פלסטרסורט

פלסטרסורט

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

בחודש ינואר 2013 אנונימי לקח על ארצות הברית הפדרל ריזרב (אשר מקבל פרוצים הרבה).

עכשיו יש לנו את תשומת הלב שלך אמריקה: בנקאי 4k מסחרי של אנונימי D0x באמצעות FED http://t.co/ABcGMj44 #opLastResort #Anonymous

— פלסטרסורט (@OpLastResort) 4 בפברואר 2013

מבצע המוצא האחרון הביא את הביקוש ל״רפורמה בחוקי פשעי מחשב "לאחר מותו של אהרון שוורץ. יש ארה״ב חוקי פשע מחשב מימי הביניים, שלא לדבר על הזכות גבעול כנופיה, האזנה סתר, ו מזל״ט מישהו, בכל מדינה. ארה״ב מסתירה אנשים מכל רחבי העולם, להפעיל אותם דרך בתי המשפט שלהם, על מנת לקבל את המשפט הגבוה ביותר האפשרי, קורעת אנשים מבתיהם ולזרוק אותם בכלוב לכל החיים. ממשלת ארה "ב ארב ועינתה נפשית את אהרון שוורץ במובנים רבים כולל עבודה לשים אותו בכלא לכל החיים על הורדת מסמכים מהאינטרנט. הוא ההתאבדות המאולצת הממשלתית הידועה ביותר בקהילה האנונימית. בתגובה, פאלסטרסורט הושחתה אתרי ממשלה ושחררה מידע רגיש. אנונימי פרץ והדליף את המידע האישי של 4,000 מנהלי הבנק בארה״ב, כולל פרטי כניסה, אישורים, כתובות IP ומידע ליצירת קשר, שכולן היו רשומים בגיליון אלקטרוני שפורסם באתר ממשלתי שהיה אנונימי, באופן טבעי, פרוצים.

ידע הוא חינם. המושחתים מפחדים מאיתנו. תמיכת כנה בנו. ההרואי הצטרפו אלינו. אנחנו אנונימיים. אנחנו לגיון. אנחנו לא סולחים. אנחנו לא שוכחים. צפו לשינוי או כאוס.

אנונימי ארה״ב ממשיכה לתקוף את הפדרל ריזרב וכל המעורבים בו.

ברכות, מערכת הפדרל רזרב.

אנחנו אנונימיים.

זה הגיע לתשומת לבם של הקולקטיב, כי מאז הקמתה שלך בשנת 19 13, אתה כבר מנסה נואשות קשה, להשחית את הכלכלה של ארצות הברית, ומושחת שלה רק פעם הממשלה. ועד כה, יש לך הצליח ויש לך מסווה היטב את עצמך במשך כמעט מאה שנים. אבל עכשיו, העולם מתפתח, והשקרים שלך נחשפים בקנה מידה גדול. אנחנו יודעים עכשיו, שאתה אחראי הבלעדי לשחיתות המוחלטת של ממשלת ארצות הברית. אנחנו יודעים עכשיו, שאתה אחראי לחוקים כפופים על דיכוי חופש, וקידום צנזורה. אנחנו יודעים עכשיו, שאתה, ואתה לבד, אחראים לסידור מותם של גברים ונשים טובים, שילחמו נגדך, כמו ג'ון פ. קנדי.

אתה לא רק מערכת משפטית, ואנחנו יודעים עכשיו, שאתה הלב של כל הבעיות. ארגנת בחוכמה דרך אחרים, לארצות הברית לצאת למלחמה, ולבזוז מדינות משאבים טבעיים, ולא מאפשר לנו לגשת לשלנו. אנחנו יודעים את זה, הרסת את הערך של הדולרים שלנו, וגנבת את כל המשאבים החשובים, לרווח האישי שלך. ואנחנו יודעים את זה, אתה בנק פרטי, ולא הבנק הלאומי, כפי שכולכם טוענים להיות. בגלל המידע הזה שידוע לנו עכשיו, ארגנו את פטירתך. לא נפגין רחמים כלפיך. אנחנו לא ניתן לך שום שלווה. ולא יהיה לך שיתוף הפעולה השקט המוחלט שלנו.

אתה קללת השלום. אתה האיום האמיתי לכל אחד. אנחנו יודעים שאתה יריב רציני, ואנחנו יודעים שאתה הארס לשלום ושגשוג של 99 אחוזים, ובשביל זה, אתה חייב להיהרס. אתה יכול לנסות להחזיק את הקרקע שלך נגדנו באמצעות פחד והונאה, אבל האמת הפשוטה היא,

אנונימי, לא מפחד ממך, או אף אחד. אתה תהיה מגורש מהעולם הזה. אתה תיחשף לציבור, והשליטה שלך, תיזרק לאי-סדר. הפדרל ריזרב של האליטה הגלובלית, יושמד, וקשקשים יוחזרו לאיזון, כמו כלכלה זו הולכת ומחמירה, והגרוע ביותר על ידי כל יום שעובר. זה צריך להיפסק. אין שום דבר שאתה יכול לעשות כדי לעצור אותנו, ואת ההמונים.

ההרס שלך, הוא בלתי נמנע. מבצע פדרל רזרב, מאורס!

אנחנו אנונימיים.

אנחנו לגיון.

אנחנו לא סולחים.

אנחנו לא שוכחים.

מאוחדים כאחד.

מחולק על ידי אף אחד.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image