אופ אריגה עכביש

אופ אריגה עכביש

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

עכביש אופוינגעכביש

טרי את העקבים של מפגש סדר עולמי אחד המכונה בילדרברג, המפגש החברתי הבא של פסיכופטים האליטה הוא ממש מעבר לפינה, החורשת הבוהמית השנתית שלהם campout שבו הם יהיו שתייה, לקחת חלק בטקסים נסתרים מתחת למבט האבן הקר של הבבלים שלהם, ינשוף, אליל, אותו הסמליות נמצא יחד עם הכיכר והמצפן בעת הצגת בירת ארה״ב מהאוויר. כן אנחנו בטוחים שכל זה רק צירוף מקרים לא סביר. לא, לא ממש.

עבור הגברים מימי הביניים, הינשוף ייצג גם את היהודים שדחו את ישוע המשיח. Physiologus Bestiary מימי הביניים לטינוס, מדגיש את ההיבט הזה של nycticorax, מתורגם כמו עורב לילה או ינשוף:

"ציפור זו מייצגת את העם היהודי, שדחה את ישו. כאשר הוא בא להציל אותם, הם אמרו, "אין לנו מלך מלבד קיסר" אבל באשר לאיש הזה, אנחנו לא יודעים מי הוא. על חשבון זה הם אוהבים חושך יותר אור.

לסמליות של הינשוף עם הידע הנסתר והסודי יש היסטוריה ארוכה. מאז ימי היוונים והרומאים, הינשוף - שליט הלילה - היה אפוטרופוס של העולמות התחתון. ינשוף תמיד היה על כתפם של מינרווה ואתנה, אלות של חוכמה ולמידה, המסמל את הידע הנסתר של האלים הפגאניים.

הסמליות של הינשוף כמעט תמיד ייצגה אותות רעים, שדים, מחלה, מחלה ומוות לתרבויות עתיקות רבות הקשורות זה לזה כגון החיתים, השומרים, המצרים, אתיופים, אפריקאים, הפיניקים (העברים), היוונים, הרומאים, האירופים, הערבים, ההינדים, אינדיאנים ולטינים. ציפור לילית של טרף כי להם לא היה סמל של חוכמה, אבל היצור שמפריע השינה שלהם הוא "מלאך המוות".

השם המצרי של הינשוף הוא מולאק או מולך, המיוצג על ידי האות של M, כי שמו התחיל עם M, ואת העיניים או הקרניים של האלוהות הסודית הזאת נראית בדיוק כמו האות מ '.

אפילו היום ינשוף מסתתר בפינה הימנית של שטר הדולר, אותו שטר עם כל עין רואה. הדולר, יצירה של הפדרל רזרב פרטי.

מאז האליטה להציג את עצמם להיות השליטים החכמים של כדור הארץ, שמירה ומעבירה על הידע הסודי של האלים העתיקים, הינשוף הפך לאחד הסמלים שלהם. העין הגדולה הבלתי מהבהבת שלה מייצגת גם את העין הרואה כל שאף פעם לא נסגרת.

בגלל העיניים של הינשוף נראה לא זז, הוא נע צווארו מפנה את ראשו לחלוטין סביב לראות, סימן נוסף של כתות הנסתר, אשר, דרך יזם שלהם, יכול לראות איפה גברים נורמלים לא יכול. וכמו הינשוף, האליטה מתאספת בחשאי, הרחק מאור היום. מפגשים סודיים כאלה כמו חורשת בוהמית, שם, זה פשוט כל כך קורה, יש הינשוף הגדול שלהם, אליל.

אלה בנוכחות החגיגות בחורשה בוהמית, חגיגות מלאות במה שהם רוצים שתאמינו כטקסי תורת הנסתר עתיקים תמימים וקורבנות מדומים על ידי מנהיגי ברדס שחורים ואדומים של העולם החופשי.

מנהיגים כמו נשיאים, ראשי FBI, מנהלי CIA, אנשי הסוכנות לביטחון לאומי, שקיות עפר הפדרל רזרב של שעבוד, סוגי קנוניה בנקאיים בינלאומיים מובחרים, אקדמיה, עמק הסיליקון, מחקר מדעי, תאגידי תקשורת וכל מה שביניהם יש בעבר עד עצם היום הזה, הוזמנו.

