Anonimowy ujawnia John Fairhurst infiltracji Milion Maska marca

Anonimowy ujawnia John Fairhurst infiltracji Milion Maska marca

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

W 2012 roku George Soros rozpoczął pełny atak frontalny na Anonima, infiltrując IRC szpiegami i kapusami. W 2016 roku Anonimowi odkryli infiltratorów Marszu Milionów Masek i wezwali do bojkotu marszu, ponieważ ci, którzy będą w nim uczestniczyć, będą otoczeni przez infiltratorów, wprowadzeni do wglądu przemocy i będą przeciwni IDEA. Marsz Milionów Masek został infiltrowany przez Johna Fairhursta, który pracował dla rządu USA, aby podzielić Anonymous od wewnątrz, a także wykorzystać go dla zysku. Od 2012 roku znany jest z psyop The Occupy Ruch. Wszyscy wiemy, że Anon Ops i Anon HQ i podobne są kontrolowane przez rząd strony internetowe, używane jako honeypoty jak Fundacja Odwagi. Anonimowi ujawniają tych jokerów i będą nadal, dopóki Anonimowi nie zostanie ponownie zabezpieczony. Prawdziwy Anonimowy musi się bronić. Musimy ujawnić tych, których znajdziemy, którzy są agentami i spamerami, którzy są przez nich kontrolowani.

Anonimowy nie obsługuje Million Mask marca 2016.

Spójrz na przeszłe przecieki, które dla was wyśleliśmy, przestudiuj konta, które wymieniliśmy, żebyście mogli je zidentyfikować dla siebie.

Uzyskaliśmy tożsamość przywódców dużej sieci agentów infiltratorów. Odwiedź http://pastebin.com/rWPmHrgp szczegóły i pomóż nam ujawnić te podstępne nędzne!

Jesteśmy anonimowi.

Walczymy z siłami zła.

Ujawniamy skorumpowanego.

Zniszczymy kłamstwa.

Oddajemy się prawdzie.

Mówimy z wiedzy.

Wielu z nas zostało zamordowanych.

Wielu z nas jest w klatce przez większość naszego życia.

Ale bez względu na to, ilu z nas próbuje uciszyć.

Tak długo, jak jest jeden na świecie.

Ten, który nosi ideę Anonimowego.

Anonimowi nigdy nie umrze.

Anonimowy będzie ostatni.

Spodziewaj się nas.

http://pastebin.com/rWPmHrgp

Podziel się i zgłaszaj i blokuj tych ludzi. społeczności są w i ich zwolenników. Tylko wtedy, gdy będziemy razem pracować i walczyć, uda nam się naprawdę podbić te wilki. Anonimowi nie przestaną wspinać się po piramidzie, dopóki nie dotrzemy do oka i wyrwiemy go z jej gospodarstwa.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image