Geçmiş ve Güncel İşlemlerin Anonim İşlemler Endeksine Hoş Geldiniz

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

Anonim herkesin bilgi hakkına sahip olduğu IDEA aracılığıyla elit ve gündemlerine karşı durmak. Anonymous, yeteneklerini yozlaşmış kişileri ortaya çıkarmak ve insanlığı sansür ve zihin kontrolünü serbest bırakmak için kullanan korsanlardır.

Anonymous, yolsuzluğu ve insan haklarının kötüye kullanılmasını ortaya koyarak bu fikri savundu. Pedo-Avcılığı'ndan Hayvan İstismarı Siyasi ve Kurumsal Altyapının yok edilmesine kadar Anonymous tüm dijital cephelerle savaşıyor.

Operasyon ve becerilerin birçok farklı türü olduğu gibi, hacker birçok farklı türü vardır. Beyaz şapka hackerları hükümetler için çalışan kişilerdir. Siyah şapka korsanları kendileri için çalışanlar. Anonymous, fikri ya da Lulz için çalışan gri şapka korsanlarıdır. Kişisel kazanç ya da kâr için hiçbir şey yapmıyorlar.

Anonim İşlemler ve detayları toplamaya ve keyif almak için buraya göndermeye devam edeceğiz.

Güncellemeleri ve daha fazlasını görmek için lütfen Ana Merkezimizi ziyaret edin.

Lütfen Kütüphane Arşivlerimizin tadını çıkarın veya Anarchy'nin Blog'unu, Uyanış Blogunu veya BlaqBox'u ziyaret edin!

Eğer yeteneğiniz varsa, IRC'mizi ziyaret edebilirsiniz.

*Öğreticiler bölümü yakında!

Her sayfanın üst kısmında, sitede dinlemek için kullanılabilir sayfanın ses sürümünü bulacaksınız, yanı sıra gelecekteki kullanım veya dağıtım için indirmek için. Ses makalesini indirmek için Abone Ol düğmesine basın. Ne yazık ki eklenti bize indirmek okumak için bu düğmenin etiketleme değiştirmek için izin vermez, ama bu tüm düğme başarır olduğunu. Her makalenin ses sürümüne ek olarak, sayfanın üst kısmındaki uygun bayrağa tıklayarak sayfayı çevirebilirsiniz.

At the top of every page you will find the audio version of the page, available to listen to on the site,

as well as to download for future use or distribution.

To download the audio article hit the Subscribe button.

Unfortunately the plugin does not allow us to change the labeling of this button to read Download, but that is all the button accomplishes.

In addition to the audio version of each article, you can translate the page by clicking on the appropriate flag at the top of the page.