מפגשים סודיים כאלה עם אבטחה גבוהה לא רק ממשרדי השריף המקומיים בקליפורניה אלא גם מהרשויות מהאף-בי-איי לשירות החשאי. הם מציעים לנבחרים שלך את הסודיות שהם צריכים לצחוק, להשתכר ולהיות שמח בזמן שהם דנים בעניינים שמשפיעים על העתיד של המדינה שלך, החירויות שלך, החירויות שלך, העתיד של הילדים שלך, לא רק בשבילך, אלא על כל העולם.

התכנסויות סודיות כאלה של כ -2,000 מנהיגים בעלי פרופיל גבוה של העולם המודרני יחד עם סוכנויות מודיעין ובנקאות מרכזית פרטית בלבד, צריכות לתת לחופש אנשים אוהבים בכל מקום רגשות מטושטשים חמים בפנים, בידיעה שכך הנבחרים שלהם, כמו גם את הנבחרים בפומבי שלהם. אויבים יחד עם מי שהם רוצים להזמין, יהיה כל להיות ביחד 10 ביולי דרך 28 לקחת חלק.

אתה עדיין חושב שהם עובדים בשבילך, או יש האינטרס הטוב ביותר שלך בלב? אמונות כאלה הן התגלמות היהירות שנולדה או בורות שהובאו על ידי שקרים, תעמולה ושתיקה.

זה שום דבר חדש, זה כבר קורה במשך הרבה יותר שנים נרדפות אחד ממש מתחת לאף שלך. קיבלנו את הרושם שלפני זמן רב, החלטנו שאנחנו נגד חברות סודיות, שבועות סודיות, פגישות סודיות והליכים סודיים? אנחנו מנחשים שזה מת עם האיש שניסה לעצור את זה?

לא, לא, לא. זה לא קרה.

יש חורשת בוהמית ציטוט פתגם; עכבישים אריגה באים לא לכאן. סוף ציטוט. ובכן, אתה פסיכופתים האליטה, אנחנו הולכים צריך להיות האקלברי שלך בהקשר זה. עד לנקודה: יש לנו המציא מבצע: מבצע אריגה עכביש, ייתכן שראית מם שלנו? בכל מקרה; אנחנו נאסוף בכל רחבי חורשת בוהמית 10 ביולי עד 28 בשלום כדי מחאות הפגישות הסודיות שלך, התוכניות שלך עבור סדר עולמי אחד והטקסים הבבלים הנסתרים שלך. יש רק כמה אלפים מכם כי יש taelons פגום שלך בוורידים של העולם, מחזיק אותו בחזרה, דיכוי חופש ולשדוד אותו עיוור תוך שיעבוד תושביה, אזרחי כל אומה. תזמור קריסות כלכליות, התקפות דגל שווא, תעמולה פסיכולוגית נגד אנשים מפנה אותם אחד נגד השני במקום לך, שבו הם צריכים להיות בצדק, מימון שני צידי המלחמה יש לך מתוזמר מאז נפוליאון ולפני שהאבק התיישב והדם של הרודנים והפטריוטים לך משמש כלים בלבד רץ יבש, אתה התערבת עם המערכות הבנקאיות השבריריות שלך, הונאה הצבת שרשראות בלתי נראות של עבדות על מדינות שלמות ולהפוך את אזרחיה לא רק עבדים, אלא בטחונות.

אנחנו נהיה שם, בשלווה מחאה עליך וכל מה שאתה מייצג, למשוך תשומת לב לכל הדברים האלה אתה שומר על שקט.

אנו מבקשים מכם, האנשים, להצטרף אלינו ב-10 ביולי עד 28 בחורשה בוהמית. הביאו את המסכות שלכם, הממים שלכם ולבכם. אנחנו עושים את זה כי אנחנו אוהבים את האנושות, אנחנו רוצים להעיר אותה, כדי שכולם יוכלו לראות. לא נקבל עוד הרבה הזדמנויות לעשות את ההבדל. בקרוב מדבר למעלה יהיה מצונזר מתוך קיום ועמידה יהיה בלתי חוקי.

