OpMonsanto

OpMonsanto

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

Monsanto, GDO'lardan çok daha fazlasıdır, her zaman öyleydi, temizlemeyi reddettikleri onlarca yıldır arkalarında zehirli atık alanları bırakıyorlardı.

Operasyon misyonu, topluluklar arasında işlenen suçların profilini yükseltmek ve ya cezasız ya da tazminat olarak bileğe bir tokat atmış devlet ve KURUMSAL SUÇLAR.

Dünyaya MONSANTO'nun bizim ve gezegenlerimizin en büyük düşmanı olduğunu göstermeyi hedefliyoruz. Kısırlık, kanser ve intiharlar ve dünya çapında daha fazlası. Ayrıca Monsanto'nun suç ve zehirli tarihi hakkında kitleleri eğitmeyi ve artık konuşamayanlara ses vermeyi hedefliyoruz. Monsanto ve yan kuruluşlarının sahip olduğu kötülükler hakkında farkındalık yaratmak ve dünya çapında yaratmaya devam etmek.

Monsanto, bir asrı aşkın süredir gezegeni ve fabrikaları olan toplulukları zehirliyor. Zamanla ve hükümetlerin yardımıyla Monsanto'nun zehirli ve tehlikeli etkileriyle yaşamak zorunda kalan yerel topluluklar dünya çapında genişledi. Poliklorlu fenoller (PCB'ler) ve Agent Orange, Monsanto tarafından üretilen zehirli ve ölümcül kimyasallardan sadece ikisidirler ve Monsanto'nun hiçbir zaman sorumlu tutulmadığı ve ölümlerin ve hastalıkların sorumluluğunu üstlenmeyi reddettiği. Amerika Birleşik Devletleri hükümeti, savaşta kullanılmak üzere kimyasal silahlar için Ajan Orange gibi toksinler üretmek için şirketle işbirliği yaptı ve onayladı, dünya çapında yaptıkları eylemler yüzünden zarar gören yüz binlerce insanı görmezden geldi.

Monsanto, savaş için zehirli kimyasallar üretmeyi bırakıp, RoundUp gibi en çok bilinen GDO ve pestisit üreticileri de dahil olmak üzere zehirli tarım kimyasallarına geçmiştir. Ayrıca 3. dünya topluluklarında kimyasal testlerden de sorumlular ve liste devam ediyor. Sadece ABD'de kamuoyunun bilgisinden gizlenen vakaların miktarı, çocuklarımızın onlarca yıldır kirlenmiş kir ve akarsularda oynaması için bıraktığı zehirli atık alanlardan gizlenen vakalar, Monsanto'nun Amerika Birleşik Devletleri'nde tuttuğu etkiden ve kendilerini savunmak zorunda oldukları para miktarından dolayı bilinmemektedir.

Bu sadece başlangıç.

“Saldırı 28 Ekim 2015 operasyonu OpMonsanto altında gerçekleştirildi. NAL, ABD Tarım Bakanlığı'nın resmi web sitesinin alt etki alanı saldırıya uğradı. Bu saldırının arkasındaki isimsiz hackerlar, Ağustos 2015'te OpMonsanto için Güney Afrikalı bir hükümet müteahhitini hackleyen adamlar.” - Hackread

Daha çok burada ve burada.

Bu Monsanto İştiraklerinin bir listesi.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image