Vítejte v Indexu anonymních operací minulých a aktuálních operací

Listen to Page
Voiced by Amazon Polly

Anonymní stojí proti elitě a jejich agendy především prostřednictvím IDEA, že každý má právo na informace. Anonymní jsou hackeři, kteří používají své schopnosti k odhalení zkorumpovaných a k osvobození lidstva od cenzury a kontroly mysli.

Anonymní prosazují myšlenku tím, že odhalují korupci a zneužívání lidských práv, ať jsou kdekoli. Anonymní bojuje se všemi digitálními frontami od lovu pedo-až po zneužívání zvířat až po zničení politické a firemní infrastruktury.

Existuje mnoho různých typů hackerů, stejně jako existuje mnoho různých typů operací a dovedností. Hackeři s bílými klobouky jsou ti, kteří pracují pro vlády. Černé hackeři jsou ti, kteří pracují pro sebe. Anonymní jsou hackeři, kteří pracují pro myšlenku, nebo pro Lulz, a nedělají nic pro osobní zisk nebo zisk.

Shromáždili jsme a budeme i nadále shromažďovat anonymní operace a podrobnosti a zveřejňujeme je zde pro vaše potěšení.

Navštivte také naše hlavní centrum a podívejte se na aktualizace a další.

Užijte si prosím náš archiv knihovny nebo navštivte blog anarchie, nebo Blog probuzení, nebo BlaQBox!

Pokud máte dovednosti, můžete navštívit naše IRC.

*Návody sekce již brzy!

V horní části každé stránky najdete zvukovou verzi stránky, k dispozici pro poslech na webu, stejně jako ke stažení pro budoucí použití nebo distribuci. Chcete-li stáhnout zvukový článek, stiskněte tlačítko Odebírat. Bohužel plugin nám neumožňuje změnit označení tohoto tlačítka ke čtení Download, ale to je vše tlačítko dosáhne. Kromě zvukové verze každého článku můžete stránku přeložit kliknutím na příslušnou vlajku v horní části stránky.

At the top of every page you will find the audio version of the page, available to listen to on the site,

as well as to download for future use or distribution.

To download the audio article hit the Subscribe button.

Unfortunately the plugin does not allow us to change the labeling of this button to read Download, but that is all the button accomplishes.

In addition to the audio version of each article, you can translate the page by clicking on the appropriate flag at the top of the page.