Anonim John Fairhurst Milyon Maske Mart sızan ortaya çıkarır

Anonim John Fairhurst Milyon Maske Mart sızan ortaya çıkarır

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

2012'de George Soros, Ajan casusları ve muhbirlerle IRC'ye sızarak Anonymous üzerine tam bir ön saldırı başlattı. 2016'da Anonymous, Milyon Maske Marş'ın sızıcılarını ortaya çıkardı ve katılacak olanların, sızıcılarla çevrili olması, içgörü şiddete maruz kalmaları ve IDEA'ya karşı çıkmaları için yürüyüşün boykot edilmesi çağrısında bulundu. Milyon Maske Marşı, ABD hükümeti için Anonim'i içeriden bölmek ve kâr amaçlı kullanmak için çalışan John Fairhurst tarafından sızdı. 2012'den beri psiop The Occupy Movement ile tanınmaktadır. Hepimiz biliyoruz ki Anon Ops ve Anon HQ ve benzerleri hükümet tarafından kontrol edilen web siteleri, Courage Foundation gibi bal çöpü olarak kullanılır. Anonymous bu şakacıları açığa çıkarıyor ve devam edecek, ta ki Anonymous tekrar güvende olana kadar. Gerçek Anonymous kendilerini savunmak zorundadır. Hepimiz ajanlar ve onlar tarafından kontrol edilen spamcıları bulduklarımızı açığa çıkarmalıyız.

Anonim Milyon Maske Mart 2016'yı desteklemez.

Sizin için ortaya koyduğumuz geçmiş sızıntılara bakın, listelediğimiz hesapları inceleyin, böylece onları kendiniz tanımlayabilirsiniz.

Büyük bir ajan casus ağı liderlerinin kimliklerini ele geçirdik. Ayrıntılar için http://pastebin.com/rWPmHrgp adresini ziyaret edin ve bu sinsi zavallıları ortaya çıkarmamıza yardım edin!

Biz Anonymous'uz.

Kötülüğün güçlerine karşı savaşıyoruz.

Yozlaşmışları ifşa ederiz.

Yalanları yok edeceğiz.

Kendimizi gerçeğe teslim ediyoruz.

Biz bilgiyle konuşuruz.

Birçoğumuz öldürüldü.

Birçoğumuz hayatımızın çoğu için kafese tıkıldık.

Ama, ne kadar çok susturmaya çalışırlarsa çalışsınlar.

Dünyada bir tane olduğu sürece.

Anonymous fikrini taşıyan biri.

İsimsiz asla ölmeyecek.

Anonymous ayakta kalan son kişi olacak.

Bizi bekle.

http://pastebin.com/rWPmHrgp

Bu insanları paylaş, rapor et ve engelle, içinde bulundukları toplulukları ve takipçilerini. Sadece birlikte durup çalıştığımızda ve savaştığımızda bu kurtları gerçekten fethetmeyi başarabiliriz. Anonymous piramide tırmanmayı bırakmayacak. Göze ulaşıp onu avucundan söküp çıkarana kadar.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image