אופמונסנטו

אופמונסנטו

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

מונסנטו הוא הרבה יותר מאשר הנדסה גנטית, הם תמיד היו, עוזב שטחי פסולת רעילה בעקבותיהם במשך עשרות שנים שהם סירבו לנקות.

משימת מבצע היא להעלות את הפרופיל של הפשעים שבוצעו על פני חברות מדינה ופשעים ארגוניים כי יש גם נעלם ללא עונש או סטירה על פרק כף היד כמו השבת.

אנו שואפים להראות לעולם מונסנטו הוא האויב הגרוע ביותר שלנו וכוכבי הלכת שלנו. פוריות, סרטן והתאבדויות ועוד ברחבי העולם. אנו שואפים גם לחנך את ההמונים על ההיסטוריה הפלילית והרעילה של מונסנטו ולתת קול לאלה שכבר לא יכולים לדבר. להעלות את המודעות לרעות שיש למונסנטו וחברות הבת שלה וממשיכות לגרום ברחבי העולם.

במשך יותר ממאה שנה, מונסנטו כבר מרעיל את כדור הארץ ואת הקהילות שבהן יש לו מפעלים. במשך הזמן, ובעזרת ממשלות הקהילות המקומיות שהיו צריכות לחיות עם ההשפעות הרעילות והמסוכנות של מונסנטו התרחבו ברחבי העולם. Polychlorinated על ידי פנולים (PCBs) והסוכן אורנג 'הם רק שניים מכימיקלים רעילים וקטלניים אשר הופקו על ידי מונסנטו שבו אנשים עדיין חיים עם ההשפעות המזיקות ומונסנטו מעולם לא היה אחראי ומסרב לקחת אחריות על מקרי המוות ומחלות שנגרמו. ממשלת ארצות הברית, ששיתפה פעולה עם החברה וגושפנקא ליצור רעלים כגון הסוכן אורנג 'למטרות נשק כימי לשמש במלחמה, התעלמה מאות אלפי אנשים שנפגעו על ידי מעשיהם ברחבי העולם.

מונסנטו עבר מלייצר כימיקלים רעילים למלחמה לכימיקלים חקלאיים רעילים, כולל המפיקים הידועים ביותר של הנדסה גנטית וחומרי הדברה כגון Roundup. הם גם אחראים לבדיקות כימיות בקהילות העולם השלישי, והרשימה ממשיכה. כמות המקרים החבויים מידע ציבורי בארה״ב לבדה של פסולת רעילה שהותירה לילדינו לשחק בעפר מזוהם וזרמים במשך עשרות שנים אינספור אינה ידועה, בגלל ההשפעה שיש מונסנטו בתוך ארצות הברית ואת כמות הכסף שהם צריכים "להגן" על עצמם.

זו רק ההתחלה.

"ההתקפה נערכה 28 באוקטובר 2015 על פי הדגל של המבצע OpmonSanto שבו NAL, תת תחום של האתר הרשמי של משרד החקלאות האמריקאי היה מותקף. האקרים אנונימיים מאחורי התקפה זו הם אותם החבר'ה שפרוצים קבלן ממשלת דרום אפריקה עבור OpmonSanto באוגוסט 2015. -הקראד

עוד כאן וכאן.

זו רשימה של חברות הבת של מונסנטו.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image