Bank Ameryki

Bank Ameryki

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

Założyciel WikiLeaks Julian Assange twierdził w wywiadzie z 2009 roku, że uzyskał 5 GB prywatnych danych z zagubionego laptopa dyrektora Banku Ameryki, które zawstydziłyby, jeśli nie obciążają, kierownictwa Bofa odpowiedzialnego za zacienione praktyki biznesowe.

Znacznie później, Anonymous ujawnił skarbnicę wewnętrznych e-maili pochodził od siedmioletniego pracownika banku na bankofamericasucks.com. Przeciek był, jak wiele przecieków, ignorowane przez większość, ze względu na fakt, że BoA był już w wiadomościach o zacienionych praktykach kredytowych, a e-maile nie ujawniły nic, co było tak rewolucyjne, jak myśleli przecieki (jak to jest w przypadku wielu “przecieków”).

Dokumenty i wiadomości e-mail wydają się dokumentować wzór celowego ukrywania krytycznych informacji na temat jego polisy wykluczenia i ubezpieczenia kredytu oraz próby usunięcia danych, które mogłyby później ujawnić te zasady. Choć nieetyczny, taki jest biznes korporacyjnych ciotów. Dlatego zasługują na zhakowanie. I zhakowane będą nadal.

Gdyby tylko dla Lulz.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

No Image
No Image
No Image