינם חינם פטור ZIP. מספר נתיב המוביל יתחיל עם ייעוד מכתב ואחריו ייעוד מספר 3. ייעוד המכתב יהיה גם R (מייצג כפרי) או C (מייצג עיר) אותיות התחלה אלה לא יהיה מנוצל בעת עיצוב מכתב ראש סקריפט js.

שים לב שאני כותב "בלי ארצות הברית" כי לא היית אומר "בלי מקדונלד'ס" תקין תאגיד fukn שלה לשמור את המוח הזה!!!

Non-Machine הוא מאוד חשוב זה כל כך זה יהיה מסודר יד כפי שהוא לא יהיה הרים דרך "המכונות" שלהם לזכור את זה הוא הפורמט הבינלאומי המקומי הלא ישר USPS IMM (מדריך דואר בינלאומי). ואז יש UPU (Universal Postal Union) אשר מבוסס מתוך שוויץ כן thats תקין שוויץ והוא הארגון הוותיק 2 על הפלנטה כנראה 2 לסוג כלשהו של org lulz עדיין מחפש #1...

244 ייעודים RFD ו-RD

לשנות את הכינויים RFD ו RD (כמשמעות עבור משלוח חינם כפרי או כפרי) כדי RR.

להורדה [53.36 KB]

להורדה [4.68 MB]

UPU

* איחוד הדואר האוניברסלי (Universal Postal Union; UPU), עם המטה שלה בבירה השוויצרית ברן, הוא הארגון הבינלאומי השני העתיק ביותר בעולם.

עם מדינות החברות שלה 192, ה-UPU הוא הפורום העיקרי לשיתוף פעולה בין שחקני מגזר הדואר. זה עוזר להבטיח רשת אוניברסלית באמת של מוצרים ושירותים עדכניים.

$21.00 ב בולים גם לוקח את ההודעה מחוץ לתחום השיפוט של ארה״ב

למרות זאת: point_up_2: הוא עבור נושא אחר אנחנו עושים דואר חינם

ככה זה ייראה ממש לפני שאתה משתמש בו... שים לב לתאריך החתימה של היום והדפסת אגודל הכל בדיו אדום.

מאפשר להבהיר צבעי דיו ומשמעויות

אדום = חי

שחור = מת

כחול = ים

סגול או זהב = רויאל

כל מה שצריך לעשות עכשיו בשלב זה הוא להיכנס פנימה uspo ויש להם לשקול את זה ולשלוח אותו אל תשכח לקבל את קבלת הדואר מראש שלך עם הדואר המוסמך שלך # אז אתה יכול לעקוב אחר זה factoid אחר להיות סבלני עם המשלוחים האלה יש לי כמה להשתהות עד 20 ימים אחרים הייתי מקבל 4 ערים מעל ב 17 שעות כך זמני משלוח להשתנות.. כך wut תקין ההומואים חינם שלה lulz...

הנה קבלה עבור 1 קילו 4.30 עוז. חבילה שלחתי ניצול בפורמט זה. כל מה שעשיתי wuz jus הדביק את המעטפה המודפסת לחבילה ואחריו החזרת קבלה (גרין קארד) אז אני יודע שזה התקבל. עכשיו בואו לדון החזרת הקבלה (גרין קארד) וכיצד למלא את זה כראוי כאן הוא vid אשר מסביר את זה היטב.

שימו לב חותמת 2cent על ההצעה מראש שלהם: point_up_2:

אני יודע שזה נשמע מטורף למרות שזה נעשה כדי לחסל את המגע המינימלי בכל פעם שgubment מציע לך משהו זה מלכודת כדי לגרום לך להתכווץ איתם זה חשוב תמיד לשמור על המוח הזה

כאשר מעקב חבילות אלה ללכת כאן כדי לעקוב.

הנה אתר כי כבר עושה את זה במשך שנים לב הפורמט שלו לזכור פורמטים רבים לעבוד בפורמט פרסמתי הוא מה שאני מאמין הכי מעודכן וחייג על איך פונקציות תאגיד USPS שלהם JS למרות לעשות את המחקר שלך תמיד.

Tags
,

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image