Anonymní odhaluje John Fairhurst Infiltrační Milion Maska pochod

Anonymní odhaluje John Fairhurst Infiltrační Milion Maska pochod

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

V roce 2012 zahájil George Soros úplný čelní útok na Anonymous tím, že infiltroval IRC s agentem špiony a práskači. V roce 2016 Anonymní odhalili infiltrátory Mask March March, a vyzvali k bojkotu pochodu, protože ti, kteří by se ho zúčastnili, by byli obklopeni infiltrátory, dát tam nahlédnout násilí a jít proti IDEA. Mask March byl infiltrován John Fairhurst, který pracoval pro americkou vládu, aby Anonymous rozdělil zevnitř a využil ho k zisku. Od roku 2012 je známý svým psyoppem The Occupy Hnutí. Všichni víme, že Anon Ops a Anon HQ a podobně jsou vládní webové stránky, používané jako honeypoty jako Courage Foundation. Anonymní odhalují tyto žolíky a bude pokračovat, dokud Anonymous je opět v bezpečí. Skutečný Anonymous se musí bránit. Všichni musíme odhalit ty, které najdeme, kdo jsou agenty, a spammery, které jsou jimi kontrolovány.

Anonymní nepodporuje Milion Mask březen 2016.

Podívejte se na úniky z minulosti, které jsme pro vás vyhodili, prostudujte si účty, které jsme uvedli, abyste je mohli identifikovat sami.

Získali jsme identitu vůdců velké sítě agentů infiltrátorů. Navštivte http://pastebin.com/rWPmHrgp podrobnosti a pomozte nám odhalit tyto zákeřné ubožáky!

Jsme Anonymní.

Bojujeme proti silám zla.

Odhalíme zkorumpované.

Zničíme lži.

Dáváme se pravdě.

Mluvíme z vědomostí.

Mnoho z nás je zavražděno.

Mnozí z nás jsou v kleci po většinu našich životů.

Ale bez ohledu na to, kolik z nás se snaží umlčet.

Dokud existuje jeden na světě.

Ten, kdo nese myšlenku Anonymous.

Anonymní nikdy nezemřou.

Anonymní bude poslední.

Očekávejte nás.

http://pastebin.com/rWPmHrgp

Sdílet a hlásit a blokovat tyto lidi, komunity, ve kterých jsou, a jejich následovníky. Teprve když budeme stát spolu, pracovat a bojovat, uspějeme ve skutečně dobytí těchto vlků. Anonymní nepřestanou šplhat po pyramidě, dokud nedosáhneme oka a nevytrhneme ji z jejího držení.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image