Operacja Facebook

Operacja Facebook

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

Po tym jak Anonimowy został poważnie zinfiltrowany przez federalnych w 2008 roku, a następnie ponownie w 2012 roku, kiedy wszystkie Anonimowe używane IRCS zostały infiltrowane i zamienione w honeypots, zaczęło się motto stwierdzające, że “każdy może być anonimowy”. Celem tego stwierdzenia było to, że Anonimowy może być każdy, ponieważ nikt nie wie, kim jest Anonimowy. Listonosz, dentysta, partner może być anonimowy. Jednak to stwierdzenie zostało skręcone przez ignorancję, aby umożliwić powódź internautów zacząć używać tytułu Anonimowy. W konsekwencji, wiele operacji odbyło się od tego czasu, wiele, które nie posiadają idei Anonimowego, a niektóre, które to robią.

Jest to jedna z takich operacji, która, choć podtrzymuje anonimową ideę prawa do prywatności i anonimowości, jest nieosiągalna. Tak Anonimowy wstręt jak Facebook przechowuje, i sprzedaje swoje dane, prowadzenie dzienników na wszystko o tobie. Podobnie jak wszystkie platformy mediów społecznościowych, Facebook jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do rozwiązania społeczeństwa myślącego - widzimy skutki tego dzisiaj. Facebook i wszystkie platformy mediów społecznościowych naruszają wszystkie prawa człowieka, kontrolują i cenzurują wszystkie informacje. Ludzie swobodnie decydują się na używanie tych rzeczy i podpisują swoje dusze i wolność. To nie jest na nikogo zmuszony. Co więcej, po prostu nie można włamać się do pewnych rzeczy, takich jak Fox News, Facebook, Twitter i tym podobne. Te bazy danych znajdują się w tak wielu miejscach na całym świecie, że żaden atak Anonimowy nie byłby w stanie zniszczyć ich wszystkich. Prawdziwy Anonimowy trzymać się wyższego standardu szacunku dla zbiorowej i reputacji Anonimowy niż do poczęcia lub próby operacji, która byłaby 1. przeciwko idei. 2. szkodliwe dla reputacji. 3. dla osobistych korzyści lub porządku obrad.

Fałszywe Anony są wzywane i ujawniane, ale dzięki infiltracji federalnych jest ich zbyt wielu. Prawdziwy Anonimowy zawsze mogą być zauważone przez swoje działania, tak jak Fałszywe Anony są przez nich narażone.

Nie ma oficjalnego anonimowego, nie ma przywódcy. Pomysł i standardy anonimowych są tym, co nas trzyma, nasze motywy i nasze wyniki w ryzach.

Świat pozdrowienia, jesteśmy anonimowi.

Krążyły plotki o zbliżającym się ataku na Facebooka przez Anonimowego. Nie jest to jednak prawdą.

Chociaż nie zgadzamy się z procedurami prywatności Facebooka, rozumiemy, że taki atak nie tylko zaszkodzi ludziom, ale także osłabi naszą sprawę. Z tego samego powodu może być atak na Facebooka. Każdy może nazywać siebie anonimowym i robić, co chce, ale zbiorowa wola Anonimowego polega na tym, że Facebook powinien zostać sam. Chcielibyśmy poprosić takich aktywistów, by nie wykonali tego ataku w imieniu Anonimowego.

Facebook pozwala znajomym i rodzinom łączyć się ze sobą. Anonimowi rozumieją znaczenie tego i odnowić naszą gorliwość do wolności. Nie niszczmy naszej reputacji poprzez udział w tym bezsensownym ataku.

Przemawiał Legion.

Jesteśmy anonimowi.

Jesteśmy Legionem.

Nie wybaczymy.

Nie zapominamy.

Spodziewaj się nas.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image