ברוכים הבאים למדד פעולות אנונימיות של פעולות העבר והזרם

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

אנונימי לעמוד נגד האליטה והאג'נדות שלהם בעיקר באמצעות הרעיון שלכל אחד יש את הזכות למידע. אנונימיים הם האקרים שמשתמשים בכישוריהם כדי לחשוף את המושחתים, וכדי לשחרר את האנושות של צנזורה ושליטה מוחית.

אנונימי לקיים את הרעיון על ידי חשיפת שחיתות וניצול לרעה של זכויות אדם בכל מקום בו הם נמצאים. מ פדו-ציד התעללות בבעלי חיים להרוס תשתיות פוליטיות ותאגידים, אנונימי נלחם בכל החזיתות הדיגיטליות.

ישנם סוגים רבים ושונים של האקרים, בדיוק כפי שיש סוגים רבים ושונים של פעולות ומיומנויות. האקרים לבנים כובע הם אלה שעובדים עבור ממשלות. האקרים כובע שחור הם אלה שעובדים עבור עצמם. אנונימיים הם האקרים אפור-כובע שעובדים עבור הרעיון, או עבור Lulz, ולא עושה כלום עבור רווח אישי או רווח.

אספנו ונמשיך לאסוף פעולות אנונימיות ופרטים ולפרסם אותם כאן להנאתכם.

בקר גם במרכז הראשי שלנו כדי לראות עדכונים ועוד.

אנא גם ליהנות מארכיון הספרייה שלנו או לבקר בבלוג של האנרכיה, או בבלוג של "התעוררות "או "BlaqBox "!

אם יש לך את המיומנות, אתה מוזמן לבקר IRC שלנו.

*סעיף הדרכות בקרוב!

בחלק העליון של כל דף תוכלו למצוא את גרסת השמע של הדף, זמין להאזנה באתר, כמו גם להוריד לשימוש עתידי או הפצה. כדי להוריד את מאמר השמע, לחץ על הלחצן הירשם. למרבה הצער התוסף אינו מאפשר לנו לשנות את תיוג של כפתור זה כדי לקרוא הורדה, אבל זה כל הכפתור משיג. בנוסף לגרסת השמע של כל מאמר, ניתן לתרגם את הדף על ידי לחיצה על הדגל המתאים בחלק העליון של הדף.

At the top of every page you will find the audio version of the page, available to listen to on the site,

as well as to download for future use or distribution.

To download the audio article hit the Subscribe button.

Unfortunately the plugin does not allow us to change the labeling of this button to read Download, but that is all the button accomplishes.

In addition to the audio version of each article, you can translate the page by clicking on the appropriate flag at the top of the page.