Op Tkaní pavouk

Op Tkaní pavouk

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

Spider

Čerstvé z paty jednoho světového řádu, známého jako Bilderberg, další společenské setkání elitních psychopatů je hned za rohem, jejich každoroční camput bohémského háje, kde budou pít, zúčastní se okultních rituálů pod chladným kamenným pohledem jejich babylonské, sovy, idoly, stejného symbolika našel spolu s čtvercem a kompasem při zobrazení hlavního města USA ze vzduchu. Ano, jsme si jisti, že to všechno je jen nepravděpodobná náhoda. Ne, ani ne.

Pro středověké muže sova také reprezentovala Židy, kteří odmítli Ježíše Krista. Středověký bestiář Physiologus Latinus zdůrazňuje tento aspekt nycticorax, přeložený jako noční vrána nebo sova:

“ Tento pták reprezentuje židovský lid, který odmítl Krista. A když přišel, aby je zachránil, řekli:“ Nemáme krále kromě císaře!“, ale co se týče tohoto muže, nevíme, kdo je On. Z tohoto důvodu milují temnotu víc než světlo.”

Symbolismus sovy s okultismem a tajnými znalostmi má dlouhou historii. Od dob Řeků a Římanů byla sova — vládce noci — strážcem podsvětí. Sova byla vždy na rameni Minervy a Atheny, bohyně moudrosti a učení, symbolizující okultní znalosti pohanských bohů.

Symbologie sovy téměř vždy představovala zlé znamení, démony, nemoc, nemoc a smrt mnoha vzájemně propojených starověkých kultur, jako jsou Chetité, Sumerové, Egypťané, Etiopané, Afričané, Féničané (Hebrews), Řekové, Římané, Evropané, Arabové, hinduisté, Indové a Latinos. Noční dravý pták, který pro ně nebyl symbolem moudrosti, ale tvor, který narušuje jejich spánek a je“ andělem smrti”.

Egyptské jméno pro sovu je Mulak nebo Moloch, reprezentovaný symbolikou písmena M, protože jeho jméno začalo M a oči nebo rohy tohoto tajného božstva vypadá stejně jako písmeno m.

Dokonce i dnes se sova schovává v pravém rohu dolarové bankovky, stejná bankovka se všemi zraky. Dolar, vytvoření soukromé federální rezervy.

Vzhledem k tomu, elita se domnívá, že jsou moudrými vládci planety, udržuje a předává tajné znalosti starověkých božstev, sova se stala jedním z jejich symbolů. Jeho nemrkající velké oko také představuje všudypřítomné oko, které se nikdy nezavírá.

Protože se zdá, že se oči sovy nepohybují, pohybuje se krkem, aby úplně otočil hlavu, aby viděl, další znamení okultních sekt, které skrze své zasvěcené vidí, kde normální lidé nemohou. A stejně jako sova se elita shromažďuje v tajnosti, daleko od denního světla. Takové tajné shromáždění jako bohémský háj, kde se to jen tak stane, je jejich velká sova, idol.

Ti, kteří se účastní slavností v bohémském háji, slavnosti plné toho, co chtějí, abyste věřili jako nevinné starobylé okultní rituály a posměšné oběti černých a červených vůdců svobodného světa.

Byli pozváni lídři jako prezidenti, šéfové FBI, ředitelé CIA, pracovníci národní bezpečnostní agentury, federální rezervní pytle zotročení, elitní mezinárodní bankovní kabaly, akademie, Silicon Valley, vědecký výzkum, mediální korporace a všechno mezi tím, co bylo v minulosti až do dnešního dne.

Taková tajná setkání s vysokou bezpečností od úřadů místního šerifa v Kalifornii, ale také od FBI až po tajnou službu. Nabízejí vašim voleným úředníkům tajemství, které potřebují k smíchu, opití se a veselí, zatímco diskutují o záležitostech, které ovlivňují budoucnost vaší země, vaše svobody, budoucnost vašich dětí, nejen pro vás, ale i pro celý svět.

Taková tajná setkání asi 2 000 vysoce postavených vůdců moderního světa spolu s zpravodajskými agenturami a samotnými soukromými centrálními bankami by měla dát lidem milujícím svobodu všude uvnitř vřelé mlhavé pocity, s vědomím jejich takzvaných vládních úředníků, stejně jako jejich veřejně vnímáno nepřátelé spolu s kohokoliv chtějí pozvat, budou všichni společně 10. července až 28. účastní.

Pořád si myslíš, že pro tebe pracují, nebo mají na srdci tvůj nejlepší zájem? Taková víra je ztělesněním arogance zrozené nebo nevědomosti vyvolané lží, propagandou a mlčením.

Není to nic nového, děje se to více než sto let přímo pod nosem. Měli jsme dojem, že už dávno jsme se rozhodli, že jsme proti tajným společnostem, tajným přísahám, tajným setkáním a tajným řízením? Hádáme, že to umřelo s mužem, který se to pokusil zastavit?

Ne. To nebylo.