אז תעמוד כאן ועכשיו, איתנו. כמו כן, אם יש לך מזל "טים עם מצלמות המצורפת, מזל" טים לא אכפת לך את האפשרות לאבד, להביא אותם יחד לתעד את המחאה מהאוויר.

זכור, אנחנו לא ונדלים או חוליגנים, אנחנו לא קוראים ל, תמיכה או לפתות אלימות בכל דרך אחרת נגד מישהו בכל עת מכל סיבה שהיא. הנשק שלנו הוא אמת.

רבים מהאנשים האלה הם הנבחרים שלך, הם לא השליטים שלך, אתה הבוס שלהם. זה הזמן הגבוה שאתם מקבלים בחזרה את סמכותכם על הפסיכופטים האלה שעזבו את אלוהיכם, את התרבות שלכם, את המדינה שלכם, ואכן את העולם בחוסר סדר מוחלט, תפקוד לקוי וכאוס. כמה עוד מיליונים ימותו? כמה עוד מיליוני ילדים רעבים חייבים למות מדינות קרועות שחוקות Fron מתוזמר על ידם? הם עומדים להתחיל מלחמה נוספת המבוססת על שקר עם איראן. תעמולת התקשורת האמריקאית אוהבת לזרוק את כל המוסלמים מתחת לשמיכה אחת. עם זאת, איראן מורכבת בעיקר ממוסלמים שיעים. מוסלמים שנלחמו נגד טרוריסטים של דאעש ואלקאעדה. קבוצות טרוריסטים המורכבים ברובם ממוסלמים סונים שעוקבים אחר הוהאביזם. ערב הסעודית, כוללת בעיקר מוסלמים סונים, ווהביסטים, אז למה ממשלת ארצות הברית תומכת באומה שמימנה את 9/11, כמו גם קבוצות כמו איזיס ואל-קאעידה? מדוע ישראל בצעד מנעול עם ארצות הברית וערב הסעודית נגד איראן? שוב איראן, מדינה כמו סוריה שנלחמת קבוצות טרוריסטים שממשלת ארה "ב אומרת שאנחנו נגד? אתה לא רואה? אתה לא רואה? אלה השולטים בארצות הברית ובממשלתה יחד עם ישראל וערב הסעודית לא רק מעורבים במתקפת הטרור הגרועה ביותר על אדמת ארה״ב, אלא במותם של אלפים ברחבי העולם כגון סוריה, תימן, סודאן, לוב והשאר.

הגיע הזמן להתעורר. הממשלה שלך אכזבה אותך ואת האנשים האלה, חולץ המיתרים מאחורי הקלעים שאחראים.

אם החלק שלך במשרדו של שריף או המשטרה שהוקצה לתורנות אבטחה 10 ביולי עד 28, אנו מזמינים אותך לעמוד איתנו. אנחנו לא האויב שלך. האויב מאחוריך, משלם למחלקות שלך עבור ביטחון. אם שלך באזור קליפורניה או שאתה רוצה לנסוע, אנו מזמינים אתכם לעשות זאת. תארגני כמה אירועי מדיה חברתית ותפגשי אותנו שם.

10 ביולי דרך ה -28 בבוהמי גרוב, הכתובת היא כדלקמן; 20601 שדרת בוהמית; מונטה ריו, קליפורניה. להיות שם, לקום ולתת את הקול שלך להישמע, בעוד שלה עדיין חוקי. שתף את זה בכל מקום, לכל קבוצה כמו אופקים ולהעלות אותו מחדש לערוצים שלך. לבנות קבוצות סביבו. תוך התחשבות הדיירים שלנו של מחאות שלוות עם ידע רק כנשק שלנו.

לכבוש בוהמי גרוב.

מבצע "עכביש אריגה".

אנחנו אנונימיים.

אנחנו לגיון.

אנחנו לא סולחים.

אנחנו לא שוכחים.

גרוב בוהמי, צפו לנו.

Blog Comments

Thank you fam! Hope El part 3 is coming along nicely.

Im searching for groups to drop this off too. There are few people that have been sharing it around. Hopefully we are far enough out to get the turn out humanity needs.

#OccupyBohemianGrove
#OpWeavingSpider
#DeleteTheElite

Much Love As Always!

<3 cool!! thank you! hope we see you around soon!!! miss you and good luck with this op!!! much love!

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image