اپی المپیکچیکینگ

اپی المپیکچیکینگ

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

بسیار شبیه OphackingCup، OpOlympichacking در سال 2014، برزیل آغاز شد. این عملیات در حال انجام، کسب و کارهای بزرگ و سازمان های دولتی را هدف قرار می دهد که تنها کسانی هستند که از این آیین نخبه سود می برند. اين اتفاقات هميشه شهرهايي رو ترک ميکنن که کاملا نابود ميشن

سلام، شهروندان جهان. اجازه بدين خودمون رو معرفي کنيم...

ما ناشناس هستیم.

این یک تماس با تمام مردم خشمگین در برزیل و از سراسر جهان است.

اتفاق می افتد جام جهانی در سال 2014 به عنوان یک توجیه برای انواع جنایات مانند جابجایی اجباری هزاران خانواده از خانه های خود، اشغال نظامی مناطق خاص در شهرستانها ما، آزار و اذیت منتقدان و مخالفان این رویداد مورد استفاده قرار گرفت. و سیاست امنیتی بر اساس نابودی جوانان در حومه شهر.

این رویداد برنامه ریزی شده بود به نفع جمعیت. این به طرفداران ورزش برزیل اختصاص داده نشده بود، و نه این یک عینک برای گردشگران بازدید از کشور بود. برندگان، آلمانی هایی نبودند که جایزه را گرفتند، بلکه فاسد — پیمانکاران و فیفا — که میلیون ها نفر از گران ترین جام وولد در تاریخ سود بردند.

بدهی عمومی, پنهان و تقویت شده توسط فساد عمومی در برزیل, شواهدی است که نشان می دهد چگونه فاسد دولت. که تنها اولویت بندی حقوق ثروتمندترین, در حالی که به طور سیستماتیک نادیده گرفتن, و تنزل, تعهد خود را برای ترویج حقوق اساسی بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, مسکن و خدمات عمومی.

آینده یکی دیگر از رویداد مگا: بازی های المپیک تابستانی 2016 در ریو، reignites حرص و طمع برای به دست آوردن پول عمومی از طریق مشارکت با همان شرکت های بزرگ مسئول بازسازی مربوط به جام جهانی، و در عین حال، آشکار است که چگونه بقیه مردم رها شده است. این، یک وضعیت مخاطره آمیز است، که در آن ما بیکار نخواهیم ماند. قلدری و غفلت از این امر منجر به سیاست‌های عمومی شهرنشینی بی‌رحمانه شده است. بهداشت و درمان و بهداشت اولیه نیز با هزاران مورد از Dengue، Chikungunya و ویروس Zika عواقب داشته است.

جامعه از بسیاری جهات به چنین ترسناک پاسخ می دهد. سکته های بی شماری در چندین سرور عمومی مانند بهداشت، پلیس نظامی و آتش نشانان، به دلیل این بازی مسخره المپیک در ایالت ریو دو ژانیرو فوران کرد. بازی‌های المپیک، هیات‌های شما، رسانه‌ها و توریست‌های سراسر جهان نمی‌توانند این واقعیت «کاریاوکا» را نادیده بگیرند که معافیت نیست، بلکه ثابت است. دولت به شدت تلاش می کند تا وضعیت را تشکیل دهد، پنهان کند و پنهان کند، و کمبود خزانه های عمومی ناشی از این رویداد، در ترکیب با سناریوی جهانی پایین قیمت نفت، نهایتا جنگ فوران کننده ای را که اکنون در خیابانهای ریو داریم، به وجود می آورد.

اما هیچ ترفند یا پول نقد وجود ندارد، به اندازه کافی برای ساکت کردن مردم و ایجاد این هرج و مرج نامرئی، و یا حداقل قابل خوردن، ناپدید می شوند. ما مشاهده کرده اند مقامات سیاسی سازماندهی یک سیرک بزرگ برای رله مشعل المپیک در برخی از شهرستانها از کشور؛ ما همچنین شاهد واکنش خود به خودی از جمعیت در تلاش برای خاموش کردن مشعل المپیک، تظاهرات روشنی از شورش در برابر تحقق این رویداد مگا، و کل وضعیت سرقت و خشونت توسط دولت به دلیل آن. ما طبقه سیاسی را با استفاده از روزنامه‌های رسانه‌های سنتی دنبال کرده‌ایم تا تأثیر جنایات آن را کاهش دهیم، و حتی از تحقیقات که در حال انجام است، نترسیم. اما تا کنون، مردم ریو، در حال برنده شدن هستند.

