اپ HbGary

اپ HbGary

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

بعد از اينکه ادعا کرد که به «ناشناس «نفوذ کرده، «اچ بي گري بار «و مدير عامل شرکت «آرون بار «با يکي از قوي ترين حمله هاي گروه برخورد کردن. ناشناس ابتدا صفحه اصلی شرکت امنیتی را گرفت و آن را با نامه ای که به عنوان یک تصویر زیر دیده می شود جایگزین کرد:

«تو خودت اين بلا رو سر خودت آوردي. سعی کردی دست ناشناس را گاز بگیری، و حالا دست ناشناس داره به صورتت سیلی میزنه.»

ناشناس در ادامه به تعطیل سیستم تلفن شرکت و هک به سیستم ایمیل شرکت, ساخت عمومی بیش از 68،000 ایمیل خصوصی که شامل ارائه, اطلاعات در مورد شرکت های رقیب, و اطلاعات در برنامه های HBGary بار در گرفتن ویکی لیکس, و خیلی بیشتر.

اخیرا رئیس شرکت امنیت اینترنت HBGary فدرال، آرون بار، به دنبال بالا بردن تحقیقات خود را از جنبش ناشناس با ارائه فایننشال تایمز با آنچه که ادعا می کرد اطلاعات دقیق و مفید در مورد کسانی که ادعا می کنند فعالیت های ما را رانندگی می کنند.

در انتشار دیروز ما نتیجه گرفتیم که اطلاعات ارائه شده توسط هر یک از میلیون ها نفر در سراسر جهان با درک دقیق از فرهنگ اینترنت تضعیف می شود. نه تنها اطلاعات ارائه شده توسط HBGary فدرال woefully نادرست بود, آن را ارائه هیچ شواهد متهم علیه هر یک از افراد به نام. امروز، ناشناس متوجه شد که فدرال HBGary قصد دارد به FBI یک سند بزرگ را به فروش برساند که ظاهرا هویت ده ها تن از شرکت کنندگان ما را دقیق کرده است. در عرض چند ساعت پس از یادگیری این، ناشناس به شبکه و وب سایت های فدرال HBGary نفوذ کرد. ناشناس سند را با جزئیات شخصی احتمالی از anons به دست آورد، همراه با 50،000 ایمیل شرکت (~4.71GB) - که همه آنها در حال حاضر در اینترنت توزیع شده است.

علاوه بر این، وب سایت های مرتبط و حساب های رسانه های اجتماعی ربوده شده و به استرس دستکاری شده اند که این «کارشناس امنیتی» مسائل مربوط به امنیت خود را اداره می کند. وای به مشتریان خود و دیگران که در اعتماد به نفس خود سرمایه گذاری. فقدان کیفیت در تحقیقات انجام شده آرون بار قابل توجه است. آرون بار اطلاعات زیادی را که آنلاین در دسترس بود از دست داد، و در واقع نتوانست برخی از کسانی را شناسایی کند که هویتشان هرگز قصد پنهان شدن آنها را نداشتند.

افرادی مانند وبلاگ نویس دیلیکوز بارت براون، و مدیر anonnews.org، joepie91، که هویت آنها می تواند در کمتر از یک دقیقه با یک جستجوی ساده گوگل یافت می شود. همچنین لازم به ذکر است که آرون بار نیز این اسناد را به عنوان نمونه ای از پروتکل تحقیق ارائه می دهد. این امر یک نقص سیستماتیک را به چوب تحقیقاتی اف بی آی معرفی می کند. خطر نهادینه کردن یک روش ناقص نمایی یک مشکل، و آن را در هزینه مالیات دهندگان از هر جهت. اگر اف بی آی در واقع این اطلاعات را از HbGary فدرال خریداری, آن را توسط مالیات دهندگان پول پرداخت شده است, و بسیاری از مردم بی گناه می شده اند به عنوان رهبران در اقدامات آنها حتی ممکن است با آن همراه شده اند مشخص شده اند.

برخلاف تو، «ارون «، ما تحقيقاتمون رو انجام داديم، ما ميدونيم تو کي هستي، و حالا، بقيه هم همينطورن. اگر چه شما موفق به خراب کردن اعتبار خود را در تلاش برای آن بیشتر, شما ما را با سرگرمی فراهم, البته بسیار کوتاه. ناشناس رهبر ندارد. ما یک گروه نیستیم، ما یک سازمان نیستیم.