Bohemian háj má rčení: tkaní pavouci sem nechodí. Konec citace. No, vy elitní psychopati, budeme muset být vaše Huckleberry v tomto ohledu. K věci, vymysleli jsme operaci: operaci tkaní pavouka, možná jste viděli náš mem? V každém případě se sejdeme kolem Bohemian háje 10. až 28. července v míru, abychom protestovali proti vašim tajným setkáním, vašim plánům na jeden světový řád a vašim okultním babylonským praktikám a rituálům. Je vás jen několik tisíc, kteří mají své zkorumpované taelony v žilách světa, zadržují je, potlačují svobodu a okrádají ji slepě, zatímco zotročují jeho obyvatele, občany každého národa. Orchestování ekonomických kolapsů, útoků falešné vlajky, psychologické propagandy proti lidem, kteří je obrátí proti sobě, místo tebe, kde by měli být oprávněně, financovat obě strany války, které jste organizovali od Napoleona a před tím, než se prach usadila a krev tyranů a Patriotů vás Pouhé nástroje se vysychaly, vstoupil jste do svých bankovních systémů s částečnými rezervami, podvod, který umístil neviditelné řetězy otroctví do celé země a učinil občany nejen otroky, ale i zástavy.

Budeme tam, pokojně protestujeme proti vám a za vším, co stojíte, upozorníme na všechny ty věci, které mlčíte.

Žádáme vás, lidi, abyste se k nám připojili 10. až 28. července v Bohemian Grove. Přineste si masky, memy a srdce. Děláme to proto, že milujeme lidstvo, chceme ho probudit, aby všichni viděli. Nebudeme mít mnohem více příležitostí, jak něco změnit. Brzy bude řeč cenzurována z existence a vstát bude nezákonný.

Takže stůj tady a teď, s námi. Také, pokud máte drony s kamerami připojenými, drony vám nevadí možnost ztráty, přivést je spolu dokumentovat protest ze vzduchu.

Pamatujte, že nejsme vandalové ani chuligáni, nepožadujeme, nepodporujeme ani jinak lákáme násilí proti nikomu z jakéhokoli důvodu. Naše zbraň je pravda.

Mnoho z těchto mužů jsou vaši volení úředníci, nejsou to vaši vládci, vy jste jejich šéf. Je nejvyšší čas, abyste získali zpět autoritu nad těmito psychopaty, kteří zanechali vašemu bohu práva, vaši kulturu, vaši zemi a skutečně celý svět v naprostém chaosu, dysfunkci a chaosu. Kolik miliónů musí zemřít? Kolik miliónů hladovějících dětí musí zemřít v opotřebovaných roztrhaných zemích, které organizují? Chystáte se začít další válku založenou na lži s Íránem. Americká mediální propaganda ráda hází všechny muslimy pod jednu deku. Faktem však je, že Írán je většinou tvořen šíitskými muslimy. Muslimové, kteří bojují proti teroristům Isis a Al-Káidy. Teroristické skupiny, které jsou většinou složeny ze suni muslimů, kteří následují wahhabismus. Saúdská Arábie se skládá z převážně suni, wahhabistických muslimů, takže proč vláda Spojených států podporuje národ, který financoval 11. září, stejně jako skupiny jako Isis a Al-Káida? Proč je Izrael v zámce se Spojenými státy i Saúdskou Arábií proti Íránu? Opět Írán, země jako Sýrie, která bojuje proti teroristickým skupinám, proti kterým vláda Spojených států tvrdí, že jsme proti? Nevidíte? Nevidíte? Ti, kdo ovládají Spojené státy a jejich vládu spolu s Izraelem a Saúdskou Arábií, jsou nejen zapojeni do nejhoršího teroristického útoku na americké půdě, ale i do smrti tisíců po celém světě, jako je Sýrie, Jemen, Súdán, Lybie a ostatní.

Je čas se probudit. Vaše vláda zklamala vás a tyto muže, strunášeče za zákulisí, kteří jsou za to zodpovědní.

Pokud je vaše část šerriffovy kanceláře nebo policejního oddělení přidělena do bezpečnostní služby 10. až 28. července, zveme vás, abyste stál u nás. Nejsme váš nepřítel. Nepřítel je za vámi a platí vaše oddělení za bezpečnost. Pokud jste v oblasti Kalifornie nebo chcete cestovat, zveme vás k tomu. Nastavte nějaké společenské akce a setkejte se s námi tam.

10. až 28. července v Bohemian Grove, adresa je následující: 20601 Bohemian Avenue; Monte Rio, Kalifornie. Buďte tam, vstaňte a nechte svůj hlas slyšet, dokud je stále legální. Sdílejte to všude, do každé podobně smýšlející skupiny a znovu ji nahrajte do svých kanálů. Postavit kolem něj skupiny. Mějte na paměti naše nájemníky pokojných protestů s pouhými znalostmi jako naší zbraň.

Okupuj Český háj.

Operace Tkaní pavouka.

Jsme Anonymní.

Jsme Legie.

Neodpouštíme.

Nezapomínáme.

Bohemian Grove, Očekávejte nás.

Blog Comments

Thank you fam! Hope El part 3 is coming along nicely.

Im searching for groups to drop this off too. There are few people that have been sharing it around. Hopefully we are far enough out to get the turn out humanity needs.

#OccupyBohemianGrove
#OpWeavingSpider
#DeleteTheElite

Much Love As Always!

<3 cool!! thank you! hope we see you around soon!!! miss you and good luck with this op!!! much love!

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image