Witamy w Anonimowych Operacjach Przeszłych i Bieżących Operacji

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

Anonimowe stoją przeciwko elity i ich agendy przede wszystkim poprzez IDEA, że każdy ma prawo do informacji. Anonimowi to hakerzy, którzy wykorzystują swoje umiejętności, aby ujawnić skorumpowanych i uwolnić ludzkość od cenzury i kontroli umysłu.

Anonimowi podtrzymuje ten pomysł, ujawniając korupcję i nadużycie praw człowieka, gdziekolwiek się znajdują. Od Pedo-polowania po nadużycie zwierząt po zniszczenie infrastruktury politycznej i korporacyjnej — Anonimowy walczy ze wszystkimi cyfrowymi frontami.

Istnieje wiele różnych rodzajów hakerów, tak jak istnieje wiele różnych rodzajów operacji i umiejętności. Hakerzy z białymi kapeluszami to ci, którzy pracują dla rządów. Hakerzy czarnych kapeluszy to ci, którzy pracują dla siebie. Anonimowi to hakerzy, którzy pracują dla tego pomysłu, lub dla Lulz, i nie robią nic dla osobistych korzyści lub zysku.

Zebraliśmy i będziemy nadal zbierać anonimowe operacje i dane oraz umieszczać je tutaj dla przyjemności.

Odwiedź również główne centrum Hub, aby zobaczyć aktualizacje i nie tylko.

Zapraszamy również do naszego Archiwum Biblioteki lub odwiedzić Blog Anarchy, Blog Awakening lub BlaqBox!

Jeśli masz umiejętności, zapraszamy do odwiedzenia naszego IRC.

*Sekcja tutoriale już wkrótce!

U góry każdej strony znajdziesz wersję audio strony, dostępną do słuchania na stronie, a także do pobrania do wykorzystania w przyszłości lub dystrybucji. Aby pobrać artykuł audio, naciśnij przycisk Subskrybuj. Niestety wtyczka nie pozwala nam zmienić etykietowanie tego przycisku, aby przeczytać Pobierz, ale to wszystko, co przycisk osiąga. Oprócz wersji audio każdego artykułu możesz przetłumaczyć stronę, klikając odpowiednią flagę u góry strony.

At the top of every page you will find the audio version of the page, available to listen to on the site,

as well as to download for future use or distribution.

To download the audio article hit the Subscribe button.

Unfortunately the plugin does not allow us to change the labeling of this button to read Download, but that is all the button accomplishes.

In addition to the audio version of each article, you can translate the page by clicking on the appropriate flag at the top of the page.