אופ

אופ

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

לאחר שטען שחדר אנונימי, HBGary Barr והמנכ "ל שלה אהרון בר נפגעו עם אחת ההתקפות החזקות ביותר של הקולקטיב. אנונימי הראשון השתלט על דף הבית של חברת האבטחה והחליף אותו במכתב ראה כתמונה למטה, אשר קרא בחלקו:

"אתה הבאת את זה על עצמך. ניסית לנשוך את היד האנונימית, ועכשיו היד האנונימית היא כלבה-סטירה לך בפנים."

אנונימי המשיך לסגור את מערכת הטלפון של החברה ולפרוץ למערכת הדואר האלקטרוני של החברה, עושה ציבור מעל 68,000 הודעות דואר אלקטרוני פרטיות שכללו מצגות, מידע על חברות מתחרות, ומידע על תוכניותיו של HBGary Barr על הורדת ויקיליקס, ועוד הרבה יותר.

לאחרונה, ראש חברת אבטחת האינטרנט HBGary הפדרלי, אהרון בר, ביקש לרומם את חקירתו של התנועה האנונימית על ידי מתן פייננשל טיימס עם מה שטען שהוא מידע מדויק ושימושי על אלה שלכאורה לנהוג בפעילויות שלנו.

בשנת שחרורו של אתמול הסקנו כי המידע שהוצג היה קל לערער על ידי כל מיליוני אנשים ברחבי העולם עם הבנה שטחית של תרבות האינטרנט. לא רק היה המידע שסופק על ידי HBGary הפדרלי מצער לא מדויק, זה סיפק שום ראיות מפלילות נגד כל אחד מהאנשים בשם. היום, אנונימי נודע כי HBGary הפדרלי התכוון למכור ל - FBI מסמך גדול שלכאורה מפורט זהותם של עשרות המשתתפים שלנו. בתוך שעות של למידה זו, אנונימי הסתנן לרשת של HBGary הפדרלי ואתרי אינטרנט. אנונימי רכש את המסמך עם פרטים אישיים אמורים של anons, יחד עם 50,000 הודעות דואר אלקטרוני של החברה (~ 4.71GB) - כולם עכשיו הופצו באינטרנט.

בנוסף, אתרי האינטרנט הקשורים שלו וחשבונות מדיה חברתית נחטפו ותומרנו כדי להדגיש עד כמה גרוע זה "מומחה אבטחה" מטפל בעניינים של הביטחון שלו. אוי ללקוחותיו ולאחרים שהשקיעו באמונו. חוסר האיכות במחקר שבוצע של אהרון בר ראוי לציין. אהרון בר החמיץ הרבה מידע כי כבר זמין באינטרנט, ולמעשה לא הצליח לזהות כמה מאלה שזהותם מעולם לא נועדו להיות מוסתרים.

אנשים כמו הבלוגר הדיאריסטי של DailyKos בארט בראון, והמנהל של anonnews.org, joepie91, שזהותם יכלו להימצא בפחות מדקה עם חיפוש פשוט בגוגל. ראוי גם לציין שאהרון בר גם סיפק את התיעוד הזה כדוגמה לפרוטוקול החקירה. זה יציג פגם שיטתי לעבודת החוקרת של ה-FBI. הסיכון של מוסד הליך פגום העריכת בעיה, והיא עושה זאת על חשבון משלמי המסים בכל מובן. אילו ה-FBI אכן קנה את המידע הזה מHBGary הפדרלי, זה היה שולם על ידי משלמי המסים כסף, ואנשים חפים מפשע רבים היו מסומנים כמנהיגים בפעולות שהם אולי אפילו לא היו קשורים עם.

בניגוד אליך, אהרון, עשינו את המחקר שלנו, אנחנו יודעים מי אתה, ועכשיו, כך גם כל השאר. למרות שיש לך הצליח להרוס את האמינות שלך בניסיון לקדם אותו, אתה לא לספק לנו בידור, אם כי לזמן קצר מאוד. אנונימי אין מנהיגים. אנחנו לא קבוצה, אנחנו לא ארגון.

