Opolimpichacking

Opolimpichacking

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

Podobnie jak OphackingCup, OPolympichacking rozpoczął się w 2014 roku, Brazylia. Ta trwająca operacja skierowana jest również do wielkich firm i organizacji rządowych, które są jedynymi, które czerpią korzyści z tego elitarnego rytuału. Te wydarzenia zawsze opuszczają miasta, w których odbywają się całkowicie zniszczone.

Pozdrowienia, obywatele świata. Pozwól nam przedstawić się...

Jesteśmy anonimowi.

To wezwanie do wszystkich oburzonych ludzi w Brazylii i z całego świata.

Wydarzenie Pucharu Świata w 2014 roku było używane jako uzasadnienie wszelkiego rodzaju okrucieństw, takich jak przymusowe wysiedlenie tysięcy rodzin z ich domów, okupacja wojskowa niektórych regionów w naszych miastach, prześladowanie krytyków i przeciwników wydarzenia. I polityka bezpieczeństwa oparta na eksterminacji młodych ludzi na przedmieściach.

Wydarzenie nie było planowane z korzyścią dla ludności. Nie był poświęcony brazylijskim fanom sportu, ani też nie był to spektakl dla turystów odwiedzających kraj. Zwycięzcami nie byli Niemcy, którzy wzięli trofeum, ale skorumpowani — wykonawcy i FIFA — którzy zyskali miliony w najdroższym Pucharze Wold w historii.

Dług publiczny, ukryty i wzmocniony przez uogólnioną korupcję w Brazylii, jest dowodem, który pokazuje, jak zepsute jest państwo. Którymi priorytetami są prawa najbogatszych, systematycznie ignorując i obniżając jego obowiązek promowania podstawowych praw do opieki zdrowotnej, edukacji, mieszkalnictwa i usług publicznych.

Nadchodzące kolejne mega wydarzenie: Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016 w Rio, ponownie rozpala chciwość zdobywania publicznych pieniędzy poprzez partnerstwa z tymi samymi dużymi firmami odpowiedzialnymi za renowacje związane z Pucharem Świata, a w międzyczasie, jest oczywiste, jak opuszczona jest reszta populacji. Jest to niepewna sytuacja, w której nie będziemy stać bezczynnie. Znęcanie się i zaniedbanie tego doprowadziło do polityki publicznej bezwzględnej urbanizacji. Opieka zdrowotna i podstawowe warunki sanitarne również miały konsekwencje, z tysiącami przypadków dengi, Chikungunya i wirusa Zika.

Społeczeństwo reaguje na wiele sposobów na taki horror. Niezliczone uderzenia na kilku serwerach publicznych, takich jak zdrowie, policja wojskowa i strażacy, wybuchły w stanie Rio de Janeiro z powodu tej olimpijskiej farsy. Igrzyska Olimpijskie, delegacje, media i turyści z całego świata nie mogą zignorować tej “karioki” rzeczywistości, która nie jest zwolnieniem, ale stałą. Państwo rozpaczliwie stara się nadrobić, ukryć i ukryć sytuację, a niedobór w publicznych kasach spowodowany tym wydarzeniem, w połączeniu z niskim globalnym scenariuszem cen ropy, ostatecznie zapoczątkowałby wybuchającą wojnę, którą mamy teraz na ulicach Rio.

Ale nie ma sztuczki, ani gotówki, wystarczającej, by uciszyć ludzi i sprawić, że ten niewidoczny, lub minimalnie zjedzący chaos zniknie. Zauważyliśmy, że władze polityczne organizują ogromny cyrk dla olimpijskiej sztafety pochodni w niektórych miastach kraju; widzieliśmy również spontaniczną reakcję ludności na próbę ugaszenia pochodni olimpijskiej, wyraźną demonstrację buntu przeciwko realizacji tego mega wydarzenia, a także całą sytuacji kradzieży i przemocy przez państwo z tego powodu. Śledziliśmy klasę polityczną, wykorzystując gazety pochodzące z tradycyjnych mediów, aby złagodzić skutki jej zbrodni, nawet nie zastraszając się trwającymi śledztwami. Ale jak na razie ludzie z Rio wygrywają.

