אופלימפיץ

אופלימפיץ

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

בדומה לOphackingCup, Olympichacking החלה בשנת 2014, ברזיל. פעולה מתמשכת זו מתמקדת גם לעסקים הגדולים וארגונים ממשלתיים אשר הם היחידים להרוויח מטקס האליטה הזה. אירועים אלה תמיד לעזוב את הערים הם מוחזקים נהרסו לחלוטין.

ברכות, אזרחי העולם. הרשו לנו להציג את עצמנו...

אנחנו אנונימיים.

זוהי קריאה לכל האנשים הזועמים בברזיל ומרחבי העולם.

ההתרחשות של המונדיאל בשנת 2014 שימש כהצדקה לכל מיני זוועות, כגון עקירה כפויה של אלפי משפחות מבתיהם, הכיבוש הצבאי של אזורים מסוימים בערים שלנו, רדיפת המבקרים וההיפוזרים של האירוע. ומדיניות אבטחה המבוססת על השמדתם של צעירים בפרברים.

האירוע לא תוכנן לטובת האוכלוסייה. זה לא היה מוקדש אוהדי ספורט ברזילאי, וגם זה לא היה מחזה לתיירים המבקרים בארץ. הזוכים, לא היו הגרמנים שלקחו את הגביע, אבל מושחת — הקבלנים ופיפ״א — שהרוויחו מיליונים בגביע וולד היקר ביותר בהיסטוריה.

החוב הציבורי, מוסתר ומחוזק על ידי השחיתות הכללית בברזיל, הוא עדות שמראה עד כמה רקוב המדינה היא. אשר רק לתעדף את זכויותיהם של העשירים ביותר, תוך התעלמות שיטתית, והורדה, חובתה לקדם את הזכויות הבסיסיות של שירותי בריאות, חינוך, דיור ושירותים ציבוריים.

הקרובה של אירוע מגה אחר: 2016 אולימפיאדת הקיץ בריו, מצית מחדש את תאוות הבצע לרכישת כספי ציבור באמצעות שותפויות עם אותן חברות גדולות האחראיות לשיפוצים הקשורים למונדיאל, ובינתיים, ברור כיצד נטוש שאר האוכלוסייה הוא. זה, הוא מצב מסוכן, שבו לא נעמוד בחיבוק ידיים. הבריונות וההזנחה של זה הובילה למדיניות ציבורית של עיור אכזרי. גם לשירותי הבריאות והתברואה הבסיסית היו השלכות, עם אלפי מקרים של דנגה, צ'יקונגוניה ונגיף זיקה.

החברה מגיבה במובנים רבים לאימה כזאת. אינספור משיכות בתוך מספר שרתים ציבוריים כגון בריאות, משטרה צבאית, וכבאים, פרצו במדינת ריו דה ז'נרו בגלל פארסה אולימפית זו. המשחקים האולימפיים, המשלחות שלך, התקשורת והתיירים מכל רחבי העולם לא יכולים להתעלם מהמציאות "קריוקה" הזאת שאינה פטור, אלא קבועה. המדינה מנסה נואשות להמציא, להסתיר, ולהסוות את המצב, ואת הגירעון בקופה הציבורית שנגרם על ידי האירוע, בשילוב עם תרחיש עולמי נמוך של מחירי הנפט, היה בסופו של דבר הוביל את המלחמה המתפרצת שיש לנו עכשיו ברחובות ריו.

אבל אין טריק, או מזומן, מספיק כדי להשתיק את העם ולהפוך את זה לבלתי נראה, או כאוס אכיל מינימלי, להיעלם. צפינו הרשויות הפוליטיות לארגן קרקס ענק עבור ממסר הלפיד האולימפי בכמה ערים במדינה; ראינו גם תגובה ספונטנית של האוכלוסייה בניסיון לכבות את הלפיד האולימפי, הפגנה ברורה של מרד נגד מימוש אירוע מגה זה, וכל מצב של גניבה ואלימות על ידי המדינה בגלל זה. עקבנו אחרי הכיתה הפוליטית באמצעות עיתונים מן התקשורת המסורתית כדי לנסות לרכך את ההשפעה של פשעיו, אפילו לא להיות מאוים על ידי החקירות המתמשכות. אבל עד כה, תושבי ריו, מנצחים.

