OpuSP

OpuSP

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

Původní Post zde.

Jak už nikdy platit za poštovné.

Než se pokusíte udělat to, co se chystám odhalit, prosím, získejte úplné a úplné pochopení toho, co budete dělat, abyste si zachovali potřebnou důvěru, pokud budete zpochybňováni. Mějte na paměti, že je to naprosto legální, právě byl zcela potlačen. Samozřejmě, pokud jsou zveřejněny v Discord jeho právní my Anons dont fuk naše Fam.

Nyní pro lekci historie uspo (US Post Office) wuz založil v roce 1776 nebo 1777, pak v roce 1970 tyto korporátní fuks vytvořili usps (USPS POST SERVICE) a je to fukn korporace vázaná na zatracený Washington DC přes ZIP (Zone Improvement Program) kód. Ano, tohle je způsob, jakým tito sik fuks začlenili všechen Fukn Sheeple do okruhu 10 mil čtverečních zahraniční Fukn korporace známé jako Washington DC, založená v roce 1671 a začleněna Kongresem v roce 1802.

Yus DC je zahraniční korporace. Zip je způsob, jak přimět ty, kteří žijí ve vnějších státech, aby nevědomky souhlasili s tím, že budou občanem Spojených států. A ano, všechny čepice dělá jiné Spojené státy definované v Black's Law slovníku se překládá na korporaci vázanou na fukn DC... viset tam to dostat ještě siker Fagz Lulz

Tento nevědomý souhlas je jinými slovy známý jako“ Minimální kontakty” existuje mnoho. Všechny zkratky ulic, tj. st nebo státní zkratky jako NY a všechny zákony a fukn stanovy jsou patentovány a jsou minimální kontakty pokaždé, když jsou použity jste souhlasili s tím, že jste zatracený zaměstnanec DC

Dovolte mi objasnit jednu věc, že každý narozený v Americe není občan, který je definován ve slovníku Black's Law jako obyvatel 10 mil čtverečních zón The Foreign Corporation známý jako Washington DC. Všichni právníci v Americe jsou“ členy” BAR (British Akreditation Regency) ano tito takzvaní právníci nejsou nic víc, že britští agenti fukn vím, že to zní šíleně, i když tyto věci jsou důležité vědět, jestli žijete ve státech, protože jste byli lháni na velký čas a tato poštovní informace je Přinesu do perspektivy to, co vám vysvětluji. Musíte pochopit, že nejste občanem USA, státním občanem státu, ano, ale opakuji NÁ občan USA. To je důležité pro vás mít na paměti, protože se chystáte naučit, jak poslat poštovné placené venkovské bezplatné doručení v ZIP Osvobodit NON domácí bez Spojených států způsob js.

Nyní je to, co vypadá ZIP Osvobození NON domácí bez SPOJENÉ States Format. Důležité si uvědomit, že formát domácí je 3 řádkový formát International je 4 řádkový formát zde je příkladem tohoto:

Vzorek:

John Henry: dům Doe

RR 012 BOX 1234

Město [PSČ (nepovinné)]

Kalifornskou republikou

JINÉ NEŽ DOMÁCÍ ZIP OSVOBOZENÉ OD DANĚ

bez SPOJENÉ StÁTY

velmi důležité mít na paměti, právní pravidlo nazvané čtyři rohy pravidlo, pokud je něco zapouzdřen v krabici nebo zachycen čtyřmi rohy tj [zip] nemůže být zváženo proto, proč, pokud se rozhodnete použít ZIP (Zone Improvement Program) Umístěte do krabice nebo držáku konec (čtyři rohy), takže to není považováno za Tohle je minimální kontakt. Pochopte, že tyhle šousty jsou vážné a pokud znáte jejich kecy taktiku, naučíte se, jak zvládnout tuhle sračku a roli nad těmi pitomci s jejich vlastním falešným podvodným systémem.

Důležité je, že musíte napsat všechno ven žádné fukn zkratky Tyto fukn zkratky jsou patentovány a jsou minimální fukn kontakty jeho vlastně nezákonné pro lidi, aby je používat bez ohledu na to, zda jste z js

Pokud máte americkou adresu, musíte vědět, jak ji utajit do vaší adresy Venkovské trasy. Takhle to děláte.

Krok 1. Přejděte na tento web:

Krok 2. Klikněte na Rychlé nástroje

Krok 3. Klikněte na Vyhledávat PSČ TM

Krok 4. Klikněte na najít podle adresy

Krok 5. Zadejte vaše kompletní Corporate DC adresu včetně PSČ víte, že ten, váš 3. stupeň učitel učil ve škole dělat velký důraz na nesmíme zapomenout ani na zatracenou zipcode (dont vinu em oni byli všichni vymytý mozek jsem se nedávno smířit s tímto Lulz).