ما فقط يه ايده ايم.

کاري که امروز کرديم خشن به نظر ميرسه این خشن است. ما به کسانی که به دنبال تهدید ما هستند پاسخ خواهیم داد. ما درک می کنیم که شرکت کنندگان ما نگران حملات اخیر اف بی آی و شرکت هایی مانند کمین فدرال HBGary و ثبت مکالمات ما بوده اند، بنابراین ما به تمام افراد ناشناس یک پیام داده ایم: ما مبارزه خواهیم کرد.

ما ناشناس هستيم. ما لژيون هستيم. ما نميبخشيم ما فراموش نمی کنیم.

از ما انتظار داشته باشید - همیشه.

نامه بارت براون 1. نامه ۲.

پاسخ دوم:

HbGary عزیز (اخیرا خوار «امنیت» شرکت)،

سلام گرم از ناشناس یک بار دیگر. این باور ما بود که از آخرین پیام به شما درس ارزشمندی داده شده است، اما به نظر می رسد که این چنین نیست.

پس از ما شما را به طور کامل تحقیر با ساخت اسناد خصوصی خود را عمومی, defacing وب سایت خود را, در نظر گرفتن بیش از حساب های مختلف آنلاین مدیران خود را, اجتماعی مهندسی «اعتماد» مدیران سرور خود را, پرده برداری از اتفاقات ناگوار شخصی آرون بار و اساسا خراب کردن هر برنامه آینده شرکت شما ممکن است، ما فرض کرده بودیم که شما حداقل برای یک بار، از ترکیب سلول های مغزی خود برای درک آنچه که باید و نباید انجام دهید استفاده کنید.

خب چيکار کردي؟ تو ما رو تهديد کردي. گرگ هوگلند، COO از HBGary، فکر کرد عاقلانه است که اقدام قانونی برای پایین آوردن «ناشناس «صورت گرفته است. فراموش نکنید که اولین بار شما سعی کردید چیزی شبیه به این را انجام دهید، ما آن را نادیده نگرفتیم، و ما در حال حاضر آن را مشرف نیستیم. ما حاضر بودیم که دست از حمله به شما برداریم، ما حتی مایل بودیم که شما را ترک کنیم، اما حالا شما ما را تحریک کردید، و هیچ رحمی وجود نخواهد داشت.

تو حتي جرات داري که بگي ما داريم اطلاعات رو جعل ميکنيم، که تو با گستاخي در بيانيه اي در وبسايت شرکتت پست کردي. همون وب سايت شرکتي که «ناشناس «رو ويران کرد.

HBGary, Inc و HBGary فدرال, یک شرکت جداگانه اما مرتبط, قربانیان یک حمله سایبری جنایی عمدی بوده است. ما این جرم را جدی می‌گیریم و با مقامات مجری قانون فدرال، ایالتی و محلی کار می‌کنیم و منابع داخلی را جهت تحقیق و پاسخ مناسب هدایت می‌کنیم. به حدی که هر گونه اطلاعات مشتری ممکن است توسط این رویداد تحت تاثیر قرار گرفته باشد، ما به مشتریان آسیب دیده با اطلاعات کامل و دقیق در اسرع وقت آن را در دسترس قرار می دهیم.

در همین حال، لطفا آگاه باشید که هر گونه اطلاعات در حال حاضر در حوزه عمومی قابل اعتماد نیست، زیرا عاملان این جرم یا افرادی که از نزدیک با آنها کار می کنند، عمدا داده های خاصی را جعل کرده اند. HBGary, شرکت و HBGary فدرال به جامع متعهد, دقیق, و پاسخ سریع به این جرم و جنایت.