אנחנו רק רעיון.

מה שעשינו היום ייראה קשה. זה קשה. אנחנו נגיב לאלה המבקשים לאיים עלינו. אנו מבינים כי המשתתפים שלנו היו מודאגים על פשיטות FBI האחרונות וחברות כגון HBGary הפדרלי אורב ורישום השיחות שלנו, אז אנחנו כבר נתנו את כל אנונימי הודעה: אנחנו נשיב מלחמה.

אנחנו אנונימיים. אנחנו לגיון. אנחנו לא סולחים. אנחנו לא שוכחים.

מצפה לנו - תמיד.

המכתב הראשון של בארט בראון. אות 2.

התגובה השנייה:

HBGary היקר (לאחרונה חרפה "אבטחה" החברה),

דרישת שלום חמה אנונימי שוב. זו הייתה האמונה שלנו שלימדו אותך לקח חשוב מאז המסר האחרון שלנו אליך, אבל נראה שזה לא המקרה.

לאחר שהשפלנו אותך ביסודיות על ידי הפיכת המסמכים הפרטיים שלך לציבור, השחתת האתר שלך, השתלטות על חשבונות מקוונים שונים של המנהלים שלך, הנדסה חברתית מנהלי השרת "מהימנים" שלך, חשיפת תקלות אישיות מביכות באהרון בר ובעצם הורסת תוכניות עתידיות לחברה שלך אולי, הנחנו שלפחות, לשם שינוי, תשתמש בתאי המוח המשולבים שלך כדי להבין מה אתה צריך ולא צריך לעשות.

אז מה עשית? איימת עלינו. גרג Hoglund, COO של HBGary, חשב שזה חכם לדחוף קדימה כי פעולה משפטית ננקטת להפיל אנונימי. בואו לא נשכח שבפעם הראשונה שניסית לעשות משהו כזה, לא להתעלם ממנו, ואנחנו לא משקיפים על זה עכשיו. היינו מוכנים להפסיק לתקוף אותך, אפילו היינו מוכנים לעזוב אותך להיות לגמרי - אבל עכשיו יש לך עורר אותנו, ולא יהיו רחמים.

יש לך אפילו את החוצפה להציע שאנחנו מזייפים מידע, שאותו פרסמת ביהירות בהצהרה באתר האינטרנט של החברה שלך. אותו אתר החברה שהאנונימי הרסה.

HBGary, Inc ו HBGary הפדרלי, חברה נפרדת אך קשורה, היו קורבנות של מתקפת סייבר פלילית מכוונת. אנחנו לוקחים את הפשע הזה ברצינות ועובדים עם רשויות אכיפת החוק הפדרליות, המדינה והמקומיות ומניבים מחדש משאבים פנימיים כדי לחקור ולהגיב כראוי. במידה שכל מידע לקוח עשוי להיות מושפע מאירוע זה, אנו נספק ללקוחות המושפעים מידע מלא ומדויק ברגע שהוא הופך לזמין.

בינתיים, אנא שימו לב כי כל מידע כרגע ברשות הציבור אינו אמין כי מבצעי עבירה זו, או אנשים שעובדים בשיתוף פעולה הדוק איתם, זייפו במכוון נתונים מסוימים. HBGary, Inc ו HBGary הפדרלי מחויבים תגובה מקיפה, מדויקת ומהירה לפשע הזה.

אנונימי זייף דבר; דלפנו תיבות הדואר הנכנס שלך במלואו ללא עריכות. למעשה, רוב המיילים שלך מכילים חתימות דיגיטליות של S/MIME, המוכיחות שהן אמיתיות. מידע זה הוא עכשיו בחינם לציבור, ואתה באמת חושב שאתה יכול להתפתל הדרך שלך לצאת מזה על ידי האשמת אנונימי בשיבוש הנתונים שלך?

