OfackingCup

OfackingCup

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

V roce 2014 Anonymous Brazil vyhlásila protest proti sociálním nespravedlnostem kolem mistrovství světa prostřednictvím řady DDoS a útoků na znesvěcení webových stránek. Po 141 útocích od začátku Světového poháru byl poprvé tweetován v souvislosti s jedním z jejich nejnovějších útoků na brazilskou federální policii. Jako obvykle následovaly obavy o kybernetickou bezpečnost na Světovém poháru a další velké sportovní události. Na Facebooku společnost Anonymous Brasil upustila uživatelská jména a hesla spolu s odkazem na přihlašovací stránku brazilské federální policie, kde tvrdila, že získala dokumenty související s operacemi i výměny e-mailů. Tato operace se pak proměnila na #OpOlympicHacking.

“ Anonymous plánuje kybernetický útok proti sponzorům světa”

Skupina anonymních hacktivistů vyvíjí kybernetický útok proti sponzorům mistrovství světa v Brazílii.

Útok se uskutečnil na protest proti obrovskému odpadu v zemi, kde mají všichni občané přístup k základním službám, vysvětlil hacker citovaný Reuters.

“ Už jsme zkontrolovali, které stránky jsou nejzranitelnější a připravili plán útoku. Tentokrát se snažíme sponzorovat svět ", byl takový Che Commodore přes Skype z nezveřejněné místo v Brazílii.

Na otázku potenciálních cílů, řekl Adidas, Emirates, Coca -Cola a Budweiser letecké společnosti.

Agentura nebyla schopna zjistit totožnost Che Commodore a zda je její spojení s Anonym skutečné.

Tento týden se hackeři vloupali do emailového systému brazilského ministerstva zahraničí a decentralizovaný kolektiv Anonymous publikoval 333 dokumentů extrahovaných z tohoto systému.

Dokumenty obsahují shrnutí rozhovorů mezi několika brazilskými představiteli a americkým viceprezidentem Joe Bidenem během jeho návštěvy latinskoamerické země v květnu 2013, stejně jako seznam ministrů sportu, kteří plánují jít do světa.

“ Útoky [hack] budou namířeny proti oficiálním webovým stránkám a společnostem sponzorovaným pohár... Tyto útoky budou pravděpodobně mít podobu DDoS útoků.”

“ Máme plán útoku... Už jsme provedli pozdní noční testy, abychom zjistili, které z míst jsou zranitelnější... Tentokrát se zaměřujeme na sponzory Světového poháru”

Anonymní připravili kybernetické útoky na firemní sponzory Světového poháru v Brazílii, aby protestovali proti utrácení peněz na fotbalové zápasy namísto veřejných služeb.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image