ناشناس هیچ چیز را جعل نکرده است؛ ما صندوق های پستی شما را بدون ویرایش به طور کامل بیرون کشیدیم. در واقع، بیشتر ایمیل‌های شما حاوی امضاهای دیجیتالی S/MIME هستند که ثابت می‌کنند واقعی هستند. این اطلاعات در حال حاضر برای عموم آزاد است، و شما صادقانه فکر می کنید که می توانید راه خود را از آن خارج کنید با متهم کردن ناشناس به دستکاری داده های خود؟

حس میکنیم وقتشه که بازی رو به مرحله بعدی برداریم ما در حال حاضر تمام ایمیل های 71,802 HBGary را منتشر کرده ایم تا آنها به طور کامل برای هر شهروندی که علاقه مند است در دسترس هستند. این شامل ایمیل های 27,606 قبلا منتشر نشده از قرقره گرگ هوگلوند است. ما همچنین شامل یک جستجوی متن کامل برای راحتی شما.

اما ما را اشتباه نگیرید، این همه در مورد انتقام نیست. ارتباطات منتشر شده شما نشان می دهد که شرکت های شما در فعالیت های بسیار مشکوک و به احتمال زیاد غیر قانونی گرفتار شده اند، از جمله کمپین اسمیر علیه ویکی لیکس، روزنامه نگاران حمایتی آن، و دشمنان اتاق بازرگانی و بانک مرکزی آمریکا. شواهد حتی نشان می دهد که این کار با آگاهی کامل از وزارت دادگستری ایالات متحده انجام شده است.

در حالی که کل حقیقت هنوز کشف نشده است، ناشناس احساس می کند که وظیفه اش این است که به جهان اطلاع دهد که شما، شرکت های مرتبط و سازمان های دولتی در پشت درهای بسته چه می کنید. ما در حالی که شرکت هایی مانند HbGary در مخفیانه کار می کنند تا حقوق شهروندان یا موسسات مانند ویکی لیکس را تضعیف کنند.

مسلما, HBGary, در حالی که ما انجام آنچه ما احساس می کنیم لازم است و فقط, ما انکار نمی کنیم که ما لذت بردن از شکستن گردن خود را در روند. تو سعي کردي با ما بازي کني تو باختي.

ما ناشناس هستيم.

ما لژيون هستيم.

ما نميبخشيم

ما فراموش نمی کنیم.

از ما انتظار داشته باشید - همیشه.

رفتن به فهرست راهنمای والدین

HbGary به بیرون درز ایمیل ها.تورنت

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ۲۳:۴۳

24.1 هزار

HbGary به بیرون درز ایمیلs_torrent.txt

۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۰:۳۴

204.0 ب

HbGary ایمیل بیشتر به بیرون درز کرد.تورنت

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ۲۳:۴۳

11.8 هزار

HBGary ایمیل به بیرون درز بیشتر emails_torrent.txt

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۰۳

102.0 ب

HBGaryleakedemails آرشیو، تورنت

۲۲ دی ۱۳۹۶ ۲۳:۴۹

38.9 هزار

HBGaryleakedemail_فایل های.xml

۲۲ دی ۱۳۹۶ ۲۳:۴۹

4.0K

HBGaryleakedemail_متا.sqlite

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ۲۳:۴۳

10.0 هزار

HBGaryleakedemail_meta.xml

۲۲ دی ۱۳۹۶ ۲۳:۴۹

1.2هزار

aaron@hbgary.com.rar (مشاهده مطالب)

۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۰:۳۴

1.9 گرم

greg@hbgary.com.rar (مشاهده مطالب)

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۰۳

2.3 گرم

phil@hbgary.com.rar (مشاهده مطالب)

۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۰:۳۴

1.3 گرم

تي. تي. تي

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۰:۴۰

3.8 هزار

دوباره ام تي. تي

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۰:۴۰

375.0 بي

ted@hbgary.com.rar (مشاهده مطالب)

۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۰۰:۳۴

1.5 گرم

جولای 2017: عملیات ادامه می دهد

سلام HbGary (کامپیوتر «امنیت» شرکت)،

ادعاهای اخیر شما در مورد «نفوذ» ناشناس ما را سرگرم می کند، و همچنین تلاش های خود را برای استفاده از ناشناس به عنوان وسیله ای برای جلب توجه به خودتان انجام دهید. اين براي جلب توجه چطوره؟

خودت اين بلا رو سر خودت آوردي. تو سعي کردي دست «ناشناس «رو گاز بگيري و حالا دست «ناشناس «داره تو صورتت سيلي ميزنه شما انتظار می رود ضد حمله در قالب یک braul کلامی (همانطور که شما به طرز فصاحت آن را در یکی از ایمیل های خصوصی خود قرار داده), اما در حال حاضر شما خشم کامل از ناشناس دریافت کرده اید. ما به شما هیچ امتیاز جایزه.