אנחנו מרגישים שהגיע הזמן שניקח את המשחק לשלב הבא. יש לנו עכשיו שחררנו את כל הודעות הדוא״ל 71,802 HBGary ולכן הם זמינים באופן מלא לכל אזרח שמעוניין. זה כולל את 27,606 הודעות שלא פורסמו בעבר מהסליל של גרג הוגלנד. כללנו גם חיפוש טקסט מלא לנוחיותך.

אבל אל תבין אותנו לא נכון, זה לא הכל על נקמה. התקשורת הדליפה שלך חושפת שהחברות שלך הסתבכו בפעילויות מפוקפקות וסביר להניח שלא חוקיות, כולל מסע הכפשה נגד ויקיליקס, העיתונאים התומכים שלה, ויריבים של לשכת המסחר האמריקאית ובנק אוף אמריקה. ראיות אפילו מצביעות על כך שזה נעשה עם ידע מלא של משרד המשפטים של ארה "ב.

בעוד כל האמת טרם נחשפה, אנונימי מרגיש שזה חובתה לתת לעולם לדעת מה אתה, חברות הקשורות, וסוכנויות ממשלתיות הם עד מאחורי דלתיים סגורות. אנחנו לא נעמוד בחיבוק ידיים בעוד חברות כמו HBGary לעבוד בסודיות כדי לערער את זכויותיהם של אזרחים או מוסדות כמו ויקיליקס.

אמנם, HBGary, בזמן שאנחנו עושים את מה שאנחנו מרגישים הוא הכרחי ופשוט, אנחנו לא מכחישים כי נהנינו לשבור את הצוואר שלך בתהליך. ניסית לשחק את המשחק שלנו. הפסדת.

אנחנו אנונימיים.

אנחנו לגיון.

אנחנו לא סולחים.

אנחנו לא שוכחים.

מצפה לנו - תמיד.

עבור אל ספריית האב

HBGary דלף דוא״ל. טורנט

19-אוקטו-2016 21:14

24.1 ק "מ

HBGary הדליף הודעות דוא "ל_torrent.txt

19-אוקטובר 2016 20:04

204.0B

HBGary יותר דלף דוא״ל. טורנט

19-אוקטו-2016 21:14

11.8 אלף

HBGary יותר דלף הודעות דוא "ל_torrent.txt

19-אוקטובר 2016 20:33

102.0B

Hbgaryleakedeמיילים_archive.טורנט

13 ינואר 2017 21:19

38.9K

Hbgaryleakedeמיילים_files.xml

13 ינואר 2017 21:19

4.0K

האגאריליקידאימיילים מטה-סקליט

19-אוקטו-2016 21:14

10.0K

Hbgaryleakedeמיילים_meta.xml

13 ינואר 2017 21:19

1.2K

aaron@hbgary.com.rar (הצג תוכן)

19-אוקטובר 2016 20:04

1.9G

greg@hbgary.com.rar (הצג תוכן)

19-אוקטובר 2016 20:33

2.3G

phil@hbgary.com.rar (הצג תוכן)

19-אוקטובר 2016 20:04

1.3G

עיתונות

19-אוקטובר 2016 20:10

3.8 אלף

readme.txt

19-אוקטובר 2016 20:10

375.0B

ted@hbgary.com.rar (הצג תוכן)

19-אוקטובר 2016 20:04

1.5G

יולי 2017: אופ ממשיך

ברכות HBGary (מחשב "אבטחה" החברה),

הטענות האחרונות שלך של "הסתננות" אנונימי לשעשע אותנו, וכך גם הניסיונות שלך בשימוש אנונימי כאמצעי לגייס תשומת לב עיתונות בעצמך. איך זה בתור תשומת לב?

הבאת את זה על עצמך. ניסית לנשוך את היד האנונימית, ועכשיו היד האנונימית היא כלבה-סטירה לך בפרצוף. ציפית להתקפה נגד בצורה של בראול מילולית (כפי שאתה כל כך ברהיטות לשים את זה באחד המיילים הפרטיים שלך), אבל עכשיו קיבלת את הזעם המלא של אנונימי. אנחנו מעניקים לך שום נקודות.