Krok 6. Jakmile je vaše adresa zobrazena s PSČ včetně toho, co se nazývá“ Plus 4 označení” čísla připojená ke konci zip tj 9999999-9998

(Mějte na paměti, že -9998 je mezinárodní označení používané v uspo oznámení jsem řekl uspo a ne usps je rozdíl re: nad info a dostat to rovně to bude muset být známo v brzy být vyslán lekce na to) teď, jak jsem řekl jednou adresa se objeví tam bude rozbalovací šipka dolů vypadá jako Tento / klikněte na něj a otevře se, aby odhalil vaše“ číslo trasy dopravce” ano, že se snaží dostat zpět tuto sračku, stejně jako oni mohou si všimnete, že jste odhalili tento svinstvo jako já.

Krok 7. Dokument toto číslo trasy dopravce Toto je číslo, které bude použito pro ZIP Osvobození NON domácí poštovné placené venkovské bezplatné doručení. Číslo trasy dopravce začíná označením písmena následovaným označením 3 čísla. Označení písmen bude buď R (zkratka pro Rural) nebo C (znamená město), tato počáteční písmena nebudou použita při formátování písmen hlavy skript js.

Všimněte si, že píšu“ bez Spojených států”, protože byste neřekl“ bez MCDonald's” právo jeho fukn Corporation udržet tuto mysl!!!

Non-strojový je velmi důležité, je to tak, že to bude ručně tříděny, protože to nebude vyzvednout prostřednictvím svých“ strojů” nezapomeňte, že je to NON domácí mezinárodní formát přímo z USPS IMM (International Mail Manual). Pak je tu UPU (Universal Postal Universal Union), který je založen ze Švýcarska ano, to je právo Švýcarsko a je 2. nejstarší organizace na planetě pravděpodobně 2. na nějaký typ náboženského org Lulz stále hledá #1...

244 Označení RFD a RD

Změňte označení RFD a RD (jako význam pro venkovské nebo venkovské bezplatné dodávky) na RR.

Download [53.36 KB]

Download [4.68 MB]

UPU

* Univerzální poštovní unie (UPU) se sídlem ve švýcarském hlavním městě Berne je založena v roce 1874 a je druhou nejstarší mezinárodní organizací na světě.

Se svými 192 členskými zeměmi je UPU primárním fórem pro spolupráci mezi subjekty poštovního sektoru. Pomáhá zajistit skutečně univerzální síť aktuálních produktů a služeb.

21.00 dolarů v známek také bere místo mimo jurisdikci USA

Ačkoli toto: point_up_2: je pro další předmět děláme zdarma poštu

Takhle to bude vypadat těsně před tím, než ji využijete... Všimněte si, že autogram dnes je datum a otisk palce vše červeným inkoustem.

Umožňuje objasnit barvy a významy inkoustu

Červená = živá

Černá = mrtvá

Modrá = moře

Fialová nebo zlatá = královská

Vše, co teď musí udělat, je jít dovnitř uspo a nechat je zvážit a poslat to nezapomeňte dostat váš příjem z předplacené pošty s vaší certifikovanou poštou # takže můžete sledovat další faktoid buďte trpěliví s těmito dodávkami. 17 hodin, takže dodací lhůty se liší.. tak wut právo své volné teplouše Lulz...

Zde je potvrzení o 1 libra 4.30 oz. balíček jsem poslal s využitím tohoto formátu. Vše, co jsem udělal wuz jus nalepil tištěnou obálku na balíček následovaný návratem příjmu (zelená karta), takže vím, že byla přijata. Nyní umožňuje diskutovat o vrácení příjmu (zelená karta) a jak správně vyplnit to zde je vid, který to vysvětluje dobře.

Všimněte si 2centů razítko nad jejich předplacenou nabídkou: point_up_2:

Vím, že to zní šíleně, i když je to uděláno, aby se odstranil minimální kontakt kdykoliv, když ti gubment nabírá něco, co tě dostane do smlouvy s nimi.

Při sledování těchto balíků jít sem sledovat.

Zde je místo, které dělá to po celá léta všimnout jeho formát mějte na paměti, mnoho formátů pracovat formát jsem vyslán je to, co věřím, že nejvíce aktuální a vytočil na to, jak jejich USPS korporace funguje js i když dělat svůj výzkum vždy.

Tags
,

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image