Opmonsanto

Opmonsanto

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

Monsanto je mnohem víc než geneticky modifikované organismy, vždy byli, takže toxické odpady po celá desetiletí, které odmítly vyčistit.

Operační mise je zvýšit profil zločinů spáchaných napříč společnostmi STÁT a korporátní zločiny, které buď byly nepotrestány, nebo facku po zápěstí jako restituce.

Snažíme se ukázat, že svět MONSANTO je naše a naše planety nejhorším nepřítelem. Neplodnost, rakovina a sebevraždy a další po celém světě. Naším cílem je také vzdělávat masy o zločinecké a jedovaté historii Monsanta a dát hlas těm, kdo už nemohou mluvit. Zvýšit povědomí o zlu, které společnost Monsanto a její dceřiné společnosti působí po celém světě.

Po více než století, Monsanto otrávil planetu a komunity, ve kterých má továrny. Postupem času a s pomocí vlád se místní komunity, které musely žít s toxickými a nebezpečnými účinky Monsanta, rozšířily po celém světě. Polychlorované fenoly (PCB) a Agent Orange jsou jen dvě toxické a smrtící chemické látky, které byly produkovány společností Monsanto, ve kterém lidé stále žijí se škodlivými účinky a Monsanto nikdy nebyl zodpovědný a odmítají převzít odpovědnost za úmrtí a nemoci způsobené. Vláda Spojených států, která s firmou spolupracovala a schválila ji, aby vytvořila toxiny, jako je agent Orange pro účely chemických zbraní, které mají být použity ve válce, ignorovala statisíce lidí, které jejich činy po celém světě ublížily.

Společnost Monsanto se přesunula od výroby toxických chemikálií pro válku k toxickým zemědělským chemikáliím, včetně nejznámějších výrobců GMO a pesticidů, jako je RoundUp. Jsou také zodpovědní za chemické testování ve třetích světových komunitách a seznam pokračuje. Množství případů, které jsou skryty před veřejnými znalostmi jen v USA, a to kvůli vlivu, který Monsanto drží ve Spojených státech, a kvůli množství peněz, které si naše děti musí hrát v kontaminované špíně a proudech po bezpočet desetiletí, není známo, protože Monsanto má ve Spojených státech, a množství peněz, které musí“ bránit“.

To je jen začátek.

“ Útok byl proveden 28. října 2015 pod vlajkou operace OpmonSanto, ve které byl pod útokem NAL, subdoména oficiálních stránek ministerstva zemědělství USA. Anonymní hackeři za tímto útokem jsou ti samí lidé, kteří hackli jihoafrického vládního dodavatele pro OpmonSanto v srpnu 2015.” Hackread

Více tady a tady.

Tohle je seznam dceřiných společností Monsanto.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image