מה שאתה נראה לא הצליח להבין הוא כי, רק בגלל שיש לך את הכותרת ואת appearence הכללי של חברה "אבטחה", אתה כלום לעומת אנונימי. אין לך ידע בטחוני. העסק שלך משגשג את טעינת מחירים מגוחכים עבור דברים פשוטים כמו nMaps, ואתה לא ראוי לשבח או אפילו הכרה כמומחי אבטחה. ועכשיו אתה פונה אנונימי לתהילה ותשומת לב? אתה מפגש פתטי של חנפנים תופס כסף זנות תקשורת שרוצים לגלגל בעסקים עבור החברה הפתטית באותה מידה שלך.

תן לנו ללמד אותך לקח שלעולם לא תשכח: אתה לא מתעסק עם אנונימי. אתה במיוחד לא להתעסק עם אנונימי פשוט כי אתה רוצה לקפוץ על מגמה לתשומת לב ציבורית, אשר אהרון בר הודה בדוא״ל הבא:

"אבל זה לא עליהם... זה על הקהל שלנו שיש את הרושם הנכון של היכולת שלנו ואת היכולת של המחקר שלנו. אנונימי יעשה כל מה שהם יכולים כדי להכפיש את זה. ויש להם את המיקרופון כביכול כי הם על אל Jazeeera, ABC, CNN, וכו 'אני הולך לשמור על הדיון כי אני חושב שזה עסק טוב אבל אני אהיה חכם על התגובות הציבוריות שלי.

יש לך בבירור להתעלם משהו מאוד ברור כאן: אנחנו כולם ואנחנו אף אחד. אם אתה להניף חרב זדון לתוך הקרביים "אנונימי, אנחנו פשוט לבלוע אותו. אתה לא יכול לשבור אותנו, אתה לא יכול לפגוע בנו, למרות שאתה בבירור ניסית...

אתה חושב שאספת שמות מלאים וכתובות הבית של "הבכירים" של אנונימי? אתה לא. אתה חושב אנונימי יש מייסד ומייסדים שונים? שקר. אתה מאמין שאתה יכול למכור את המידע שמצאת לאף-בי-איי? שקר. עכשיו, למה זה שקר? ראינו את המסמכים הפנימיים שלך, את כולם, ואתה יודע מה עשינו? צחקנו. רוב המידע שאתה "חילוץ" זמין לציבור באמצעות רשתות IRC שלנו. הפרטים האישיים של אנונימי "חברים" אתה חושב שרכשת הם, בפשטות, שטויות.

אז למה אתה לא יכול למכור את המידע הזה לאף-בי-איי כמו שהתכוונת? כי אנחנו הולכים לתת להם את זה בחינם. העבודה המפוארת שלך יכולה להיות פלא עבור כל לסרוק, כמו גם כל האימיילים הפרטיים שלך (יותר מ 44,000 יפהפיות עבור הציבור ליהנות). עכשיו כפי שאתה בוודאי מודע, אנונימי הוא די רציני כשמדובר בדברים כאלה, ובדרך כלל אנחנו יכולים לפרט שלא לצורך על ההיגיון שלנו מאחורי פעולות, אבל אנחנו ניתן לך הסבר פשוט, כי אתה נראה כמו אנשים פרימיטיביים:

יש לך בעיוורון טעון לכוורת אנונימית, כוורת שממנו ניסית לגנוב דבש. חשבת שהדבורים לא יגנו עליה? ובכן, הנה אנחנו. הכעסת את הכוורת, ועכשיו אתה נעקץ.

נראה כי מומחי אבטחה אינם מאובטחים במומחיות.

אנחנו אנונימיים.

אנחנו לגיון.

אנחנו לא סולחים.

אנחנו לא שוכחים.

מצפה לנו - תמיד.

Tags
,

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image