OpLastResort

OpLastResort

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

Ocak ayında 2013 Anonymous Amerika Birleşik Devletleri Federal Rezerv aldı (hangi çok kesmek alır).

Şimdi dikkatinizi Amerika var: Anonymous'un Superbowl Ticari 4k banker d0x üzerinden FED http://t.co/ABcGMj44 #opLastResort #Anonymous

— OpLastResort (@OpLastResort) 4 Şubat 2013

Operasyon Last Resort Aaron Swartz ölümünden sonra “bilgisayar suç yasalarının reformu” için talep getirdi. ABD'nin ortaçağ bilgisayar suç yasaları var, herhangi bir ülkede çete takip etme, dinleme ve insansız hava aracı hakkından bahsetmiyorum bile. ABD dünyanın dört bir yanından insanları iade ediyor, onları kendi mahkemelerinde yürütüyor, mümkün olan en yüksek cezayı almak için, insanları evlerinden söküp ömür boyu bir kafese atıyorlar. ABD hükümeti Aaron Swartz'ı internetten belge indirdiği için ömür boyu hapse tıkmak da dahil olmak üzere birçok yönden takip etti ve zihinsel olarak işkence etti. Anonymous camiasında en iyi bilinen hükümet tarafından zorla intiharı. Buna karşılık, OpLastResort hükümet sitelerini tahrip etti ve hassas bilgiler yayınladı. Anonymous, giriş bilgileri, kimlik bilgileri, IP adresleri ve iletişim bilgileri de dahil olmak üzere 4.000 ABD banka yöneticisinin kişisel bilgilerini hackledi ve sızdırdı. Bunların hepsi Anonymous'un doğal olarak hacklediği bir hükümet sitesine gönderilmiş bir elektronik tabloda listelendi.

Bilgi ücretsizdir. Yozlaşmış bizden korkar. Dürüst bizi destekliyor. Kahraman bize katılın. Biz Anonymous'uz. Biz Lejyon'uz. Biz affetmeyiz. Biz unutmayız. Değişim ya da Kaos'u bekleyin.

Anonymous USA, Federal Rezerv'e saldırmaya devam ediyor.

Selamlar Federal Rezerv Sistemi.

Biz Anonymous'uz.

Kolektifin dikkatini çekti, 19 13'teki kuruluşunuzdan bu yana, Birleşik Devletler ekonomisini bozmak ve bir zamanlar adil hükümetini bozmak için umutsuzca çabalıyorsunuz. Ve şu ana kadar, neredeyse bir asır boyunca başarılı ve iyi gizlediniz. Ama şimdi, dünya gelişiyor ve yalanların büyük ölçüde açığa çıkıyor. Birleşik Devletler hükümetinin yolsuzluğundan sadece sizin sorumlu olduğunuzu biliyoruz. Artık biliyoruz ki, özgürlüğü bastırmak ve sansür teşvik etmek için kullanılan yasalardan siz sorumlusunuz. Artık biliyoruz ki John F Kennedy gibi sana karşı savaşacak iyi erkek ve kadınların ölümlerini ayarlamaktan sadece sen ve sadece sen sorumlusun.

Sen adil ve yasal bir sistem değilsin ve artık biliyoruz ki tüm sorunların kalbi sensin. Birleşmiş Milletler'in savaşa gitmesini ve ülkelerin doğal kaynaklarını yağmalaması ve bizimkine erişmemize izin vermemesi için başkalarını zekice ayarladınız. Biliyoruz ki, dolarlarımızın değerini yok ettin ve tüm değerli kaynakları çaldın, kendi kişisel çıkarların için. Hepinizin iddia ettiği gibi, Merkez Bankası değil, özel bir bankasınız olduğunu biliyoruz. Şu anda bildiğimiz bu bilgi sayesinde ölümünüzü ayarladık. Sana merhamet göstermeyeceğiz. Size huzur vermeyeceğiz. Ve bizim sessiz işbirliğimizi yapamayacaksınız.

Sen barışın felakısın. Sen her biri için gerçek bir tehditsin. Ciddi bir rakip olduğunu biliyoruz. Yüzde 99'un barış ve refahının zehri olduğunu da biliyoruz. Bunun için yok edilmelisin. Korku ve aldatma yoluyla topraklarınızı bize karşı tutmaya çalışabilirsiniz. Ama işin aslı şu ki:

Anonymous, senden ya da hiç kimseden korkmuyor. Bu dünyadan kovulacaksın. Halka maruz kalacaksınız ve kontrolünüz kargaşa içinde olacak. Küresel Elit'in Federal Rezervi yok edilecek ve teraziler tekrar dengeye getirilecektir. Bu ekonomi her geçen gün kötüleşiyor ve daha da kötüleşiyor. Bunun bir son vermesi gerek. Bizi ve kitleleri durdurmak için yapabileceğin hiçbir şey yok.

Yıkımınız kaçınılmaz. Federal Rezerv Operasyonu, devreye alınmış!

Biz Anonymous'uz.

Biz Lejyon'uz.

Biz affetmeyiz.

Unutmayız.

Birlik olarak birleşti.

Hiçbirine bölünmüş.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image