Facebook Operasyonu

Facebook Operasyonu

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

Anonymous 2008'de Federaller tarafından ağır bir şekilde sızdıktan sonra ve daha sonra 2012'de Anonymous kullanılan IRCS'lerin sızıp bal saksısına dönüşmesinden sonra “herkes Anonymous olabilir” diye bir slogan başladı. Bu ifadenin amacı, Anonymous'un herhangi biri olabileceğiydi. Kimse Anonymous'un kim olduğunu bilmediği için. Postacınız, dişçiniz, ortağınız Anonymous olabilir. Ancak, bu ifade bir internet kullanıcılarının anonim başlığını kullanmaya başlamasına izin vermek için cehalet tarafından çarpıtıldı. Sonuç olarak, o zamandan beri pek çok operasyon gerçekleştirildi. Birçoğu Anonymous fikrine sahip değil, bazıları da öyle.

Bu, gizlilik ve anonimlik hakkının Anonymous fikrini savunurken, ulaşılamaz bir operasyondur. Evet Anonim nefret nasıl Facebook depolar ve satıyor, sizin hakkınızdaki her şeyi günlükleri tutarak. Tüm sosyal medya platformları gibi, Facebook da düşünen bir toplumun dağılmasına büyük katkıda bulunuyor - bugün bunun etkilerini görüyoruz. Facebook ve tüm sosyal medya platformları tüm insan haklarını ihlal eder ve tüm bilgileri kontrol eder ve sansürler. İnsanlar bu şeyleri özgürce kullanmayı ve ruhlarını ve özgürlüklerini imzalamayı seçerler. Kimseye zorlanmaz. Ayrıca, Fox News, Facebook, Twitter ve benzeri gibi bazı şeyleri kesmek mümkün değildir. Bu veritabanları dünya çapında o kadar çok yerde ki Anonymous'un yaptığı hiçbir saldırı hepsini yok edemeyecek. Gerçek Anonim gebe veya olurdu bir operasyon girişimi daha Anonymous kolektif ve itibar için saygı daha yüksek bir standart kendilerini tutmak 1. fikrine karşı. 2. itibar zarar. 3. kişisel kazanç veya gündem için.

Sahte Anon'lar çağrıldı ve açığa çıkarıldı ama federallerin sızması sayesinde artık çok fazlalar. Gerçek Anonymous her zaman eylemleriyle fark edilebilir, tıpkı Sahte Anons'un onlar tarafından ortaya çıktığı gibi.

Resmi Anonim diye bir şey yok, Lider diye bir şey yok. Fikir ve Anonymous standartları bizi, nedenlerimizi ve sonuçlarımızı kontrol altında tutan şeydir.

Selamlar dünya, biz Anonymous'uz.

Anonymous tarafından Facebook'ta yaklaşan bir saldırı olduğu söylentileri var. Ancak bu doğru değil.

Facebook'un gizlilik prosedürlerine katılmasak da, böyle bir saldırının sadece insanlara zarar vermeyeceğini, aynı zamanda amacımızı da zayıflatacağını anlıyoruz. Yine de aynı belirteçle, Facebook'ta bir saldırı olabilir. Herkes kendilerine Anonymous diyebilir ve istediğini yapabilir, ama Anonymous'un ortak iradesi Facebook'un yalnız bırakılması gerektiğidir. Bu tür saldırılara Anonymous adına bu saldırıyı yapmamalarını rica ederiz.

Facebook, arkadaşların ve ailelerin birbirleriyle bağlantı kurmasına izin verir. Anonymous bunun önemini anlamak. ve özgürlük için gayretimizi yenilemek. Bu anlamsız saldırıya katılarak itibarımızı lekeleyelim.

Lejyon konuştu.

Biz Anonymous'uz.

Biz Lejyon'uz.

Biz affetmeyiz.

Unutmayız.

Bizi Beklet.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image