לכן, היינו ערניים ואנחנו כאן בשלב זה לומר שאנחנו לא נחכה, הגיע הזמן להגביר את הפעולות. אנחנו נגיב בתוך ומחוץ לרשת. אנו קוראים לכל האזרחים הברזילאים. וגם מחו״ל שמגיעים לברזיל בתקופה של המשחקים האולימפיים, להצטרף אלינו. הגיע הזמן שהאנשים יתפסו שליטה על הרחובות שלהם. אנו נפעל גם דרך האינטרנט, חשיפת שערוריות knaveries של אישים בולטים של המדיניות שלנו, כך שהעולם יכול לראות את מה שנאלצנו לסבול. לא משנה כמה זמן זה ייקח. לא משנה כמה מאיתנו מכוסחים על ידי מנגנון הדיכוי שלה. אנחנו לא מפחדים, וגם אתה לא צריך. אנחנו נשרוף את המעוזים שלהם. אנחנו יודעים מה קורה בצורה מושלמת, הכוחות הפוליטיים הנפשעים של המדינה הזאת עושים חזרות על ניסיון נואש נוסף לשמור על ביטחון בינלאומי שעשוי להתקיים עדיין על ידי ניהול המשחקים האולימפיים בברזיל. אנו יודעים כי אירוע זה לא יעמוד בצרכים האמיתיים של האוכלוסייה המחפירה, העניים, ואלה שנחשף לאלימות יומיומית נגד המדינה.

אנחנו לא יכולים להמשיך להיות בורים של כל הסכמי גישה מעורפל למשאבים חברתיים וטבעיים בתוך גבולות ברזיל. האולימפיאדה וגביע העולם הם חלק בלתי נפרד קונספירציה זו. אנחנו לא עיוורים, טיפשים. אנו יודעים שההשמדה של העניים, השחורים והילידים בברזיל מסופקת לתוכניות הכלכליות בעולם לסיוע, עם זאת, הם לא מתאימים על סדר היום, והם נמחקים. פרויקט שבו אין מקום לכולם, כאשר במציאות זה צריך להיות.

לפיכך, לכל מושלים ברזילאי: דעו כי העולם בקרוב לדעת על החמוד שלך כלפי המשאבים הטבעיים בברזיל. לא משנה באיזה צד אתה נמצא, יודע כי אלה להלן נמצאים בסיכון התוכניות האישיות שלך של העשרה בלתי חוקית. אז שימו לב מושלים, חברי קונגרס וסנטורים, שמשתהים בתוך שערוריות שחיתות: ההתחלה עד הסוף שלך, החלה.

אנחנו אנונימיים.

אנחנו לגיון.

אנחנו לא סולחים.

אנחנו לא שוכחים.

תצפו לנו.

שלום ריו דה ז'ניירו.

אנו יודעים כי רבים הבינו עד כמה מזיק זה היה (ועדיין הוא) המשחקים האולימפיים בעיר.

התקשורת מוכרת את האשליה שכל העיר חוגגת ומנצחת את קבלת התיירים מכל רחבי העולם, רבים מהם נמשכים על ידי רשת הזנות וסמים במחיר מציאה. אושר כוזב זה מסתיר את שפיכת הדם בפרברי העיר, בעיקר בפאבלות הודות לפשיטות משטרה אינספור וצבא באמתלה של מלחמה מזויפת.

העוני מתפשט ברחבי העיר, מכריח משפחות שלמות לעזוב את בתיהם ושכונות מסורתיות על חשבון מחירים גבוהים של שכר דירה / או הסרות שנעשו על ידי העירייה מושחת ומשרת רק את רצונו של הבנייה האזרחית. אנחנו כבר באים לידי ביטוי בתקשורת אחרת ההתכחשות שלנו למימוש של מגה-אירועים באמצע חוסר השוויון החברתי בולט במדינה הזאת.

ובכל זאת, גם אחרי כל כך הרבה מילים, כל כך הרבה מניפסטים או מחאות ברחובות (כל תמיד בפיקוח מלא על ידי דיכוי, אם לא מודחק באלימות אכזרית) נראה שהממשלה תמשיך להתעלם מקולות האנשים שלהם.

לכן, נמשיך עם הפעולות שלנו כדי לחשוף את הפעולות שרירותיות רבות של אלה שהם מדינה ולכן אויבי אוכלוסייה משלה.

אנחנו אנונימיים.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image