عملیات فیسبوک

عملیات فیسبوک

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

بعد از اینکه ناشناس به شدت توسط فدرال در سال 2008 نفوذ شد و سپس دوباره در سال 2012 زمانی که تمام IRCS استفاده شده است نفوذ و تبدیل به لانه زنبوری شد، شعار آغاز شد که بیان کرد «هر کس می تواند ناشناس باشد». نکته این بیانیه این بود که یک ناشناس می تواند هر کس باشد، زیرا هیچ کس نمی داند که ناشناس کیست. پستچي، دندانپزشکت، همکارت ممکنه ناشناس باشه. با این حال، این بیانیه توسط جهل پیچ خورده بود تا اجازه دهد سیل از کاربران اینترنت شروع به استفاده از عنوان ناشناس. به عنوان یک نتیجه، بسیاری از عملیات از زمان صورت گرفته است, بسیاری از آنها ایده ناشناس را نگه ندارد, و برخی که انجام.

این یکی از این عملیات است که در حالی که ایده ناشناس از حق حریم خصوصی و ناشناس ماندن را حفظ می کند، دست نیافتنی است. بله abhor ناشناس چگونه فروشگاه های فیس بوک, و به فروش می رساند اطلاعات خود را, نگه داشتن سیاهههای مربوط در همه چیز در مورد شما. مانند تمام سیستم عامل های رسانه های اجتماعی، فیس بوک یکی از عوامل اصلی در انحلال یک جامعه تفکر است - ما اثرات این امروز را می بینیم. فیس بوک و تمام سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نقض تمام حقوق بشر و کنترل و سانسور تمام اطلاعات. مردم آزادانه انتخاب می کنند که از این چیزها استفاده کنند و روح و آزادی خود را امضا کنند. این است که به هیچ کس مجبور نیست. علاوه بر این، آن است که به سادگی ممکن نیست برای هک کردن چیزهای خاص، مانند فاکس نیوز، فیس بوک، توییتر، و مانند آن. این پایگاه داده ها در بسیاری از نقاط در سراسر جهان هستند که هیچ حمله ای که ناشناس انجام می دهد قادر نخواهد بود همه آنها را نابود کند. درست ناشناس خود را نگه دارید به یک استاندارد بالاتر از احترام به جمعی و شهرت ناشناس از به تصور و یا تلاش یک عملیات خواهد بود که 1. در برابر این ایده. 2.

آنونها جعلی نامیده می شوند و در معرض قرار می گیرند، اما به لطف نفوذ فدرال، در حال حاضر بیش از حد بسیاری از آنها وجود دارد. درست ناشناس همیشه قادر به توسط اقدامات خود را خال می شود, درست همانطور که Anonons جعلی توسط آنها در معرض.

هیچ رسمی ناشناس وجود ندارد، هیچ رهبر وجود ندارد. ایده و استانداردهای ناشناس چیزی هستند که ما را، انگیزه ها و نتایج ما را کنترل می کند.

سلام جهان, ما ناشناس هستند.

شايعاتي در مورد حمله قریب الوقوع به فيسبوک توسط «ناشناس «وجود داره. این، با این حال، درست نیست.

اگرچه ما با رویه های حریم خصوصی فیس بوک موافق نیستیم، ما درک می کنیم که چنین حمله ای نه تنها به مردم آسیب می رساند، بلکه باعث تضعیف ما می شود. با همان نشانه، هر چند، ممکن است به خوبی یک حمله به فیس بوک وجود داشته باشد. هر کس می تواند خود را ناشناس نامید، و هر کاری را که می خواهند انجام دهد، اما اراده جمعی ناشناس این است که فیس بوک باید به تنهایی باقی بماند. ما از هر کس ديگه اي مي خواهيم که اين حمله رو به نام «ناشناس «انجام ندهند.

فیس بوک به دوستان و خانواده ها اجازه می دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. ناشناس اهمیت این را درک می کند. و اشتیاق ما را برای آزادی تجدید می کند. اجازه دهید ما شهرت خود را با شرکت در این حمله بی معنی از بین نبریم.

لژيون صحبت کرده

ما ناشناس هستيم.

ما لژيون هستيم

ما نميبخشيم

ما فراموش نمی کنیم.

از ما انتظار داشته باشید.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image