- ProtesSort

- ProtesSort

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

V lednu 2013 Anonymous vzal na Federální rezervní systém Spojených států (který dostane hacknutý hodně).

Nyní máme vaši pozornost Amerika: Anonymní Superbowl Commercial 4k bankéř d0x přes FED http://t.co/ABcGMj44 #opLastResort #Anonymous

— OoplastreSort (@OpLastResort) 4. února 2013

Operace Last Resort přinesla poptávku po“ reformě zákonů o počítačové kriminalitě“ po smrti Aarona Swartze. USA mají zákony o středověkém počítačovém zločinu, nemluvě o právu na pronásledování gangů, odposlechu a drone kohokoliv, v jakékoli zemi. USA vydávají lidi z celého světa, aby je projížděli vlastními soudy, aby získali nejvyšší možný trest, vyrvali lidi z jejich domovů a házeli je do klece na celý život. Americká vláda Aarona Swartze sledovala a psychicky mučila mnoha způsoby, včetně práce na tom, aby ho uvěznila na doživotí za stahování dokumentů z internetu. Je to nejznámější vládou nucená sebevražda v Anonymní komunitě. V reakci na OoplastreSort znehodnocovala vládní stránky a vydala citlivé informace. Anonymní hackli a zveřejnili osobní informace 4000 manažerů americké banky včetně přihlašovacích údajů, přihlašovacích údajů, IP adres a kontaktních informací. Všechny byly uvedeny v tabulce zveřejněné na vládní stránce, kterou Anonymous přirozeně hacknul.

Vědomosti jsou svobodné. Zkorumpovaní se nás bojí. Podpořte nás. Hrdinka se k nám připojí. Jsme Anonymní. Jsme Legie. Neodpustíme. Nezapomínáme. Očekávejte změnu nebo chaos.

Anonymní USA nadále útočí na Federální rezervní systém a všechny s ním spojené.

Zdravím Federální rezervní systém.

Jsme Anonymní.

Přišlo na vědomí Společenstva, že od svého založení v roce 1913 se snažíte zoufale těžce zneškodnit ekonomiku Spojených států a zkorumpovat její kdysi spravedlivou vládu. A zatím jste uspěli a dobře se maskovali téměř sto let. Ale teď se svět vyvíjí a vaše lži jsou odhaleny ve velkém měřítku. Víme, že jste výhradně zodpovědný za naprostou korupci vlády Spojených států. Víme, že jste zodpovědní za zákony zaměřené na potlačení svobody a prosazování cenzury. Víme, že vy a jen vy jste zodpovědní za zařizování úmrtí dobrých mužů a žen, kteří by proti vám bojovali, jako je John F. Kennedy.

Nejste spravedlivý a právní systém, a nyní víme, že jste srdcem všech problémů. Chytře jste zařídil skrze ostatní, aby Spojené státy šly do války a drancovaly země přírodní zdroje, a neumožňovaly nám přístup k našim vlastním. Víme, že jste zničil hodnotu našich dolarů a ukradl všechny cenné zdroje, pro svůj osobní zisk. A víme, že jste soukromá banka, a ne národní banka, jak všichni tvrdíte. Kvůli této informaci, která je nám nyní známa, jsme zařídili váš zánik. Nebudeme vám ukázat žádné milosrdenství. Nebudeme vám dát žádný mír. A nebudete mít naši úplnou tichou spolupráci.

Jste proklem míru. Jste skutečnou hrozbou pro každého. Víme, že jste vážný protivník, a víme, že jste jed míru a prosperity 99 procent, a proto musíte být zničeni. Můžete se pokusit držet proti nám svou půdu skrze strach a podvod, ale pravdou je:

Anonymní, nebojí se vás, nebo nikoho. Budete vyhnáni z tohoto světa. Budete vystaveni veřejnosti a vaše kontrola bude uvržena do chaosu. Federální rezervní systém Globální elity bude zničen a váhy se vrátí do rovnováhy, protože se tato ekonomika zhoršuje a každým dnem bude nejhorší. Musí to přestat. Není nic, co bys mohl udělat, abys nás a masy zastavil.

Tvé zničení je nevyhnutelné. Operace Federální rezervní systém, zapojen!

Jsme Anonymní.

Jsme Legie.

Neodpouštíme.

Nezapomínáme.

Sjednocená jako jedna.

Neděleno žádným.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image