بنابراین، ما هوشیار بوده ایم و ما در این زمان هستیم تا بگوییم ما منتظر نخواهیم ماند، وقت آن است که اقدامات را انجام دهیم. ما در داخل و خارج از شبکه واکنش نشان خواهیم داد. ما از همه شهروندان برزیل می خواهیم. و همچنین از خارج از کشور که در طول دوره بازی های المپیک به برزیل می آیند، به ما بپیوندند. وقتشه که مردم کنترل خيابونها رو به دست بگيرن ما نیز از طریق اینترنت عمل می کنند، رسوایی ها و knaveries شخصیت های برجسته سیاست ما را به طوری که جهان می تواند آنچه را که ما مجبور به تحمل است را ببینید. مهم نيست چقدر طول بکشه مهم نیست که چند نفر از ما توسط دستگاه سرکوب کننده اش نابود می شوند. ما نميترسيم، تو هم نبايد بترسي. ما قلعه هاشون رو به آتش مي زنيم ما می دانیم که چه اتفاقی می افتد، نیروهای سیاسی بدکار این کشور یک تلاش ناامیدانه دیگر را برای حفظ اعتماد بین المللی که ممکن است هنوز وجود داشته باشد با اجرای بازی های المپیک در برزیل تمرین می کنند. ما می دانیم که این رویداد نیازهای واقعی جمعیت پست، فقرا و کسانی که در معرض خشونت روزانه علیه دولت قرار می گیرند را برآورده نخواهد کرد.

ما نمی توانیم به نادانی از تمام توافقنامه های دسترسی مبهم به منابع اجتماعی و طبیعی در مرزهای برزیل ادامه دهیم. بازی های المپیک و جام جهانی جدایی ناپذیر به این توطئه هستند. ما کور نيستيم، احمق ها ما می دانیم که نابودی مردم فقیر، سیاه و بومی برزیل برای برنامه های اقتصادی جهانی برای کمک فراهم شده است، با این حال، آنها متناسب با دستور کار نیستند، و دور انداخته می شوند. یک پروژه که در آن هیچ جایی برای همه وجود ندارد، در حالی که در واقع باید باشد.

از این رو، به همه فرمانداران برزیل: بدانید که جهان به زودی از تمایل شما نسبت به منابع طبیعی در برزیل آگاه خواهد شد. صرف نظر از اینکه شما در کدام حزب هستید، بدانید که موارد زیر در معرض خطر برنامه های شخصی شما برای غنی سازی غیرقانونی هستند. بنابراین توجه داشته باشید که فرمانداران، کنگره ها و سناتورها، که در رسوایی های فساد معطل می شوند: آغاز تا پایان شما آغاز شده است.

ما ناشناس هستيم.

ما لژيون هستيم.

ما نميبخشيم

ما فراموش نمی کنیم.

انتظارمون رو داشته باش

سلام ريو دي جانيرو

ما می دانیم که بسیاری متوجه شده اند که چقدر مضر بود (و هنوز هم) بازی های المپیک در شهر.

رسانه ها این توهم را به فروش می رساند که کل شهر جشن می گیرد و جشن پذیرش گردشگران از سراسر جهان را جشن می گیرد، بسیاری از آنها توسط شبکه فحشا و مواد مخدر در قیمت مقرون به صرفه جذب می شوند. این شادی کاذب خون ریخته شده در حومه شهر را پنهان می کند، عمدتا در محله های فقیر نشین به لطف حملات پلیس بی شمار و ارتش به بهانه یک جنگ جعلی.

فقر در حال گسترش است در سراسر شهرستان, مجبور کل خانواده به ترک خانه های خود و محله های سنتی در حساب از قیمت های بالای اجاره و/یا حذف ساخته شده توسط یک سالن شهرستان فاسد و در خدمت تنها خواسته های ساخت و ساز مدنی. ما از قبل در سایر ارتباطات، انکار خود را نسبت به تحقق حوادث بزرگ در وسط نابرابری های اجتماعی آشکار در این کشور آشکار کردیم.

با این حال، حتی پس از بسیاری از کلمات، بسیاری از بیانیه ها و یا تظاهرات در خیابان ها (همه همیشه به طور کامل تحت نظارت سرکوب، اگر با خشونت وحشیانه سرکوب نمی) به نظر می رسد که دولت همچنان نادیده گرفتن صدای مردم خود را ادامه خواهد داد.

بنابراین، ما با عملیات خود ادامه خواهیم داد تا اقدامات خودسرانه متعدد کسانی را که دولت هستند و در نتیجه دشمنان جمعیت خود را کشف کنیم.

ما ناشناس هستيم.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image