OPLASTResort

OPLASTResort

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

W styczniu 2013 roku Anonimowy wziął na Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych (który dostaje dużo zhakowany).

Teraz mamy twoją uwagę Ameryki: Anonimowy Superbowl komercyjny 4k bankier d0x poprzez FED http://t.co/ABcGMj44 #opLastResort #Anonymous

— OPLASTResort (@OpLastResort) 4 lutego 2013

Operacja Last Resort przyniósł popyt na “reformy prawa przestępczości komputerowej” po śmierci Aarona Swartza. USA ma średniowieczne prawa kryminalne komputerowe, nie wspominając już o prawie do gangów łodygi, podsłuchu i drona każdego, w każdym kraju. USA ekstradytuje ludzi z całego świata, aby prowadzić ich przez własne sądy, aby uzyskać najwyższy możliwy wyrok, wyrwać ludzi z domów i wrzucić ich do klatki na całe życie. Rząd USA prześladował i mentalnie torturował Aarona Swartza na wiele sposobów, włączając w to pracę nad wsadzeniem go do więzienia za pobieranie dokumentów z Internetu. Jest najbardziej znanym rządowym samobójstwem w społeczności Anonimowych. W odpowiedzi OPLASTResort poniżał strony rządowe i opublikował poufne informacje. Anonimowi włamali się i wyciekli dane osobowe 4,000amerykańskich menedżerów banków, w tym dane logowania, dane uwierzytelniające, adresy IP i dane kontaktowe, z których wszystkie zostały wymienione w arkuszu kalkulacyjnym umieszczonym na rządowej stronie, którą Anonimowy oczywiście zhakował.

Wiedza jest wolna. Skorumpowani obawiają się nas. Uczciwy nas wspierają. Bohaterski dołącz do nas. Jesteśmy anonimowi. Jesteśmy Legionem. Nie wybaczymy. Nie zapominamy. Spodziewaj się zmian lub chaosu.

Anonimowe USA nadal atakują Rezerwy Federalnej i wszyscy z nią związani.

Pozdrowienia System Rezerwy Federalnej.

Jesteśmy anonimowi.

Zwrócono uwagę Kolektywu, że od czasu twojego założenia w 19 13 roku, desperacko starasz się zniszczyć gospodarkę Stanów Zjednoczonych i skorumpować jej niegdyś tylko rząd. I do tej pory udało ci się i dobrze się zamaskowałeś przez prawie sto lat. Ale teraz świat się rozwija, a twoje kłamstwa są ujawniane na wielką skalę. Teraz wiemy, że jest pan wyłączną odpowiedzialnością za całkowitą korupcję rządu Stanów Zjednoczonych. Teraz wiemy, że jest pan odpowiedzialny za prawa, które opierają się na tłumieniu wolności i promowaniu cenzury. Wiemy teraz, że ty i tylko ty jesteście odpowiedzialni za zorganizowanie śmierci dobrych mężczyzn i kobiet, którzy walczą przeciwko tobie, takich jak John F. Kennedy.

Nie jesteś sprawiedliwym i prawnym systemem, a teraz wiemy, że jesteś sercem wszystkich problemów. Sprytnie zaaranżowałeś przez innych, aby Stany Zjednoczone mogły iść na wojnę, i grabież zasoby naturalne krajów, i nie pozwalając nam na dostęp do własnych. Wiemy, że zniszczyłeś wartość naszych dolarów i ukradłeś wszystkie cenne zasoby, dla własnego zysku. Wiemy, że jesteś prywatnym bankiem, a nie Narodowym Bankiem, jak wszyscy twierdzą. Z powodu tych informacji, które są nam znane, zaaranżowaliśmy twój złek. Nie okażemy ci żadnej litości. Nie damy ci spokoju. I nie będzie pan miał naszej pełnej cichej współpracy.

Jesteś zmorą pokoju. Jesteś prawdziwym zagrożeniem dla każdego. Wiemy, że jesteś poważnym przeciwnikiem i wiemy, że jesteś jadem pokoju i dobrobytu 99 procent, i dlatego musisz zostać zniszczony. Możesz próbować utrzymać swoją ziemię przeciwko nam przez strach i oszustwo, ale prawda jest taka:

Anonimowy, nie boi się ciebie, ani nikogo. Zostaniesz wyrzucony z tego świata. Zostaniesz wystawiony na działanie opinii publicznej, a twoja kontrola zostanie wrzucona w nieporządek. Rezerwa Federalna Światowej Elity zostanie zniszczona, a waga zostanie przywrócony do równowagi, gdy gospodarka się pogarsza, a najgorsza z każdego dnia, który minie. To musi się skończyć. Nie możesz nic zrobić, by nas powstrzymać i masy.

Twoje zniszczenie jest nieuniknione. Operacja Rezerwa Federalna, zaręczony!

Jesteśmy anonimowi.

Jesteśmy Legionem.

Nie wybaczymy.

Nie zapominamy.

Zjednoczony jako jeden.

Podzielony przez żadnego.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image