OpOlympicHacking

OpOlympicHacking

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

OpHackingCup gibi, OpOlympicHacking 2014, Brezilya'da başladı. Bu devam eden operasyon aynı zamanda bu elit ritüelden sadece kâr sağlayan büyük işletmeleri ve hükümet kuruluşlarını hedefliyor. Bu olaylar her zaman tamamen yok edildikleri kasabaları terk eder.

Selamlar, dünya vatandaşları. Kendimizi tanıtmamıza izin verin...

Biz Anonim'iz.

Bu Brezilya'daki ve dünyanın dört bir yanından gelen tüm öfkeli insanlara bir çağrı.

2014 yılında Dünya Kupası'nın gerçekleşmesi, binlerce ailenin evlerinden zorla yer değiştirmesi, şehirlerimizdeki belirli bölgelerin askeri işgali, eleştirmenlerin ve olayın karşıtlarının zulmü gibi her türlü zulüm için bir gerekçe olarak kullanıldı. Ve banliyölerde gençlerin yok edilmesine dayanan bir güvenlik politikası.

Etkinliğin nüfus yararına olması planlanmamıştı. Brezilyalı spor taraftarlarına adanmış değildi ve ülkeyi ziyaret eden turistler için de bir gösteri değildi. Kazananlar, kupayı alan Almanlar değil, tarihteki en pahalı Wold Cup'ta milyonlar kâr eden yozlaşmış, müteahhitler ve FIFA'ydı.

Brezilya'da genelleştirilmiş yolsuzluk ile gizli ve güçlendirilmiş kamu borcu, devletin ne kadar çürümüş olduğunu gösteren kanıttır. Sistematik olarak görmezden gelirken, sağlık, eğitim, konut ve kamu hizmetlerinin temel haklarını teşvik etme yükümlülüğünü düşürürken, sadece en zengin haklarını öncelik veren.

Başka bir mega etkinliğin yaklaşması: Rio'daki 2016 Yaz Olimpiyatları, Dünya Kupası ile ilgili tadilatlardan sorumlu olan aynı büyük şirketlerle ortaklıklar yoluyla kamu parasını elde etme açgözlülüğünü yeniden ateşler ve bu arada, nüfusun geri kalanının ne kadar terk edildiği açıktır. Bu, biz tembel durmayacağız hangi tehlikeli bir durumdur. Bu zorbalık ve ihmal, acımasız kentleşme kamu politikalarına yol açtı. Sağlık ve temel sağlık hizmetleri de binlerce Dang, Chikungunya ve Zika virüsü vakasıyla sonuçlara yol açmıştır.

Toplum böyle bir dehşete birçok yönden yanıt verir. Sağlık, askeri polis ve itfaiyeciler gibi çeşitli kamu sunucularında sayısız vuruş nedeniyle Rio de Janeiro eyaletinde patlak verdi. Olimpiyat oyunları, heyetleriniz, medya ve dünyanın dört bir yanından gelen turistler bu “carioca” gerçekliğini görmezden gelemezler. Devlet umutsuzca durumu telafi etmeye, gizlemeye ve gizlemeye çalışıyor ve olayın neden olduğu kamu kasasında açığı, düşük küresel petrol fiyatları senaryosu ile birlikte, sonuçta Rio sokaklarında olan patlayan savaşı başlatacaktı.

Ama insanları susturmaya ve bu görünmez ya da en az yiyilebilir kaosu ortadan kaldırmaya yetecek kadar hile ya da nakit yok. Siyasi otoritelerin ülkenin bazı şehirlerinde olimpiyat meşalesi rölesi için büyük bir sirk düzenlediğini gözlemledik; Olimpiyat meşalesini söndürmeye çalışırken, bu mega olayın gerçekleşmesine karşı isyan açık bir gösteri ve bütün çünkü devlet tarafından hırsızlık ve şiddet durumu. Günahların etkisini yumuşatmak için geleneksel medyadan gelen gazeteleri kullanarak siyasi sınıfı takip ettik, devam eden soruşturmalardan bile korkmuyoruz. Ama şu ana kadar Rio halkı kazanıyor.

