کاپ چشم

کاپ چشم

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

در سال 2014، برزیل ناشناس اعتراض به بی عدالتی های اجتماعی اطراف جام جهانی را از طریق یک سری حملات DDoS و وب سایت تخریب اعلام کرد. پس از انجام 141 حمله از آغاز جام جهانی، برای اولین بار در اشاره به یکی از حملات اخیر خود را به پلیس فدرال برزیل توییت شد. به طور معمول، نگرانی های امنیت سایبری در جام جهانی و دیگر رویدادهای ورزشی بزرگ رخ داد. در فیس بوک، برزیل نام کاربری و کلمه عبور را همراه با یک لینک به صفحه ورود به وب سایت پلیس فدرال برزیل کاهش داد و ادعا می کرد که اسناد مربوط به عملیات و تبادل ایمیل را بازیابی کرده است. این عملیات سپس به #OpOlympicHacking تبدیل شد.

«ناشناس در حال برنامه ریزی یک حمله سایبری علیه حامیان مالی جهان است»

گروه «هکتیویست ها» ناشناس در حال توسعه یک حمله سایبری علیه حامیان مالی جام جهانی در برزیل است.

یک هکر به نقل از رویترز توضیح داد که این حمله در اعتراض به زباله های عظیم در کشوری صورت گرفت که همه شهروندان به خدمات اولیه دسترسی دارند.

«ما قبلا بررسی کرده ایم که کدام صفحات آسیب پذیر ترین و طرح حمله ساخته شده اند. این بار ما هدف حمایت از جهان ", چنین فرمانده چه گوارا از طریق اسکایپ از یک مکان نامعلوم در برزیل بود.

هنگامی که در مورد اهداف بالقوه خواسته, گفت آدیداس, امارات, کوکا کولا و بادویزر خطوط هوایی.

آژانس قادر به تعیین هویت Che Comdore و اینکه آیا لینک آن با ناشناس واقعی است.

این هفته، هکرها وارد سیستم ایمیل وزارت خارجه برزیل و غیر متمرکز جمعی ناشناس 333 اسناد استخراج شده از آن سیستم شدند.

این اسناد شامل خلاصه ای از مکالمات بین مقامات برزیل و جو بایدن معاون رئیس جمهور ایالات متحده در طول سفر دومی به کشور آمریکای لاتین در ماه مه 2013، و همچنین به عنوان یک لیست از وزرای ورزشی که قصد رفتن به جهان است.

حملات [هک] بر علیه وب سایت های رسمی و شرکت هایی که حامی جام هستند هدایت می شوند... این حملات به احتمال زیاد شکل حملات DDoS خواهد بود.»

«ما یک طرح حمله داریم... ما در حال حاضر آزمایش های اواخر شب را انجام داده ایم تا ببینیم کدام یک از سایت ها آسیب پذیر تر هستند... این بار ما حامیان مالی جام جهانی را هدف قرار می دهیم»

ناشناس حملات سایبری را به حامیان مالی شرکت های جام جهانی در برزیل برای اعتراض به هزینه های پول در بازی های فوتبال به جای خدمات عمومی آماده کرد.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image