چیزی که به نظر می رسد در درک آن شکست خورده اید این است که، فقط به این دلیل که شما عنوان و ظاهر عمومی یک شرکت «امنیت» را دارید، شما در مقایسه با «ناشناس» چیزی نیستید. شما اطلاعات امنیتی کمی ندارید. کسب و کار شما با شارژ کردن قیمت های مسخره برای چیزهای ساده مانند NMaps رشد می کند، و شما سزاوار ستایش یا حتی به عنوان کارشناسان امنیتی نیست. و حالا براي شهرت و توجه به «ناشناس «اومدي؟ تو يه گردهمايي رقت انگيز از آدم هاي احمق پول هاي رسانه اي هستي که ميخوان براي شرکت رقت انگيزت توي کسب و کار شرکت کنن

بگذارید درسی را به شما بدهیم که هرگز فراموش نخواهید کرد: شما با «ناشناس» در نمیفتید. شما به خصوص با «ناشناس «سر به سر نمی رسانید فقط به این دلیل که می خواهید در روند توجه عمومی پرش کنید، که آرون بار در ایمیل زیر به آن اعتراف کرد:

«اما این در مورد آنها نیست... این در مورد مخاطبان ما داشتن تصور درست از توانایی ما و شایستگی تحقیقات ما است. و آنها میکروفن را دارند تا صحبت کنند چون در الجزیره، ABC، سی ان ان ان و غیره هستند من این بحث را ادامه خواهم داد چون فکر می کنم کسب و کار خوبی است اما در مورد پاسخ های عمومی من هوشمندانه خواهم بود.»

شما به وضوح چیزی بسیار واضح را نادیده گرفتید: ما همه هستیم و هیچ کس نیستیم. اگر شما یک شمشیر کینه توزی را به داخل داخلی ناشناس بچرخانید، ما به سادگی آن را احاطه خواهیم کرد. شما نمي تونيد ما رو بشکنيد، نمي تونيد به ما آسيب برسونيد،

شما فکر می کنم شما جمع آوری نام کامل و آدرس خانه از «بالاتر یو پی اس» ناشناس? ندادي. فکر ميکني «ناشناس «يه بنيانگذار و موسسان مختلف داره؟ دروغ ميگي. فکر ميکني ميتوني اطلاعاتي که پيدا کردي رو به اف.بي.آي بفروشي؟ دروغ ميگي. حالا، چرا اين يکي دروغه؟ ما اسناد داخلي شما رو ديديم، همشون رو، و ميدوني چيکار کرديم؟ ما خنديديم. بیشتر اطلاعاتی که شما استخراج کرده اید از طریق شبکه های IRC ما در دسترس عموم قرار می گیرد. جزئیات شخصی «اعضای» ناشناس که شما فکر می کنید به دست آورده اید، کاملا ساده، بی معنی است.

پس چرا نميتوني اين اطلاعات رو به اف.بي.آي بفروشي؟ چون ميخوايم مجاني بهشون بديم. کار با شکوه و جلال مغرور شما می تواند یک شگفتی برای همه به صیقلی, همانطور که همه ایمیل های خصوصی خود را (بیش از 44،000 زیبایی برای مردم برای لذت بردن از). حالا همانطور که احتمالا می دانید، ناشناس وقتی صحبت از چیزهایی مثل این می شود کاملا جدی است، و معمولا ما می توانیم به طور بلاعوض درباره استدلال خود در پشت عملیات توضیح دهیم، اما ما به شما یک توضیح ساده می دهیم، چون شما به نظر می رسد افراد ابتدایی:

شما کورکورانه وارد کندو ناشناس شده اید، کندو که سعی کردید عسل را بدزدید. فکر کردي زنبورها ازش دفاع نميکنن؟ خب اینجاییم تو کندو رو خشمگین کردی و حالا داری نیش میزنند

به نظر می رسد که کارشناسان امنیتی ماهرانه امن نیست.

ما ناشناس هستيم.

ما لژيون هستيم.

ما نميبخشيم

ما فراموش نمی کنیم.

از ما انتظار داشته باشید - همیشه.

Tags
,

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image