به شاخص عملیات ناشناس عملیات گذشته و جاری خوش آمدید

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

ناشناس در مقابل نخبگان و برنامه های خود ایستاده در درجه اول از طریق ایده که هر کس حق دارد به اطلاعات است. ناشناس هکرهایی هستند که از مهارت های خود برای افشای فاسد استفاده می کنند، و انسانیت را از سانسور و کنترل ذهن آزاد می کنند.

ناشناس این ایده را با افشای فساد و سوء استفاده از حقوق بشر هر جا که هستند، حمایت می کند. از پدو شکار تا سوء استفاده از حیوانات تا از بین بردن زیرساخت های سیاسی و شرکتی، ناشناس با تمام جبهه های دیجیتال مبارزه می کند.

انواع مختلفی از هکرها وجود دارد، همانطور که بسیاری از انواع مختلف عملیات و مهارت وجود دارد. هکرهای کلاه سفید کسانی هستند که برای دولت ها کار می کنند. هکرهای کلاه سیاه کسانی هستند که برای خود کار می کنند. ناشناس هکرهای کلاه خاکستری هستند که برای ایده یا برای لولز کار می کنند و هیچ کاری برای سود شخصی یا سود نمی کنند.

ما جمع آوری و ادامه خواهد داد به جمع آوری عملیات ناشناس و جزئیات و ارسال آنها در اینجا برای لذت بردن شما.

برای مشاهده آپدیت ها و موارد دیگر، لطفا به مرکز اصلی ما مراجعه کنید.

لطفا از آرشیو کتابخانه ما نیز لذت ببرید یا از وبلاگ آنارشی یا وبلاگ بیداری یا بلاگ باکس دیدن کنید!

اگر مهارت دارید، می توانید از IRC ما بازدید کنید.

*بخش آموزش به زودی!

در بالای هر صفحه شما نسخه صوتی صفحه را پیدا خواهید کرد که برای گوش دادن به سایت در دسترس است و همچنین برای استفاده یا توزیع آینده دانلود کنید. برای دانلود مقاله صوتی دکمه اشتراک را فشار دهید. متاسفانه پلاگین اجازه نمی دهد که ما برچسب زدن این دکمه را برای خواندن دانلود تغییر دهیم، اما این همه دکمه انجام می شود. علاوه بر نسخه صوتی هر مقاله، می توانید صفحه را با کلیک بر روی پرچم مناسب در بالای صفحه ترجمه کنید.

At the top of every page you will find the audio version of the page, available to listen to on the site,

as well as to download for future use or distribution.

To download the audio article hit the Subscribe button.

Unfortunately the plugin does not allow us to change the labeling of this button to read Download, but that is all the button accomplishes.

In addition to the audio version of each article, you can translate the page by clicking on the appropriate flag at the top of the page.