גביע אופיקינג-קאפ

גביע אופיקינג-קאפ

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

בשנת 2014, ברזיל אנונימית הכריזה מחאה על עוולות חברתיות סביב המונדיאל באמצעות סדרה של התקפות DDoS אתר defacement. לאחר שביצע 141 התקפות מאז תחילת המונדיאל, זה היה צייץ לראשונה בהתייחסות לאחד ההתקפות האחרונות שלהם על המשטרה הפדרלית הברזילאית. כרגיל, דאגות אבטחת סייבר בגביע העולם, ואירועי ספורט גדולים אחרים, התפתחו. בפייסבוק, אנונימי Brasil ירד שמות משתמשים וסיסמאות יחד עם קישור לדף הכניסה של המשטרה הפדרלית הברזילאית, בטענה כי לאחזר מסמכים הקשורים לפעילות כמו גם חילופי דואר אלקטרוני. פעולה זו ואז השתנה לתוך #OpOlympicHacking.

"אנונימי מתכנן מתקפת סייבר נגד נותני החסות של העולם"

הקבוצה של "hacktivists" אנונימי מפתחת מתקפת סייבר נגד נותני החסות של המונדיאל בברזיל.

ההתקפה התרחשה במחאה על הפסולת העצומה במדינה שבה כל האזרחים יש גישה לשירותים בסיסיים, הסביר האקר מצוטט על ידי רויטרס.

"כבר בדקנו אילו דפים הם פגיעים ביותר ועשה תוכנית התקפה. הפעם אנו שואפים חסות העולם ", היה כזה צ'ה קומודור באמצעות סקייפ ממיקום סודי בברזיל.

כשנשאל על מטרות פוטנציאליות, אמר אדידס, איחוד האמירויות, קוקה קולה וחברות תעופה באדוויזר.

הסוכנות לא הצליחה לברר את זהותו של צ'ה קומודור והאם הקשרים שלה עם אנונימי הם אמיתיים.

השבוע פרצו האקרים למערכת הדוא״ל של משרד החוץ הברזילאי וקולקטיב אנונימי מבוזר פרסם 333 מסמכים שחולצו ממערכת זו.

המסמכים כוללים סיכום השיחות בין מספר פקידים ברזילאים וסגן נשיא ארה״ב ג'ו ביידן במהלך ביקורו של האחרון בארץ אמריקה הלטינית במאי 2013, כמו גם רשימה של שרי ספורט המתכננים ללכת לעולם.

"[גרזן] התקפות יופנו נגד אתרים רשמיים ואלה של חברות המממנות את הכוס... התקפות אלה סביר להניח ללבוש צורה של התקפות DDoS."

"יש לנו תוכנית התקפה... כבר ערכנו בדיקות לילה מאוחרות כדי לראות אילו מהאתרים פגיעים יותר... הפעם אנחנו מכוונים את נותני החסות של המונדיאל"

אנונימי הכין התקפות סייבר על נותני החסות של המונדיאל בברזיל כדי למחות על ההוצאות של כסף על משחקי כדורגל במקום שירותים ציבוריים.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image