Bu nedenle, uyanık olduk ve beklemeyeceğimizi söylemek için şu anda buradayız, eylemleri hızlandırmanın zamanı geldi. Ağın içinde ve dışında tepki vereceğiz. Biz tüm Brezilya vatandaşları çağırıyoruz. ve ayrıca Olimpiyat Oyunları döneminde Brezilya'ya gelen yurtdışından, bize katılmaya. İnsanların sokaklarının kontrolünü ele geçirme zamanı geldi. İnternet üzerinden de hareket edeceğiz, politikamızın önemli kişiliklerinin skandallarını ve küreklerini ortaya çıkaracağız, böylece dünya katlanmak zorunda kaldığımız şeyleri görebilecektir. Ne kadar sürerse sürsün. Kaçımız baskıcı aparatıyla biçilmiş olursa olsun. Biz korkmuyoruz, sen de korkmamalısın. Kalelerini yakacağız. Neler döndüğünü gayet iyi biliyoruz, bu ülkenin hain siyasi güçleri Brezilya'daki Olimpiyat Oyunları'nı yöneterek hala var olabilecek uluslararası güveni korumak için umutsuz bir girişim daha prova ediyorlar. Bu olayın, alçak nüfusun, yoksulların ve devlete karşı günlük şiddete maruz kalanların gerçek ihtiyaçlarını karşılamayacağını biliyoruz.

Brezilya sınırları içinde sosyal ve doğal kaynaklara tüm belirsiz erişim anlaşmalarından habersiz olmaya devam edemeyiz. Olimpiyatlar ve Dünya Kupası bu komploya ayrılmaz. Biz kör değiliz, aptallar. Brezilya'daki fakir, siyah ve yerli insanların yok edilmesinin dünya ekonomik programları için sağlandığını biliyoruz, ancak gündeme uymuyorlar ve atılıyorlar. Gerçekte olması gerektiği zaman herkes için yer olmadığı bir proje.

Bu nedenle, tüm Brezilyalı valilere: Dünya yakında Brezilya'daki doğal kaynaklara doğru imrenizle ilgili bilin. Hangi partide olursanız olun, aşağıdaki kişilerin yasadışı zenginleştirme kişisel planlarınız için risk altında olduğunu bilin. Bu yüzden, yolsuzluk skandalları içinde kalan valiler, kongre üyeleri ve senatörler dikkatli olun: Sonuna kadar başlangıç, başladı.

Biz Anonymous'uz.

Biz lejyonuz.

Biz affetmeyiz.

Unutmayız.

Bizi bekle.

Merhaba Rio de Janeiro.

Biz birçok şehrin Olimpiyat Oyunları ne kadar zararlı olduğunu fark ettik biliyoruz (ve hala).

Medya, tüm şehrin dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin resepsiyonunu kutladığı ve andığı yanılsamasını satıyor, bunların çoğu fuhuş ağı ve uyuşturucu tarafından pazarlık fiyata çekildi. Bu sahte mutluluk, şehrin banliyölerinde dökülen kanı gizler, çoğunlukla favelas sayesinde sayısız polis baskınları ve askeri sahte bir savaş bahanesiyle.

Yoksulluk şehir boyunca yayılıyor, tüm aileleri yüksek kira fiyatları nedeniyle evlerini ve geleneksel mahalleleri terk etmeye zorluyor / veya bozuk bir belediye binası tarafından yapılan ve sivil inşaat sadece isteklerine hizmet vermektedir. Bu ülkedeki göz kamaştıran sosyal eşitsizliklerin ortasında megaolayların gerçekleşmesine karşı olan itibarı zaten diğer iletişimlerde ortaya koyduk.

Hükümet kendi halkının seslerini görmezden devam edecek gibi Yine de, hatta bu kadar çok kelime, sokaklarda bu kadar çok manifestolar veya protesto sonra (tüm her zaman tam baskı tarafından denetlenir, vahşi şiddet ile bastırılmış değilse) görünüyor.

Bu nedenle, devlet olanların ve dolayısıyla kendi nüfus düşmanlarının sayısız keyfi eylemlerini ortaya çıkarmak için operasyonlarımıza devam edeceğiz.

Biz Anonymous'uz.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image