Opmonsanto

Opmonsanto

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

Monsanto to znacznie więcej niż GMO, zawsze były, pozostawiając toksyczne tereny odpadów w ich wyniku przez dziesięciolecia, że odmówili czyszczenia.

Misją operacyjną jest podniesienie profilu przestępstw popełnionych w społeczeństwach państwowych i korporacyjnych Zbrodni, które albo zostały bezkarne lub policzek na nadgarstku jako restytucji.

Chcemy pokazać światu, że MONSANTO jest naszym i naszym największym wrogiem. Niepłodność, rak i samobójstwa i więcej na całym świecie. Staramy się również edukować msze na temat kryminalnej i trującej historii Monsanto i dać głos tym, którzy nie mogą już mówić. Zwiększenie świadomości zło, które Monsanto i jego spółki zależne mają i nadal powodują na całym świecie.

Od ponad stulecia Monsanto zatruwa planetę i społeczności, w których ma fabryki. Z biegiem czasu i z pomocą rządów społeczności lokalne, które musiały żyć z toksycznymi i niebezpiecznymi skutkami Monsanto, rozszerzyły się na całym świecie. Polichlorowane przez fenole (PCB) i Agent Orange to tylko dwa toksyczne i śmiertelne chemikalia, które zostały wyprodukowane przez Monsanto, w których ludzie wciąż żyją ze szkodliwymi skutkami, a Monsanto nigdy nie został pociągnięty do odpowiedzialności i odmawiają wzięcia odpowiedzialności za zgonów i chorób spowodowanych. Rząd Stanów Zjednoczonych, który współpracował z firmą i sankcjonował produkcję toksyn, takich jak Agent Orange do celów broni chemicznej, która ma być użyta w czasie wojny, zignorował setki tysięcy ludzi, którzy zostali skrzywdzeni przez ich działania na całym świecie.

Monsanto przeniósł się z produkcji toksycznych chemikaliów na wojnę do toksycznych chemikaliów rolnych, w tym najbardziej znanych producentów GMO i pestycydów, takich jak RounDUP. Są również odpowiedzialni za badania chemiczne w społecznościach trzeciego świata, a lista jest długa. Ilość przypadków ukrytych przed publiczną wiedzą w samych Stanach Zjednoczonych o toksycznych odpadach pozostawionych naszym dzieciom do zabawy w zanieczyszczonym brudzie i strumieniach przez niezliczone dziesięciolecia jest nieznana, ponieważ Monsanto posiada wpływ na Stany Zjednoczone i ilość pieniędzy, które muszą “bronić”.

To dopiero początek.

“Atak został przeprowadzony 28 października 2015 pod sztandarem operacji Opmonsanto, w której NAL, poddomena oficjalnej strony internetowej Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych został zaatakowany. Anonimowi hakerzy stojący za tym atakiem to ci sami faceci, którzy zhakowali południowoafrykańskiego wykonawcę rządowego dla OpmonSanto w sierpniu 2015 roku.” -Hackread

Więcej tu i tu.

To lista spółek zależnych Monsanto.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image