Dlatego byliśmy czujni i jesteśmy tu w tym czasie, aby powiedzieć, że nie będziemy czekać, nadszedł czas, aby przyspieszyć działania. Będziemy reagować wewnątrz i poza siecią. Wzywamy wszystkich obywateli brazylijskich. a także z zagranicy, którzy przyjeżdżają do Brazylii w okresie Igrzysk Olimpijskich, aby do nas dołączyli. Czas, by ludzie przejmują kontrolę nad swoimi ulicami. Będziemy działać również za pośrednictwem Internetu, ujawniając skandale i knawery wybitnych osobistości naszej polityki, aby świat mógł zobaczyć to, co zmuszono nas do zniesienia. Bez względu na to, ile to zajmie. Bez względu na to, ilu z nas jest koszonych przez jego aparat represyjny. Nie boimy się i ty też nie powinieneś. Spalimy ich twierdze. Wiemy, co się dzieje doskonale, nikczemne siły polityczne tego kraju przećwiczą jeszcze jedną desperacką próbę utrzymania międzynarodowego zaufania, które może nadal istnieć, prowadząc Igrzyska Olimpijskie w Brazylii. Wiemy, że to wydarzenie nie zaspokaja rzeczywistych potrzeb skrajnej ludności, biednej i poddawanych codziennej przemocy wobec państwa.

Nie możemy nadal ignorować wszystkich umów o niejasnym dostępie do zasobów społecznych i naturalnych w granicach Brazylii. Igrzyska Olimpijskie i Mistrzostwa Świata są integralną częścią tego spisku. Nie jesteśmy ślepi, głupcy. Wiemy, że eksterminacja biednych, czarnych i rdzennych mieszkańców Brazylii jest przeznaczona dla światowych programów gospodarczych na rzecz pomocy, ale nie pasują one do porządku obrad i są odrzucane. Projekt, w którym nie ma miejsca dla wszystkich, kiedy w rzeczywistości powinno być.

Dlatego do wszystkich brazylijskich gubernatorów: Wiedz, że świat wkrótce dowie się o waszym pożądaniu wobec zasobów naturalnych w Brazylii. Niezależnie od tego, w której stronie się znajdujesz, wiedz, że ci poniżej są zagrożeni twoimi osobistymi planami nielegalnego wzbogacenia. Zwróć więc uwagę na gubernatorów, kongresmenów i senatorów, którzy pozostają w skandalach korupcyjnych: Początek do twojego końca, zaczął się.

Jesteśmy anonimowi.

Jesteśmy legionem.

Nie wybaczymy.

Nie zapominamy.

Spodziewaj się nas.

Witaj Rio de Janeiro.

Wiemy, że wielu zdało sobie sprawę, jak szkodliwe było (i nadal jest) Igrzyska Olimpijskie w mieście.

Media sprzedają iluzję, że całe miasto świętuje i upamiętnia przyjęcie turystów z całego świata, wielu z nich przyciąga sieć prostytucji i narkotyki po okazyjnej cenie. To fałszywe szczęście ukrywa krew przelaną na przedmieściach miasta, głównie w fawelach dzięki niezliczonym nalotom policyjnym i wojskowym pod pretekstem fałszywej wojny.

Ubóstwo rozprzestrzenia się po całym mieście, zmuszając całe rodziny do opuszczenia domów i tradycyjnych dzielnic ze względu na wysokie ceny czynszu i / lub przeprowadzki dokonane przez skorumpowany ratusz i służy jedynie życzeniom budownictwa cywilnego. Już przejawiliśmy w innych komunikatach nasze odrzucenie do realizacji megaeventów w środku rażących nierówności społecznych w tym kraju.

Mimo to, nawet po tylu słowach, tak wiele manifestów czy protestów na ulicach (wszystkie zawsze w pełni nadzorowane przez represje, jeśli nie stłumione brutalną przemocą) wygląda na to, że rząd będzie nadal ignorował głosy własnego narodu.

Dlatego będziemy kontynuować nasze działania, aby zdemaskować liczne arbitralne działania tych, którzy są państwem, a tym samym jego wrogami ludności.

Jesteśmy anonimowi.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image